Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
oj tak... racja. dobra koniec off topu bo mody sie wkurzą :polew:przejmował by się kto :tongue4: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na ręcznym tak zrobie:) a ty nie pitol tylko dawaj pod SGGW na parking poślizgamy sie :tongue4:
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
kolega ma racje jak mało kto na tym forum :naughty: kup Dębice
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Morderca... będzie okazja na wiosnę powkładać troszkę nowych części :wink4:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja tam myślę że tej zimy już do końca załatwię zawieszenie amorki i i ręczny
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
hestia w tym roku rządzi
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
rezaj szybko rezaj :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pitolisz :polew: po co ci??
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
sprawdź bezpiecznik nr 33
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
hamuje takk samo a w zimie o to przede wszystkim chodzi, żeby się zatrzymać przed czyjas d*pą a nie pierwszym ze świateł ruszyć
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
hehe i siedzisz i plujesz sobie w brodę :polew: :polew: pocieszę cię masz 1/2 Q :polew: mnie tam łezka za Q się nie kręci ale jak by mi ktoś subarke dawał to już co innego :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
hehe i siedzisz i plujesz sobie w brodę :polew: pocieszę cię masz 1/2 Q :polew:
-
[B5 AFN] Brak oświetlenia w przyczepce
jeśli masz ori w audi to zostaw to w spokoju, nie mieszaj sobie w instalacji!!!! bo potem czlowiek robi takie gniazda i jest tak wszystko po rąbane że .... strzela. miernik posprawdzaj czy na pinach od auta jest prąd i mieszaj we wtyczce przyczepki bo w aucie masz na pewno ok
-
[B5 ADP] Nietypowy problem z zamkiem w drzwiach
chyba się uda to nie VW u mnie też smarowanie z zewnątrz nie pomagało ale już od środka wd-40 i biały smar załatwiły sprawę juz na blisko rok:) bez wyjmowania
-
[B5 ADP] Nietypowy problem z zamkiem w drzwiach
najprawdopodobniej tak wyjmij przemyj i nasmaruj jakimś dobrym środkiem np białym smarem w sprayu
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
sprawdź komplet czyli 2 sztuki zamienników na alledrogo około 50 zł
-
[ALL B5] Podświetlenie lusterek do makijażu nie działa
śrubokręt w rękę i na początek odkręć jedno słoneczko i zobacz czy kostki masz podpięte i masz instalację bo może tylko ktoś podmienił słoneczka a nie są podpięte
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
pierwsze na dnie drzwi kawałeczki zielonego plastiku a poza tym zobaczysz jak wyglądają ślizgi sprawdź stan tych zielonych plastików
-
[ALL B5] Podświetlenie lusterek do makijażu nie działa
kolega gdzie sprawdzałeś napięcie w miejscu żarówek ?? a co do prefix'u wybierz swoja brykę a więc B5
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
zrzuć tapicerkę 5minut i potwierdzisz diagnozę lub nie
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
masz audi b5 czy b6? ja stawiam na ślizgi u mnie tak było jak piszesz
-
[ALL B5] Gniazdo zapalniczki - napięcie jest, ale nie działa
chodzi ci o miejsce w zapalniczce??
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
ślizgi szyby do wymiany
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
YATO :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
witam może ktoś potrzebuje do przedlifta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172452.0