Treść opublikowana przez saintadamus
-
[B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
tak Cie troche nie rozumiem kolego kilka postów niżej nawet napisałeś że diagnoza to walnięta uszczelka a Ty dalej sie zastanawiasz co to może być innego skoro nie jesteś pewien daj jak człowiek auto do sprawdzenia a nie jeździj tak bo to dla silnika nie zdrowe i nie dumaj co może być jeszcze poza tym jak może nie być możliwości sprawdzenia jeśli Ci szkoda na to kasy to zaniedługo sie łapniesz na tym że taniej by wyszło sprawdzenie niż wymiana różnych rzeczy
-
[B5 AHU] Które opony na lato ??
miałem goodyeary właśnie te i faktycznie są świetne :th: tak na suchym jak i na mokrym byłem z nich super zadowolony na dunlopkach jeździłem krótko i cieżko coś więcej powiedzieć ale wydawały sie też super więc pokieruj sie ceną albo wyglądem który według mnie jest zdecydowanie po stronie F1
-
zderzak od rs4 do sedana
jeżdża furki ze zderzakami od rs4 bez błotników od rs4 i jakoś sie da trzeba tylko sie dowiedzieć jak
-
[B5 AEB] średnie spalanie
nie wiem jak jest w FISie audi (bo go nie mam ;( ) ale nie mylisz przypadkiem spalania średniego z chwilowym ??
-
[S4 B5 2.7T] nowy soft
no to kozak też niedawno myślałem nad s4 ale jednak wględy ekonomiczne zwyciężyły ;( i będzie klekot są to bezpieczne parametry jeszcze ?? czy jakoś żywotność sie skróci
-
[S4 B5 2.7T] nowy soft
pełen KOX to tylko soft czy coś jeszcze ?? chciał bym zobaczyć jak to teraz lata :drool:
-
[B5 ADR] Problem z doborem sprężyn
a to nie wiedziałem że quattro ma inne amory z tyłu
-
[B5 ADR] Problem z doborem sprężyn
1. nie 2. raczej tak 3. tak bo 1.6 jest np troche lżejsze niż 2.8 albo 2.5tdi fajny masz zawiasik
-
Opinie na temat lamp DEPO
ja mam ringi FK i szczerze mówiąc coraz bardziej zaczynam sie przekonywać do ori albo ori-podobnych (chodzi mi o wygląd) ale nie zespolonych bo te mi sie nie podobają ale do dzielonych z s4
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
mobil1 5W50 niunia ma ponad 190tyś przebiegu (albo i wiecej ) ale myśle że tyle, i od kilku tysięcy odkąd go zalałem ubytków oleju nie stwierdziłem
-
[B5 AEB] Brak mocy jak na 1.8t Pomocy
może jakieś problemy z dolotem albo chodzeniem powietrza doładowanego jak wiadomo jak zimne powietrze - więcej tlenu - lepsze spalanie i jak ciepłe powietrz to odwrotnie może tu tkwi problem
-
[B5 ADR] Problem z doborem sprężyn
no to nie jest to seryjne obniżenie o 20mm już z uwagi na kolor springów no i poza tym 1BE to i tak prawie terenówka którą na prawde ciężko o coś zahaczyć najlepiej jak poszukasz po prostu springów 1BE a te żółte które masz na pewno ktoś chętnie przytuli
-
[B5 AEB] Auto nie chce przyspieszać w niskim zakresie oborów
wiesz Twoje wrażenia mogą być dość subiektywne wiadomo że ten silnik nie będzie rwał asfaltu tak samo przy 2 jak i przy 4 tysiącach obrotów mimo że doładowany i i tak zbiera sie o niebo lepiej niż wolnossący najlepiej dorwij kogoś z Twojej okolicy który też ma ten motor w tej samej budzie i daj mu sie przejechać wtedy będziesz miał dość tanie porównanie poza tym jest jeszcze jedna kwestia - masz gaz domniemam że sekwencja ale to i tak wszystko zależy jak jest ustawiona bo jeśli nie zrobił tego ktoś kto sie zna na gazowaniu turbo to no chyba że na Pb i LPG jesteś tak samo niezadowolony
-
[B5 AFN] REgeneracja sprzęgła - czy to ma sens?
rozumiem - w każdym razie cena dość przystępna :th: oby przejeździło swoje kilometry przy w miare normalnej jeździe
-
[B5 AFN] REgeneracja sprzęgła - czy to ma sens?
a mowił coś dokładnie na czym polega ta regeneracja ?? wymiana tarczy czy coś innego ?? pytałeś sie ile takie sprzęglo zrobi kilometrów ??
-
[B5 AEB] Problem z obrotami silnika przy przyspieszaniu
no to chyba normalne że jak sie wciśnie sprzęgło i spóźni puszczenie gazu to obroty lecą w góre pusczajcie po prostu szybciej gaz
-
wszystko do audi / dodatki s-line ,itp....
nawet short shifter jest nie wiedziałem że w audi może być jeszcze krócej
-
Z tylu folia z przodu wypalone szyby jest sens?
nie ma sensu oczywiście legalnie
-
[B5 AEB] Problem z obrotami silnika przy przyspieszaniu
tzn nie bardzo rozumiem puszczacie gaz i wciskacie sprzęgło i wtedy obroty rosną ?? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałęm
-
[B5 AFN] Lampy przód na prezent. Jakie wybrać?
mnie sie bardziej podobają dzielone z s4 niż zespolone :th: FK też w miare dobre
-
[B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
no przecież nie można tak gdybać co jeszcze może być zrób po prostu test na obecność spalin albo sprawdź kompresje i będziesz wiedział na pewno chociaż rosnące ciśnienie w układzie chłodzenia i wzrastająca temp to faktycznie może być uszczelka albo głowica... jak już będziesz miał ściągnięta głowice i w planowaniu niech ci ją sprawdzą czy nie jest gdzieś pęknięta
-
[B5 AEB] Po zrobieniu chipa cos sie dzieje. Obcina doladowanie, czy co?
to mogą być po prostu zwykłe konsekwencje wgrywania gotowego programu z innego auta do Twojego silnika hamowałeś go ?? może przebieg momentu i mocy jest u Ciebie pofalowany bo każde auto jest inne
-
[B5 AEB] czy napewno uszczelka pod głowicą
to że nie ma w płynie oleju i odwrotnie to jeszcze nie pewność że uszczelka nie jest do wymiany - 25km to troche mało żeby stwierdzić że wody nie ubywa sprawdź kompresje na cylindrach
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu
tak tylko takie coś wchodzi w gre niestety a mechanik daje Ci gwarancje na to wszystko jeśli Ty zakupisz części ?? bo większość nie chce tego robić... potem jak coś Ci niedajboże strzeli to masz problem więc jeśli nie daje gwarancji to przy tak ważnej sprawie jaką jest rozrząd lepiej jednak żeby to on kupił części i dał gwarancje no i poza tym masz z głowy problem jaki masz pasek czasem pare złotych zaoszczędzone na częściach nie zawsze okazuje sie taką oszczędnością
-
Opinie na temat lamp DEPO
no to jest zaleta i przystosowanie do D2S :th: