Treść opublikowana przez tomash77
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika czarnej A4 B5 TDI po lifcie w sedanie z nr rej. WLI.... spotkanego dziś ok godz 14ej na trasie Rzeszów-Lublin między Janowem Lub. a Kraśnikiem. Wyprzedziłem Cię srebrnym Oplem Combo, niestety nie mam w nim CB bo bym zagadał. Pozdrowiłem jedynie światłami awaryjnymi
-
Spotkania na drodze
Dziś w Lublinie przy OBI ok godz 14.30 widziane czarne B5 w sedanie ze spoilerem na klapie bagażnika, nr rej. LUB 094.. , ramki klubowe.
-
Łożysko Fag a skf ???
Z całym szacunkiem, ale większej bzdury w życiu nie słyszałem. Zarówno SKF jak i FAG/INA to największe koncerny łożyskowe na świecie i jak dotąd nie słyszałem, by zostały przez kogokolwiek kupione, tym bardziej przez Ruville. Marki FAG i INA należą do niemieckiego koncernu SCHAEFFLER GRUPPE, do którego należy również CONTINENTAL oraz LUK. Ruville jest firmą handlową, podobnie jak TRW lub FEBI, Optimal, części produkowane są pod ich marką przez wielu producentów.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=igz046pVx2s
-
Jaka firma łożyska do A4 B7 2,0 TDI przód? Proszę o radę w miarę szybko....
SKF lub FAG/INA, nic lepszego nie znajdziesz
-
Strefa Śmiechu
- Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
Nigeria i wszystko jasne. Typowi wyłudzacze i oszuści. Znajomy kiedyś widział w porcie w Nigerii jak rozładowywali odśnieżarki, ciekawe do czego im potrzebne. Kiedyś do firmy, w której pracuje odezwali się Nigeryjczycy, że są zainteresowani współpracą i chcą się spotkać u nas w Polsce. W ciągu 5 min przysłali skany paszportów, żeby na ich podstawie wystawić im zaproszenia do wizy. Maili i telefonów od nich miałem od groma, by im przysłać tą wizę ale nie zgodziliśmy się. Firma, którą mieli niby reprezentować w ogóle nie istniała a dokumenty firmy, które nam przysłali były spreparowane.- Łożyska tył w Avancie
Kolego, tak się składa, że w branży łożyskowej spędziłem parę ładnych lat i mogę Cię zapewnić a nawet założyć z Tobą o dobrą wódeczkę, że Master Sport nie ma swojej fabryki w Europie a tym w Niemczech. Wielokrotnie pisałem na forum, jakich producentów łożysk mogę polecić, często również odpowiadałem kolegom z forum na pytania w sprawie łożysk. Firmy typu FEBI, Ruville, Optimal a tym bardziej MASTER SPORT nie produkują łożysk w Europie, być może robią to w Azji (czyt. w Chinach) w co wątpię. Na 100% sprowadzają łożyska z Chin (może nawet bez oznakowania, gdyż takie traktowane są jeszcze jako komponenty i nie ma od nich cła i znakują tu na miejscu) i sprzedają w Europie. To, że na pudełkach łożysk napisane jest "Made in Germany" nic nie znaczy, Chińczyk wszystko może napisać Miałem kiedyś okazję rozmawiać z handlowcem jednej z powyżej wymienionych firm i wyjaśnił mi, że nie stać ich na kupowanie łożysk od dużych, znanych producentów łożysk jak np. FAG/INA, SKF, NSK, KOYO, NTN lub naszego rodzimego FŁT-Kraśnik, dlatego też kupują w Chinach.- Łożyska tył w Avancie
Łożysko chińszczyzna. Ja osobiście odradzałbym zakładanie takich łożysk bo może się okazać, że w niedługim czasie będziesz ponownie wymienić. Jeżeli montować łożyska to INA/FAG, SKF, NSK, KOYO, eewentualnie produkowane dla RUVILLE.- Zakłócenia od ładowarki
Kolego, kup sobie ładowarkę od jakiejś markowej nawigacji np MIO. Ładowarki tanich nawigacji są tak wykonane, że sieją zakłócenia strasznie. U mnie jest podobnie, mam CB Unidena i nawigację NAVIA, po podłączeniu jej do ładowania CB aż wyje. Tak się składa, że takie samo wejście ładowania mają nawigacje MIO, pożyczyłem od ojca jego ładowarkę i nie ma żadnych zakłóceń.- Strefa Śmiechu
Kiedyś jak jechało się z rodziną samochodem na święta, do rodziny, na wczasy, gdziekolwiek, to się wykrzykiwało: - Truskawki! Jabłka! Jagody! Grzyby! Ooooo!!! Tirówki! A teraz to się woła: - 5,97! 5,95! 5,90! Oooo!!! 5,80!!!- Czy tez tak macie >
Silny podmuch wiatru potrafi przewrócić busa, np tuż po wyjeździe z lasu. Boczne podmuchy wiatru są niebezpieczne. W sobotę jechał przede mną młody chłopak VW Bora, lecieliśmy tak sporo powyżej 100 km/h, po wyjeździe na otwartą przestrzeń wiatr zepchnął go na lewy pas, dobrze ze droga była bardzo szeroka i nic nie jechało z przeciwka. W innym przypadku by pisali: "samochód z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu...."- [ALL] Radyjko - które wybrać?
Ja do swojego kupiłem Alpine 120RR i jestem mega zadowolony. Nie jestem jakimś melomanem ale w porównaniu do ori Chorusa jakość dźwięku jest zauważalna, oczywiście na plus dla Alpine. Podświetlenie czerwone w odcieniu identycznym jak ori podświetlenie w Audi. Co do sklepu to poszukaj tego radyjka na ceneo.pl, w szczególności na www.electro.pl gdyż tam możesz taniej kupić.- Strefa Śmiechu
Four chinese, Chu, Bu, Fu and Su, decided to emigrate to the USA. In order to get a visa, they had to adapt their names to American standards. Chu became Chuck, Bu became Buck. Fu and his sister Su decided to stay in China...[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 18:07_________________________________________________Doktorze, co mnie teraz czeka? Operacja? Amputacja? - Nie mogę wam teraz powiedzieć, bo niespodziankę szlag trafi. -Mamo, dlaczego moja kuzynka nazywa się Róża ? -Ponieważ ciocia lubi kwiaty. -Aha, a Ty mamo co lubisz ? -Wacuś, przestań zadawać głupie pytania.- Strefa Śmiechu
http://jebzdzidy.pl/obrazek/8598/popijawa.html- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
http://59tube.com/pl/3138-MaturaToBzduraTV:_Czy_marihuana_jest_z_konopii- Strefa Śmiechu
http://jebzdzidy.pl/obrazek/7776/rysiek.html- Szukam najazdu garazowego dlugiego ....
Takie najazdy kupił mój kolega i bardzo je sobie chwali.- plik PDF
Do takich rzeczy polecam FOXIT Editor. Program bardzo prosty w obsłudze, jedynie brakuje mu polskich znaków w edytorze, przynajmniej tak jest w mojej wersji.- Strefa Śmiechu
http://hardcorowo.pl/1962_Podnoszenie.html- Kogo poinformowac o checi zamieszkania w nowo wybudowanym domku ?
Kolego, świadectwo energetyczne ma 5 stron 34 stron ma audyt energetyczny, ale on nie dotyczy nowych budynków Dzo-Dzo - poszła odpowiedź- Kogo poinformowac o checi zamieszkania w nowo wybudowanym domku ?
Do odbioru budynku potrzebujesz również świadectwo (certyfikat) charakterystyki energetycznej budynku, gdybyś potrzebował to zapraszam . Poza tym odebranie muszą zrobić kominiarze, instalatorzy wod-kan, gazowi. Dokumenty składasz w wydziale budowlanym w starostwie.- nazwa firmy
ECHLO - co zarobi to przechlo ABBA FATIMA - dziś jest jutro nima- [ALL B5] Uchwyt do anteny CB rynienkowy TS 07 Lemm
Kolego, wydaje mi się, że musisz poszukać innego modelu uchwytu, takiego jak na ramiona lusterek. Model, który pokazałeś, podobny mam u siebie w busie, ale w nim są normalne rynienki wokół dachu i nie wydaje mi się by dało się go zamontować na relingi. - Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...