Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. oj tak... racja. dobra koniec off topu bo mody sie wkurzą :polew:przejmował by się kto :tongue4: :polew:
  2. na ręcznym tak zrobie:) a ty nie pitol tylko dawaj pod SGGW na parking poślizgamy sie :tongue4:
  3. kolega ma racje jak mało kto na tym forum :naughty: kup Dębice
  4. Morderca... będzie okazja na wiosnę powkładać troszkę nowych części :wink4:
  5. ja tam myślę że tej zimy już do końca załatwię zawieszenie amorki i i ręczny
  6. rezaj szybko rezaj :kox:
  7. pitolisz :polew: po co ci??
  8. hamuje takk samo a w zimie o to przede wszystkim chodzi, żeby się zatrzymać przed czyjas d*pą a nie pierwszym ze świateł ruszyć
  9. hehe i siedzisz i plujesz sobie w brodę :polew: :polew: pocieszę cię masz 1/2 Q :polew: mnie tam łezka za Q się nie kręci ale jak by mi ktoś subarke dawał to już co innego :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. hehe i siedzisz i plujesz sobie w brodę :polew: pocieszę cię masz 1/2 Q :polew:
  11. jeśli masz ori w audi to zostaw to w spokoju, nie mieszaj sobie w instalacji!!!! bo potem czlowiek robi takie gniazda i jest tak wszystko po rąbane że .... strzela. miernik posprawdzaj czy na pinach od auta jest prąd i mieszaj we wtyczce przyczepki bo w aucie masz na pewno ok
  12. chyba się uda to nie VW u mnie też smarowanie z zewnątrz nie pomagało ale już od środka wd-40 i biały smar załatwiły sprawę juz na blisko rok:) bez wyjmowania
  13. najprawdopodobniej tak wyjmij przemyj i nasmaruj jakimś dobrym środkiem np białym smarem w sprayu
  14. sprawdź komplet czyli 2 sztuki zamienników na alledrogo około 50 zł
  15. śrubokręt w rękę i na początek odkręć jedno słoneczko i zobacz czy kostki masz podpięte i masz instalację bo może tylko ktoś podmienił słoneczka a nie są podpięte
  16. pierwsze na dnie drzwi kawałeczki zielonego plastiku a poza tym zobaczysz jak wyglądają ślizgi sprawdź stan tych zielonych plastików
  17. kolega gdzie sprawdzałeś napięcie w miejscu żarówek ?? a co do prefix'u wybierz swoja brykę a więc B5
  18. zrzuć tapicerkę 5minut i potwierdzisz diagnozę lub nie
  19. masz audi b5 czy b6? ja stawiam na ślizgi u mnie tak było jak piszesz
  20. chodzi ci o miejsce w zapalniczce??
  21. ślizgi szyby do wymiany
  22. YATO :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. witam może ktoś potrzebuje do przedlifta http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172452.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.