Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kołpaki masz takie ochydne że szok , nie lepiej bez? Felgi z VT takie sobie i bez gleby to bedzie beznadziejnie wyglądało ;]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jakie śpiochy
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
no nawet nawet , ale bez lamp to sie słabo prezentuje ;]
-
Powrót zimy
no dokładnie małopolska niezle zasypana
-
[B5 ABC] moje kochanie :) nowe foty !!!!
no wydaje sie fajna , ale wiecej fotek
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
fajnie
-
3 urodziny klubu :)
hahaha
-
3 urodziny klubu :)
najlepszego
-
[B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
Dziwne środek poliftowy ,a buda przed liftowa?
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
no kozacka fura :good:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Moim zdaniem weś 5000K , oświetlenie znakomite i lekka poświata niebieskiego , 6000K kolega ma i nie ma porówniania z widocznością świeci mu na niebiesko strasznie ;/
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Hm super , ale tamte felgi wczesniejsze bardziej mi sie podobały na tym autku
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
te co miałem avusy sprzedane są już a tak przy okazji to jestem po chipie w dynosofcie, teraz sie przyjemnie jezdzi Ile wyszło ?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
no wypas wypas widze że ramki klubowe znikły ;>
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
dobre dobre
-
[B5 AJL] B5 1.8T Avant
Kiepskie fotki , wrzuć lepsze to ocenimy
-
[B5 AFN] Moja Czarna Lalunia
super bryczka.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
hahahha stary mistrz
-
[INNE] [B4 avant] Moja czerwona maszynka
super fura , gratki za poświecony czas i $
-
Drodzy klubowicze, potrzebuję kilku głosów ;-)
poszlo
-
[B6 AWX] Angielska Perełeczka
z racji ze w angli masz w miare ok drogi to nizej
-
[B5 ARG] moja dziecinka
fajnie fajnie tylko te swiatelka sa za mlode do tego autka
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
2 opcja
-
[B5 AEB] nowe fotki , nowe mody :)
furak robi robote
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
jak by wyszło to by siedział na forum haha