Treść opublikowana przez bobikos
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
sprawdź czy styki w kostce drzwi nie zaśniedziały
-
PILNE (auto rozgrzebane) jaka pompa wspom. do 3.0TDI z servotroniciem
etka jest w internetach
-
PILNE (auto rozgrzebane) jaka pompa wspom. do 3.0TDI z servotroniciem
etka pokazuje 8E0145156S, to że quattro i servotronic nie ma żadnego znaczenia.
-
Quattro w B7
quattro w a4 b6 b7 i b8 to zawsze tylko i wyłącznie torsen
-
Wymiana pompy paliwa na tą z anglika
Dokładnie różnica modelowa. Załóż swój pływak
-
Wielki problem! 3 sygnały i wykrzyknik na fisie do tego napis bremse,
Wg mnie sterownik ABS do wymiany. Z błędów wynika też że masz uszkodzony zawór na termostacie - do wymiany cały termostat najpewniej.
-
Co to może być i do czego służy?
Skoro mikrofon jest w tym miejscu to centralka prawdopodobnie znajduje się za radiem lub klimatronikiem.
-
Wymiana sprzęgła audi a6 avf
raczej nie powinien pasować. Możesz szukać od AVF . Od 2.0 tdi 6 biegowego też powinien pasować.
-
Tryb skandynawski b7
Jakie masz swiatla w aucie i jakie kodowanie. To podane wyzej to kodowanie do b6
-
Tryb skandynawski b7
Mozesz zmienic końcówkę na 01 ale wtedy swiatla będą włączać sie dopiero po zmroku w pozycji Auto. Niestety przy obecnym kodowaniu jest trochę słabe że na pozycji 0 światła świecą.
-
Różnica Pomp ABS 8E0 614 111AB
poza abs masz prawdopodobnie system eds, którego wersja AB nie obsługuje. zamienna dla koncówki B jest F.
-
Co to mogło być ?
W to gniazdo ktore masz podobno bez adaptera wejdzie ipod photo. Poczytaj powyzszy link to bedziesz mial jasność
-
Co to mogło być ?
to jest do b8, u Ciebie nie zadziała.
-
Co to mogło być ?
To jest do ipoda a nie iphona. Ipoda classic kupisz za grosze. Wersje które obsługuje masz w linku powyżej. Co do puszczania muzyki z telefonu to nie wiem czy do B7 znajdziesz, niech się koledzy wypowiedzą.
-
Problem z podłączeniem światłowodu El wire
Ustaw podswietlenie na maksymalną moc i sprawdź czy też miga. Wg mnie przetwornica nie jest przystosowana do pracy z obniżonym napięciem ktore występuję przy sciemnianiu podswietlenia. Jesli nie chcesz uszkodzić licznika to proponuję nie podlączać takich odbiorników pod obwód podswietlenia.
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Ja tam wolałbym zmienić pin w kostce i mieć nowszy model włącznika ale ostatecznie to Twoja decyzja. Najważniejsze że wszustko działa jak trzeba.
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Wg mnie wystarczy zamienić żółty kabel na pin 13 (prawdopodobnie teraz masz na pinie 11).
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Żeby wyjąć włącznik świateł, w pozycji 0 wciskasz pokrętło i przekręcasz w prawo, wtedy można wyjąć włącznik.
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Jeśli na postojowych jest ok to MCE masz poprawnie dobrane. Stawiam na włącznik - uszkodzony lub źle dobrany (zamiast z końcówką C ktoś zamontował od B6 z końcówką A - jeśli tak to trzeba wtedy w kostce przewód żółty przełożyć z pinu 13 na 11 i powinno wszystko działać) Pozdrawiam
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Wszystkim steruje MCE. Jeśli na pozycji świateł mijania MCE odczyta błąd z włącznika świateł to uruchamia w trybie awaryjnym światła mijania (ta że wygląda jakby wszystko działało dobrze) ale np nie reaguje na światła drogowe. Napisz model włącznika, czy posiadasz AUTO i czujnik deszczu, a także jakie MCE miałeś wcześniej i jakie masz obecnie + kodowanie. Być może nieświadomie wymieniłeś MCE z Low na High i wtedy będzie problem ze światłami przeciwmgielnymi przednimi. Tu masz kompendium wiedzy o MCE
-
Audi A4 B7 problem z przeciwmgielnymi
Wszystko wskazuje na włącznik świateł (również Twój drugi problem ze światłami drogowymi). Wyjmij włącznik świateł i napisz jaki ma numer.
-
A4 b7 brak długich świateł
Manetka raczej jest dobra dobra. Wg mnie problem z MCE lub włącznikiem świateł. Napisz w jakich okolicznościach się to stało, czy nie dorabiałeś sobie automatycznego załączania świateł lub czegoś podobnego? Dobrze byłoby gdybyś odczytał błędy z MCE.
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Były zwykle h7, mozesz przerabiać.
-
[B6 AWX] Wymiana uszczelki pod głowicą a planowanie
Jak mam kupowac awx z walkiem do wymiany to rownie dobrze mogę sie brac za robienie swojego silnika. Niemniej poszukam jeszcze przyzwoitego slupka, moze sie trafi nawet awx.
-
B6 cabrio duży pobur prądu z akumulatora, świeci trójkąt awaryjnych świateł
Zasilanie z tych bezpieczników idzie bezpośrednio do silników szyb. Sprawdź błędy w module komfortu, być może masz poprzecierane kable w przejściu między słupkiem a drzwiami.