Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

steve69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez steve69

  1. Cena na tej aukcji wyższa niż w ASO W zależności od koloru część 8E1857131 w ASO można kupić od 123.92 zł do 132.86 zł, a jeśli ktoś ma zniżkę na części, to jeszcze taniej. -- Pozdrawiam. Sławek
  2. Tak na szybko: w telefonie uaktywniasz BT; w samochodzie włączasz zapłon; w telefonie włączasz wyszukiwanie urządzeń BT - po chwili powinieneś dostać informację, że dostępne jest urządzenie "Audi UHV xxxx" (zamiast x bedą liczby); dodajesz to urządzenie - może prosić o hasło - jeśli nikt nic nie zmieniał, to zazwyczaj jest to 1234 lub 0000; BT w samochodzie i twój telefon zostały właśnie "sparowane"; od teraz po wejściu do samochodu i włączeniu zapłonu powinieneś już móc dzwonić poprzez BT. W zależności od marki i modelu posiadanego telefonu operacja dodawania urządzenia głośnomówiącego BT może się nieco różnić od tego, co opisałem powyżej. -- Pozdrawiam. Sławek
  3. Da się. Tapicerkę oparcia kupisz w ASO za ok. 1080 zł. Sam niedawno wymieniałem to u siebie, bo też wytarła mi się dziura. Na sprowadzenie czekałem 3 dni. Możesz też próbować na Allegro. To, czy znajdziesz szybko coś dla siebie zależy od materiału i koloru którego szukasz. -- Pozdrawiam. Sławek
  4. Ja bym zaczął od sprawdzenia napięć we wtyczce wpinanej do wzmacniacza. Po włączeniu radia: Między pinem nr 22 "-", a nr 23 "+" powinno być ok. 12V. Między pinem nr 22 "-", a nr 9 "+" powinno być ok. 12V. Jeśli we wtyczce wszystko "gra", to sprawdzić gniazdo wzmacniacza, czy żaden z pinów nie jest np. ułamany lub upalony - u mnie było takie "cuś": Po wymianie wzmacniacza głośniki z tyłu ożyły. -- Pozdrawiam. Sławek
  5. wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/18258/P1850 -- Pozdrawiam. Sławek
  6. Tapicerka dolna ma w tym miejscu ząbki, która zachodzą za krawędź tapicerki górnej. Trzeba to podważyć tak jak to jest pokazane na rysunku, który wstawiłem na 1 stronie tego wątku (sam dół rysunku). Ja sobie zrobiłem ten "hak do elementów przednich" z elektrody do spawania. Rozklepałem młotkiem koniec i odpowiednio wygiąłem. -- Pozdrawiam. Sławek
  7. Od któregoś roku modelowego (2005 zdaje się) nie ma w listwie otworu na kluczyk. Klapa bagażnika otwierana jest tylko z pilota lub ręcznie po wciśnięciu styku znajdującego się pod gumową osłoną między lampkami listwy. -- Pozdrawiam. Sławek
  8. Jeżeli lampka sygnalizacyjna rozgrzewania miga podczas jazdy, to znaczy, że w sterowniku silnika nastąpiła (została zapisana) jakaś usterka. Bez podpięcia VAG-a i odczytania ewentualnych błędów nie będziesz wiedział co jest grane. -- Pozdrawiam. Sławek
  9. Piszesz o przednim schowku pasażera? Jeśli tak, to trzeba zdjąć prawą osłonę boku deski rozdzielczej (z boku schowka) i sprawdzić element hamujący drzwiczki schowka (tzw. "tłoczek"). Po otwarciu schowka, na tym elemencie zwierany jest styk podający napięcie na żarówkę. -- Pozdrawiam. Sławek
  10. MK = Moduł Komfortu Znajduje się pod dywanikiem pod fotelem kierowcy. -- Pozdrawiam. Sławek
  11. Wyłącz zapłon. Ustaw kolumnę kierownicy w pozycji na sam dół i maksymalnie do siebie. Zdejmij/wyciągnij listewkę ozdobną znajdującą się pomiędzy przyciskami "MODE" i "CHECK". Wykręć 2 wkręty, które zasłaniała listwa ozdobna (torx). Zdejmij lewą zaślepkę z boku deski rozdzielczej (tę zasłaniającą bezpieczniki). Włóż rękę do środka i wypchnij zegary. Odepnij wtyczki. Odkręć z tyłu zegarów 4 wkręty (torx T10). Podważ 4 zatrzaski (2 u dołu i 2 po bokach). Wysuń zegary z obudowy. Składasz w odwrotnej kolejności. Nie włączaj zapłonu w czasie, gdy masz odłączone kable od licznika!!! -- Pozdrawiam. Sławek
  12. To chyba będzie to: www.audi.com/etc/.../2012_05_21_phone_adapter.pdf -- Pozdrawiam. Sławek
  13. Z BT korzystam na co dzień i jest to bardzo wygodne. Zdarzają się jednak takie momenty, że telefon mam już mocno rozładowany. Wtedy przydaje się taki adapter, bo w czasie jazdy mogę podładować baterię i jednocześnie nadal korzystać z zestawu głośnomówiącego. Gdzieś na stronie Audi widziałem wykaz telefonów do których produkowane były/są adaptery. Niestety teraz nie mogę tego znaleźć. Może też być 1234 (ja takie miałem). -- Pozdrawiam. Sławek
  14. Tak. -- Pozdrawiam. Sławek
  15. Tak jak to kolega Audi sline napisał, to tylko podstawka. Do tego mocujesz adapter odpowiedni do twojego telefonu, a dopiero w to wkładasz sam aparat . -- Pozdrawiam. Sławek
  16. To o czym piszesz nie ma nic wspólnego z działaniem immobilizera. -- Pozdrawiam Sławek
  17. steve69 odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Masz VAG-a ? Jeśli tak, to sprawdź jaką liczbę masz wstawioną w: 17-Instruments -> Coding-07 -> Software Coding -- Pozdrawiam. Sławek
  18. steve69 odpowiedział(a) na przemaspoll temat w 1.9TDI
    Mnie się widzi, że masz coś pokręcone z kodowaniem. Normalnie wyświetlanie spalania chwilowego (oraz średniego) wygląda tak: -- Pozdrawiam. Sławek
  19. Ja bym jednak zaczynał od "—". Jeśli w trakcie odkręcania klemy niechcący dotkniesz kluczem do karoserii, to nic się nie stanie. Przy zwarciu "+" do masy może być "nieciekawie". -- Pozdrawiam. Sławek
  20. Jaki telefon? Jaki numer modułu BT? W moim przypadku na taką samą dolegliwość pomogło wgranie najnowszego softu do telefonu: a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-avf-problemy-zestawem-glosnomowiacym-bluetooth-82093/#post969293 -- Pozdrawiam. Sławek
  21. Dla ułatwienia: www.elektroda.pl/rtvforum/topic2191274.html#10414155 -- Pozdrawiam. Sławek
  22. Być może zachodzi sytuacja o której wspominałem wyżej, czyli twój telefon jest zbyt nowy dla modułu BT w twoim aucie i moduł ma problem z "dobraniem się" do kontaktów. Jeśli kontakty masz tylko w pamięci telefonu, to skopiuj je również na kartę SIM. Jeśli to nie pomoże, to pozostaje wymiana modułu BT na nowszy model. -- Pozdrawiam. Sławek
  23. Połączenie przychodzące odbierasz klawiszem ze słuchawką. Rozmowę kończysz też tym klawiszem. Na forum jest gdzieś instrukcja obsługi do A4 B6 po polsku, gdzie wszystko jest opisane. Warto poczytać - sporo się wyjasni. -- Pozdrawiam. Sławek
  24. Nie wiem z którego roku masz auto, oraz czy masz kierownice multifunkcyjną, ale możesz spróbować: Włącz w aucie zapłon, a w telefonie wyszukiwanie urządzeń bluetooth. Jeśli twój Samsung znajdzie coś w stylu "Audi UHV 7372" (lub podobne) to już pół sukcesu, bo znaczy to, że masz w swoim aucie moduł bluetooth. Spróbuj teraz sparować telefon z modułem. Może pojawić się monit o podanie hasła (zazwyczaj 1234). Po podaniu hasła, jeśli wszystko poszło poprawnie, powinien pokazać się komunikat, że "Audi UHV 7372 dodano. Urządzenie HF gotowe do użycia" (lub coś w tym stylu). W tym momencie telefon teoretycznie jest gotowy do współpracy z zestawem głośnomówiącym w twoim samochodzie. Niestety może też być tak, że twój telefon jest zbyt nowy dla modułu w twoim aucie i żeby to działało to trzeba wymienić moduł na nowszy model. -- Pozdrawiam. Sławek
  25. A dlaczego "musi mieć RNS-E"? Przecież to moduł pod fotelem pasażera odpowiada za połączenie Bluetooth. Zamiast RNS-E może być Concert i też będzie to działać. -- Pozdrawiam. Sławek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.