Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. sprawdź czy styki w kostce drzwi nie zaśniedziały
  2. etka pokazuje 8E0145156S, to że quattro i servotronic nie ma żadnego znaczenia.
  3. bobikos odpowiedział(a) na kamilsob3 temat w Audi A4 B6/B7
    quattro w a4 b6 b7 i b8 to zawsze tylko i wyłącznie torsen
  4. Dokładnie różnica modelowa. Załóż swój pływak
  5. Wg mnie sterownik ABS do wymiany. Z błędów wynika też że masz uszkodzony zawór na termostacie - do wymiany cały termostat najpewniej.
  6. Skoro mikrofon jest w tym miejscu to centralka prawdopodobnie znajduje się za radiem lub klimatronikiem.
  7. raczej nie powinien pasować. Możesz szukać od AVF . Od 2.0 tdi 6 biegowego też powinien pasować.
  8. bobikos odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B7
    Jakie masz swiatla w aucie i jakie kodowanie. To podane wyzej to kodowanie do b6
  9. bobikos odpowiedział(a) na karaluch8 temat w Audi A4 B7
    Mozesz zmienic końcówkę na 01 ale wtedy swiatla będą włączać sie dopiero po zmroku w pozycji Auto. Niestety przy obecnym kodowaniu jest trochę słabe że na pozycji 0 światła świecą.
  10. poza abs masz prawdopodobnie system eds, którego wersja AB nie obsługuje. zamienna dla koncówki B jest F.
  11. W to gniazdo ktore masz podobno bez adaptera wejdzie ipod photo. Poczytaj powyzszy link to bedziesz mial jasność
  12. to jest do b8, u Ciebie nie zadziała.
  13. To jest do ipoda a nie iphona. Ipoda classic kupisz za grosze. Wersje które obsługuje masz w linku powyżej. Co do puszczania muzyki z telefonu to nie wiem czy do B7 znajdziesz, niech się koledzy wypowiedzą.
  14. Ustaw podswietlenie na maksymalną moc i sprawdź czy też miga. Wg mnie przetwornica nie jest przystosowana do pracy z obniżonym napięciem ktore występuję przy sciemnianiu podswietlenia. Jesli nie chcesz uszkodzić licznika to proponuję nie podlączać takich odbiorników pod obwód podswietlenia.
  15. Ja tam wolałbym zmienić pin w kostce i mieć nowszy model włącznika ale ostatecznie to Twoja decyzja. Najważniejsze że wszustko działa jak trzeba.
  16. Wg mnie wystarczy zamienić żółty kabel na pin 13 (prawdopodobnie teraz masz na pinie 11).
  17. Żeby wyjąć włącznik świateł, w pozycji 0 wciskasz pokrętło i przekręcasz w prawo, wtedy można wyjąć włącznik.
  18. Jeśli na postojowych jest ok to MCE masz poprawnie dobrane. Stawiam na włącznik - uszkodzony lub źle dobrany (zamiast z końcówką C ktoś zamontował od B6 z końcówką A - jeśli tak to trzeba wtedy w kostce przewód żółty przełożyć z pinu 13 na 11 i powinno wszystko działać) Pozdrawiam
  19. Wszystkim steruje MCE. Jeśli na pozycji świateł mijania MCE odczyta błąd z włącznika świateł to uruchamia w trybie awaryjnym światła mijania (ta że wygląda jakby wszystko działało dobrze) ale np nie reaguje na światła drogowe. Napisz model włącznika, czy posiadasz AUTO i czujnik deszczu, a także jakie MCE miałeś wcześniej i jakie masz obecnie + kodowanie. Być może nieświadomie wymieniłeś MCE z Low na High i wtedy będzie problem ze światłami przeciwmgielnymi przednimi. Tu masz kompendium wiedzy o MCE
  20. Wszystko wskazuje na włącznik świateł (również Twój drugi problem ze światłami drogowymi). Wyjmij włącznik świateł i napisz jaki ma numer.
  21. Manetka raczej jest dobra dobra. Wg mnie problem z MCE lub włącznikiem świateł. Napisz w jakich okolicznościach się to stało, czy nie dorabiałeś sobie automatycznego załączania świateł lub czegoś podobnego? Dobrze byłoby gdybyś odczytał błędy z MCE.
  22. Były zwykle h7, mozesz przerabiać.
  23. Jak mam kupowac awx z walkiem do wymiany to rownie dobrze mogę sie brac za robienie swojego silnika. Niemniej poszukam jeszcze przyzwoitego slupka, moze sie trafi nawet awx.
  24. Zasilanie z tych bezpieczników idzie bezpośrednio do silników szyb. Sprawdź błędy w module komfortu, być może masz poprzecierane kable w przejściu między słupkiem a drzwiami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.