Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. sory ale :polew: :polew: :polew:
  2. ja rezystor już dawno wywaliłem i przy okazji wyrezałem ambiente w lampce z tyłu
  3. ja mam takie PHILIPS NightGuide świecą już troszkę i jestem bardzo zadowolony aczkolwiek przesiadam się na ksenony D4s
  4. a ja bym zorganizował popijawę może po 500ml by ktoś puścił parę
  5. zgłoś na policje na wypadek jak byś komuś facjatę rozwalił, zawsze będziesz miał podkładkę że Ci grozili, a psa nie zostawiaj samego bo mu zrobią kiełbaskę nadziewaną i padnie
  6. przetestowałem i powiem tak grzeje się dłużej i to nie podlega dyskusji, ale jednak mod na plus
  7. :kox: tak się testuje samochody ciekawe kiedy audi tak będzie testowane :gwizdanie:
  8. no nie ja na krzywy ryj :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: i wiesz co zawsze mam jakiegoś cukierka w schowku ale teraz to Ci na pewno nie dam
  9. lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku chciałbyś ale nawet kropelki Ci nie dam o ty ..... a już się pakowałem
  10. lenia masz .... to przyjedź i Ci podłącze ta i mnie jakimś tegorocznym bimbrem upoisz i będę spał w bagażniku będziesz na spocie?
  11. nie no jeszcze nie zrezygnowałem, nawet wyświetlacz myślę sobie zmienić bo ten ma parę martwych pixeli, a na allegro już po 230zł są
  12. no jak Ci kasy nie szkoda to jedź ale oni tam za sam licznik z wymienionym wyświetlaczem krzyczą chyba coś koło 600zł
  13. powiedzieć co kupić mogę, podpiąć Ci nie podepnę bo sam u siebie sobie podpinam już parę miesięcy i jakoś mi się nie chce,licznik mam w szafce manetkę zamontowaną w samochodzie kostkę w schowku ale lenia mam i nie podpinam.
  14. masz kupić licznik manetkę szarą wtyczkę i już masz wszystkie graty
  15. no to odpuść sobie dziś spota skocz po piwko może sześć zamij wygodna pozycję przed komputerem i zapraszam do lektury masz 172 strony przed sobą ja osobiście nie znam firmy montującej liczniki ale jak ogarniesz graty na pewno ktoś Ci pomoże w montażu a oto lektura dla Ciebie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0;highlight=licznika+na+pe%B3ny+fis
  16. masz licznik?? wątek o wymianie 1/2 na cały Fis przeczytałeś??
  17. e tam nie obrażaj się :gwizdanie:
  18. czemu nie jeździsz w zimie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.