Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. może to ci podpowie jaka jest dokładnie różnica, poza silnikiem i automatem, nie wiem
  2. kolego ja od 50 000 KM tankuje na Auchanie i co?? i nic wszystko dobrze i jeździ się ok i nie dławi fury, na te 50 tyś tylko raz byłem na Orlenie
  3. hehehe :polew: :polew: :polew:
  4. żebyś się nie przejechał na tych 80 metrach nie ma czym się chwalić, a co do roboty jaką wykonuje Pan Gruchot wszystko super i polecam w czystym sumieniem :good: :good: :good:
  5. dobre :polew: http://bash.org.pl/19235/
  6. dokładnie racje masz
  7. no nic zrobię jak postanowiłem kat już jest na alle a po paru dniach zdecyduję
  8. hehe :polew: no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie ciezko raczej bedzie na alle wziac wiecej,wez te 140 i sie z tym nie p....erdol wystawie na parę dni na alledrogo jak nie będzie zainteresowania zrobię jak mówisz
  9. hehe :polew: no więc wystawię bo tak to dają 140 na skupie
  10. ja już się przetrenowałem w podnoszeniu koledzy podpowiedzcie gdzie można kata dobrze sprzedać w warszawie
  11. Góral.tz odpowiedział(a) na melon1 temat w Audi A4 B5
    :good: widzisz
  12. :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  13. w b6 nie pomogę chyba, że masz chęć podjechać na ursynów to ci pomogę, a jak nie to miernik w rękę i ustal gdzie masz 12v po stacyjce.
  14. to jest to,kolesie którzy u mnie robili dach też pracowali na Husqvarnach, piły dostają równo po pupie i działają wyśmienicie :decayed: to już nie są czasy janosika z siekierką
  15. no to pewnie masz w szynie plus po stacyjce na nogami kierowcy minus do masy jakiś bezpiecznik dołożyć i hula
  16. jeśli chodzi o mnie to jest to OMEGA co mogę Ci powiedzieć o tym radiu jest zajefajne za małą kasę można je wyregulować dowolnie pod siebie do tego antena ml145 i jes na prawdę przyzwoicie. co do tracenia ustawień radio pamięta kanał 19 reszta ustawiań na twardo więc nic nie gubi poglądowa aukcja http://allegro.pl/radio-cb-omega-am-fm-antena-sirio-ml-145-i1493465602.html
  17. Nienienie, radio jest zamocowane, to nie problem. Chodzi mi o podpięcie zasilania do radia. Jak to zrobić najprościej, bo specjalnie nie znam się na elektryce samochodowej. plus do plusa minus do minusa, a wszystko zależy od ciebie czy chcesz mieć zasilanie po stacyjce czy cały czas a może chcesz poprostu wtyk do zapalniczki.
  18. nie musisz dopłacać idz do leroy merlin tam jest Husqvarna coś za 650 zł, kupowałem ostatnio piła chodzi jak trzeba a pieniądze ok. ja robię na dachach więc może to nie ścinka w lasach amazonki ale piły praktycznie cały dzień chodzą podczas robienia konstrukcji
  19. :sick3: :sick3:
  20. ja chciałem letnie wczoraj załozyc ale mi ktoś zajebał pierścienie centrujące piedolicie ja właśnie skończyłem spożywanie i nie wiem czy iść rezać filtry czy iść spać :cool1: a tak to poza tym :hi: witam
  21. co to warszawka śpi zdrówko wszystkim :tongue4:
  22. (bezalkoholowe) :kox:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 01:18_________________________________________________ trzym sie hej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.