Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
w kubelkach masz wiecej mozliwosci regulowana wysowana i podnoszona przednia czesc ledzwiowa tez sie dosyc chowa i tak dalej
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
tak jest pany to po nowym roku sie zobaczymy ja zostaje tu na swieta
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ja 6tego nie dam rady impreza firmowa w sobote
-
[B7 BLB] Oznaczenia silników
BPW czytaj posta
-
[B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
jak zdejmiesz boxa przed wizytą w serwisie to sie nikt nie kapnie a co do podłaczenia to na pewno bedzie info razem z boxem a tak na marginesie box to zło :evil: nie ma zadnej informacji na boxie to jest ten problem gdzie tego moge szukac a box to dla sasiada ja bym nie zalozyl sobie
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
pany pytanko moze ktos wie gdzie podlaczyc kostke chipa (box) do tourana 105hk 2008rok i czy na servisie skapna sie ze bylo cos takiego podlaczone?- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ja bede tym razem na 100% [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 16:18_________________________________________________CO TAKA CISZA :gwizdanie: nikt wiecej sie nie pisze ;(- [B6 ALZ] Czy podłokietnik pasuje z B6 do A6
witam orietujecie sie czy podlokietnik z a4 B6 pasuje do a6 c5 ?- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
to moze niedziela 15.11- SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
to znaczy ze wszystkie BLB sa takie wadliwe ? i czy jeszcze w B7 montowali inne silniki 2.0l- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ja bylem chwile nie obecny ale juz jestem- [ALL] Co to jest transponder
czesc imobilaizera- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
panowie nie zawsze wychodzi tak jak sie planuje ja sie troszke przeliczylem z czasem wiem ze ja bylem prowodyrem ja zawalilem mam nadzieje ze na nastepny raz juz bede ps na pewno pomogla by wymiana telefonow- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
jeg kommer også takze krzysiek23 nie bedziesz sam- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
czytaj posty [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 22:07_________________________________________________- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
moze tu http://www.1881.no/Map/?gabix=63_6652895_270184&street=Grorudveien&area=Oslo&postalcode=0976&name=Shell++7-Eleven+Grorud&phone=22161285&listingid=M009338586&type=map&countrycode=NO&query=schel+grorud&qt=8# sobota popoludniu ?- Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
mow kiedy ja powiem gdzie przemo78 cos ucichl :gwizdanie:- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
calkiem ladnie- [ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
tzn..- Strefa Śmiechu
trzy zakonnice stoja przed bramami nieba . sw.Piotr pyta o grzechy pierwsza zawstydzona mowi :mialam penisa w rekach sw.Piotr machna reka i mowi obmyj rece w wodzie swieconej i bedzie ci odpuszczone! trzecia w kolejce przelatuje przed droga a Piotr pyta dlaczego tak przeszlas ? ona mowi :> chce umyc buzie przed tym jak ta droga bedzie myla dupe!- [B6 AWX] Gdzie podłączyć sterowanie foteli ?
panowie temat sie urwal? wlasnie kupilem fotele od b7 i sa tu czujniki niezaåietych pasow ktos juz ogarnol ten temat Marcin9680 jak ci poszlo z tymi taborecikami?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
masz numer vag tego panela ja chyba mam od B7 bo jak wlaczam ogrzewanie tylnej szyby to mi odbija i nie dziala- Audi TT Pick-up
- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
pamiętaj tez o manetce od wycieraczek (pelen FIS) ty masz avanta także końcówka numeru vag ma byc C - [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?