Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Lukasz_N odpowiedział(a) na ali1983 temat w Audi A4 B5
    Zrób nastawy podstawowe i sprawdź, co się będzie działo.
  2. Lukasz_N odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Żadna różnica, czy B5, czy B6. Zasad działania jest ta sama, w B6 masz tylko dodatkowo 2 strefy.
  3. Chodzi o czujnik temperatury zewnętrznej. Kiedy będzie wariował, to kompresor klimy się nie załączy.
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    ECON = Economy, czyli napęd kompresora klimy jest odłączany. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296786-zasada-dzialania-automatycznej-klimatyzacji/
  5. Elektromagnes nie zwiera poprawnie styków w obwodzie zasilania silnika rozrusznika albo jest gdzieś przerwa w tym obwodzie. Rozrusznik na stół. Nie trzeba całego rozrusznika wymieniać tylko elektromagnes. Przy okazji można przejrzeć tulejki i szczotki.
  6. Lukasz_N odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
  7. Lukasz_N odpowiedział(a) na konrad_s temat w Audi A4 B5
    No ale bez przesady, żeby do wymiany pompy przód w serwis ustawiać....
  8. Napinacz na pasku jest automatyczny, więc nie ma żadnej możliwości regulacji naciągu.Teoria, że mechanik za mocno naciągnął pasek raczej odpada. Jedyne co mógł zrobić, to włożyć nieodpowiedni (zbyt króki) pasek.
  9. Lukasz_N odpowiedział(a) na konrad_s temat w Audi A4 B5
    Przede wszystkim sprawdż, czy sitko w zbiorniczku nie jest luźne i siedzi na swoim miejscu, bo to może powodować fontannę. A co do ewentualnej wymiany pompy, to żadnego przodu nie trzeba sciągać, bo od spodu masz wszystko dostępne jak na dłoni.
  10. 2 min szukania: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/161259-wyjmaki-do-radia-domowej-roboty/
  11. Rozwiązaniem Twojego problemu jest zestaw naprawczy np taki. http://www.ecstuning.com/ES437673/ Nr częsci w ASO: 8E0798151B, koszt około 60 PLN
  12. W zestawie będzie komplet śrubek i tulejki dystansowe, żeby wszystko poskładać P&P bez kombinowania
  13. Jak otworzysz drzwi, to obok zamka będziesz miał przełącznik z symbolem dziecka.
  14. Niech zapnie bieg, wejdzie pod samochód i będzie widać, czy flansze na skrzyni się kręcą.
  15. Wiem jak to jest. Ja mam możliwość zrobienia u siebie w firmie całości na gotowo, więc nigdzie nie muszę szukać na zewnątrz i się prosić.
  16. Przesada..... Zawsze można z nierdzewki wykonac. Jak zrobiłeś X-naście kompletów lamp, to może i zajmuje 10 minut. Kwestia wprawy Większość ludzi, którzy się brali za przekładanie pisze o tym, ze najwięcej czasu schodziło im na ustawianie tych blaszek. Co do ocynku to mam to za darmo, więc koszta zerowe. Ale dzięki za fachowe porady....
  17. Silnik podnosileś w góre, czy belkę opuszczales? Sprawdz pod autem, czy wybierak przerzuca biegi.
  18. Na razie to tylko prototyp zrobiony na sztukę, żeby przetestować czy się sprawdzi. Jak pójdzie do produkcji seryjnej to wtedy będzie wyglądać jak należy ( ocynk itd.)
  19. Szybkie foto jak to mniej więcej będzie wyglądać:
  20. Przerabiałem temat w B5. Jak nie da rady żaden odrdzewiacz to lipa. U mnie nie pomogło, bo tak były zapieczone. /Dospawałem śrubę z łbem sześciokątnym i kręciłem ,ale ukreciły się blaszki mocowania i musiałem ciąć amortyzatory. Zycze więcej szczęscia
  21. Profesjonalny adapter już się robi. Jest już projekt, teraz tylko testy prototypu i niedługo będzie na forum. Będzie to wyglądało mniej więcej, tak, ze wszystko będzie przykręcane P&P, tzn nie trzeba będzie się bawić w ustawianie kąta tych blaszek i odległości soczewki. Odkręcamy starą soczewkę, przykręcamy adapter, do niego nowa soczewkę bez żadnego kombinowania. Powinno to znacznie ułatwić wymianę.
  22. Lukasz_N odpowiedział(a) na basen temat w Audi A4 B6
    Przez te 8 lat, to chyba sobie już poradził z tym problemem...
  23. Razem z kolegą elmer80 działam w temacie. Musimy najpierw wypróbować patent u siebie. Jak się sprawdzi, to się znajdzie na forum
  24. Albo jedno,albo drugie, inaczej nie da rady.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.