Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. tak myslę ze to to widac ktoś grzebał i nie za dokladnie ustawił
  2. świeżo autko kupione??? wycieraczki zawsze zatrzymują się te 4 cm od wyznaczonego miejsca??? najprawdopodobniej przestawione na ośce silniczka
  3. cześć chciałem spytać czy jest tu ktoś kto by wiedział jaką musze belkę kupić?? a może ktoś z was ma coś takiego?? warszawka i okolice mam polifta 99 1,9 http://allegro.pl/item812523462_audi_a4_95_01r_belka_zderzaka_przod.html
  4. i ja już sobie pójdę spać bo do kieliszka nie ma co wlać, chodź na początku grubo było wnet sie wszystko pokończyło, chodź niedosyt mały jest rano kacor będzie fest dobrej nocki
  5. to tak jak kiedyś ciuchy HERO By WRANGLER :polew: :polew: kolego zobacz też sprzęt AEG mam do czynienia na dachach ze szlifierkami kontowymi i bajka chodzą, a pracują non stop w pyle od dachówki
  6. wkrętarki Festool miałem przyjemność robić i wketarkami i frezarkami na stolarni i daję 5+ makita mam maszynkę do blachy jest już 6 lat w firmie i jedyny koszt serwisu to trzpien i kowadełka ale to normalne elementy eksploatacyjne ja sie kilometry blachy przetnie na dachu:) co do zwykłych wiertarek też plecam i daje również 5+ Teraz jeśli chodzi o wszelkiego młoty wiertarki udarowe itp wybór jest jeden przynajmniej dla mnie HILTI dewalt brak doświadczeń Bosch jakoś straciłem zaufanie ale może pecha miałem Oto moje skromne zdanie :kox: :kox:
  7. odp1 dokładnie tak obojętne który ważne aby każda mata miała obwód zamknięty czyli jeden kabel do masy jeden do + odp2 dobrze zakładasz zawsze sprawdz czy mocno siedzą, a jeśli masz chęć dodatkowo zalutuj kabelek z konektorem odp3 pomysł ciekawy ale ze względów panującej ciasnoty i braku miejsca polecam sposób przedstawiony na zdjęciu, zapleć kable na grubasku i je zalutuj porządnie ładnie oizoluj i według mnie nie ma lepszego połączenia. :good: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________ dzięki napisz jak efekty
  8. dobór kolorów u mnie był losowy po prostu wkładałem kabelki takie jak miałem a rozumiesz bardzo dobrze jeden plus idzie do lewego a drugi plus do prawego lustra http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35dd642ed5593e13.html
  9. Król lew wydał zarządzenie: każde zwierze ma mu przynieść kawał mięsa, jeśli tego nie zrobi, to będzie go bił gołym chu..* po plecach. króliczek zaczął się zastanawiać skąd wytrzaśnie kawał mięsa dla lwa?! pomyślał sobie że weźmie 2 marchewki, może lew sie nie skapnie... Poszedł do lwa... ten się zdenerwował i zaczął bić króliczka gołym chu..* po plecach. Króliczek płakał i śmiał się jednocześnie. na to lew zdziwiony pyta: - króliczku czemu płaczesz - bo boli..- odpowiada króliczek - to czemu się śmiejesz - bo jeżyk jabłuszko niesie... ;d :polew:
  10. Michał i jak poszedl sparing z A3???????????????? :cool1:
  11. :polew: :polew: ale prawdziwe
  12. a powiecie mi co trzeba mieć z nowych części :wink4:jakie uszczelki, i jakie śrubki/nakrętki da się wymienić od razu spisał by to ktoś tu ładnie?? a i jeśli by dało sie to niech ktoś napisze co jeszcze z częsci potrzebne do wyczyszczenia a raczej zamontowania kolektora po czyszczeniu. chce wszystko kupić bo jak już rozbiorę to nie będę miał czym po części jechać :kox:
  13. a ja mam 233000, mam go :kox: 3 miesiące spalił już około 600 litrów ON :gwizdanie:
  14. napisz jak efekt:) i jak co pytaj:) :good:
  15. pier.. (uderz dość mocno) ręką w tapicerkę nad środkowymi nawiewami a sie odblokują :naughty: jak tak zrobiłem i już z miesiąc chodzą bez problemu:) :kox: lub nowy przerywacz :cool1:
  16. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jeśli dobrze popsikasz wd-40 to będzie długo chodzić :good:
  17. Jego stara pewnie też nie ma sąsiadki mają napewno w to nie wątpię :naughty:
  18. do mustiego ma ktoś nr kom??
  19. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    najlepszym sposobem bedzie rozebranie tego, robi sie to bardzo szybciutko, bo moze coś z linka nie tak
  20. a3nie równa się a4 :wink4: wiec pisze ze u mnie też sobie chlubie ale tylko jak mam prawie pełno w baku:) a z tą kanapą to ciekawa sprawa przecież to nie ropa?? byś to czuł a a jak myjesz auto to nie widzisz żeby gdzies woda sie przeciskała koło uszczelek kolega długo ma tan samochód??
  21. ja zawsze powtarzam nie dawać kluczyków kolega jak chcą iść posiedzieć z panna w samochodzie bo potem plamy :polew: a tak na poważnie u mnie w b5 tez słychać paliwko w baku jak sie ostro da w but i przy hamuję :mysli:uznałem to za normalne tobie też tak radzę, po prostu im szybciej się z tym pogodzisz tym szybciej problem zniknie. :kox: a podsufitka koledze nie moknie??? może to antena gdzieś przepuszcza i z podsufitki kapie???? :mysli:
  22. Cieszę się że pomogłem :rolleyes: :good:
  23. myśle ze kłopotu nie bedzie a tu chyba jest jak zdjąć boczek z drzwi http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76790.0.html;highlight=boczek+drzwi+b6 :tongue4: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. u mnie 200% razy łatwiej włożyc niż wyjąć
  25. Dziś wyjazd z Lidla za szpitalem onkologii ciemny sedan godzina 13:40:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.