Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. chlopaki 1be to minus 2cm,czy minus 3cm względem serii??
  2. Z tego co wiem problem tkwi w czytniku kart ktory nie czyta sdhc. Sam software raczej nie zalawi sprawy.
  3. Fajne sa alarmy fitmy Dest z dodatkowa karta anty napadową ,kiedys taki mialem w a3 i bylem zadowolony
  4. grom odpowiedział(a) na grom temat w Audi A4 B8
    Wielkie dzięki.
  5. grom opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, panowie potrzebuje nr czesci oznaczonej jako 3 na zdjeciu, to taki plastik-zatrzask który trzyma tylną kanape View image: kanapa
  6. U siebie w 143 cr od prawie 2lat mam chipsa na 189@420 , spalanie wg mojej obserwacji w miescie nieznacznie wzroslo ,natomiast w trasie spadlo.
  7. niestety to nie takie proste. trzeba zmienic caly zderzak.
  8. Tu macie super tutorial jak wymienic filterek:
  9. no tak tylko u Ciebie przebieg o 100kkm większy ,coś to sprzeglo w b8 kulawe. Rozmawiałem dziś z mechanikiem który stwierdził ,że hydrauluczny docisk sprzęgła reguluje sie sam zwiększając sile docisku, pod wpływem stopniowego zużycia tarczy ,okladzin itd. Dlatego jest opcja że się sprzeglo przestało u mnie slizgac . Nie wiem na ile ma racje , bo sie na tym totalnie nie znam.
  10. Daj na pw namiary na szwagra ,przyda sie ktoś kumaty z łodzi . pozdro
  11. Witaj z tego co zauważyłem u siebie w zimie, to auto samo sobie reguluje ile poczekać i dopiero odpala. Ja wsiadam i od razu wciskam kluczyk ze sprzęglem ,jak jest mróz to od momentu zaswiecenia sie kontrolek do rozruchu, mija dluższy czas.
  12. nigdy tego nie robiłem, ale wiem że da sie polerować tlenkiem ceru. poszukaj na allegro np: PASTA POLERSKA POLEROWANIE SZYB SZKŁA + FILC 50g (2530386703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Panowie a czy jest możliwe aby slizgające sie sprzegło, samo się naprawilo?? Jakiś czas temu przyjaralem sprzeglo cofając pod góre, smród itp. Od tego czasu okazjonalnie lubiło się slizgnąć, zwlaszcza pod obciązeniem. Dodam że auto jak w temacie ,65k przebiegu po chipie na 420nm, wiec lekko nie ma, pomyslalem że trzeba wymenic dla swietego spokoju i tu stała sie rzecz dziwna sprzegło "wrócilo" . W ostatnich tygodniach zrobiłem jakieś 2tyś kilometrów obciązonym autem po górach i nic ,najmniejszych uslizgów. Doszło do tego ze specjalnie butowałem auto zeby je sprowokować ,do slizgania. Na próżno. No i teraz mam zagwozdke: wymieniac ,czy nie wymieniać skoro dziala. Macie jakieś sugestie?? Dodam ze w najblizszym czasie czega mnie kolejna dluga trasa wiec mam pewne obawy. pozdro
  14. pewnie synchronizator 3 biegu..
  15. Wg mnie jest męsko.. good job.
  16. grom odpowiedział(a) na grom temat w Audi A4 B8
    Masz Avanta więc i tak zadanie ulatwione ,do sedana s lina dostac w normalnych pieniadzach to cud. Ostatnio widzialem na Allegro ogloszenie ''Kupie zderzak sline"
  17. Wg mnie najładniejsze felgi od audi, mocno się nad nimi zastanawiałem ale cena 19' do b8 mnie odstraszyla. Sent from my LT15i using Tapatalk
  18. Niezły wynik, mi się nigdy nie udało przejechać więcej jak 950km - CAGA po chipie. Sent from my LT15i using Tapatalk
  19. grom odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Et 35 nie Powinno obcierać, niebezpiecznie zaczyna sie robic w okolicach Et 29 ,takie jak w A5. Ori szerokosc felgi dla 18 w b8 to 8j nie 7,5
  20. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sysek 27 ,jakis czas temu zakładałem listy slinowe ,to Ci powinno ulatwic sprawe: http://dl.dropbox.com/u/71002919/Seitenschweller.pdf pozdro
  21. tak sporo sobie liczą, najtansza jaka znalazlem to 300pln
  22. Ja mam u siebie takie :AUDI A4 B8 8K0 2.0 TDI 08r KOŁO DOJAZDOWE 19 (2466478618) - motoAllegro rozmiar to chyba 125/70/r19
  23. W b8 taki LC jest fabrycznie ,po programie w Dynosofcie juz go nie mam:)
  24. za***isty ten pakiet Hofele, lampy z a5 raczej nie podejda do b6 bez ciężkiej rzeźby.
  25. grom odpowiedział(a) na ucho.77 temat w Audi A4 B6
    Moim skromnym zdaniem tylko okrągle ledy halogenach wyglądają nieżle. Reszta tych "pasków" no cóż co kto lubi, wg mnie lekki folklor.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.