Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Jesli masz przekaznik samochodowy z 5 stykami to przełącz kabel od ledow ze styku 87 na 87a (lub odwrotnie).
  2. Pomyślałem o bpz bo jest z 2008 roku, tylko ten nieszczęsny wałek jest od dpf. Większość awx ma już niestety górę do robienia.
  3. W kanale 61 zakoduj wartosc 6. Na stronie wiki rosstech masz duzo informacji o kodowaniu sterowników w a4
  4. Nie da się wymienić samego termostatu bez obudowy i czujnika ktory i tak masz uszkodzony
  5. Raczej nie da się. W kodowaniu mozna wylaczyc regulację przod tyl ale zakodowane masz dobrze. Moze tez być niepodlaczona zolta kostka z tylu radia. Mozesz sprawdzić czy kable w przelotkach drzwi są ok. Sprawdź też czy na kostce wzmaciacza na obwodach gkosnikowych jest rezystancja 4 ohm
  6. Silnk bpz ma walek rozrządu pod dpf. Co się stanie jeśli taki silnik zamontuje z wposazeniem avb (pompki, sterownik ecu)?
  7. Pin 8 oraz 4 to podswietlenie napisow- podpiąć pod pin 17 wlacznika swiatel. Pin 5 podpiąć do masy. Na pin 3 wystawiana jest masa po wlaczeniu przelacznika w pozycję 1 - tym sygnałem możesz wysterowac przekaznik do zalaczania ledow. Bezposrednio ledow nie podpinaj pod przelacznik bo go spalisz.
  8. Sprawdziłem schemsty - Wzmacniacz i radio są na jednym bezpieczniku więc jeśli radio działa to jest ok. Sprawdź czy w kostce wzmacniacza jest zasilanie oraz czy po włączeniu radia pojawia się zasilanie na bialym grubszym przewodzie (cienszy jest od audio)
  9. Termostat do wymiany, kilka stów to koszyuje.
  10. Przeciwmgielne przerabiales? Ogarnij temat komplelsowo i dołóż czujnik deszczu oraz przelacznik drl, wtedy drl ma sesn. Jedyna wieksza przeszkoda w tym to wymiana szyby pod czujnik.
  11. Sprawdź też czy na pinie 1 wlacznika masz +12v. Potem czy w pozycji wlacznika świateł postojowych na pinie 25 kostki c mce jest +12v a na pozycji mijania powinno +12v pojawić się na pinie 26. Jesli wszystko bedzie ok to problem moze byc z mce.
  12. Jesli blad jest w pozycji 0 (wtedy bedzie powracal po wykasowaniu) to sprawdź fioletowy przewod od pinu 3 wlacznika do pinu 32 kostki c. Potem sprawdź przejście pomiedzy pinem 1 włącznika a pinem 20 lostki c mce. Przy pozycji 0 włacznika obwód pomiedzy pinem 32 a 20 jest zamkniety przez włącznik. Jeśli obwod jest otwarty to wywala błąd. Ludzie często sto rozcinają ten obwód by mieć c automatyczne załączanie świateł. Jeśli błąd jest w innej pozycji włącznika to napisz w której.
  13. Próbowałeś zakodowac 31 zamiast 21?
  14. Problem jest dlatego ze masz blad wlacznika. Usun ten blad a swiatla zaczną dzialac poprawnie. Co do przeciwmgielnych to poszukaj w moich postach, opisalem co trzeba zrobić
  15. bobikos odpowiedział(a) na DeadBolter temat w Audi A4 B7
    Masz osobny temat o drl i clh w b7. Poszukaj. Zamontowales czujnik deszczu?
  16. Ja mam bridgestone potenza s001 i też ładnie trzymają. Np. Uniroyale rainsport przy tym to jakieś gumiaki (auto pływa na nich). Potenza ma sztywną ściankę boczną i to ją wyróżnia. Do tego nie ścierają się zbyt szybko. Ja mam już drugi komplet tych opon.
  17. Mnie zjeżdżało po odłączeniu kostki lusterka od modułu drzwi. Po skasowaniu błędów wszystko wróciło do normy.
  18. Chodzi o to zeby dalo sie go podczepic do mce? Kup na allegro bezpiecznik termiczny razem z podstawką 4A0937530
  19. Wykasowales wszystkie bledy z modulu pamieci i modulow drzwi/comfortu? Jesli tak to w momencie jak lusterko opusci die po wbiciu wstecznego spróbuj wyregulować pozycję na taką ktora Ci odpowiada, powinien ją zapamiętać.
  20. Nie mam wymiarow, wyglada na m12, długość ok 60-80mm. Twardość weź jak najwyższą np. 10.9
  21. To koniecznie musisz z ASO? Zwykła sruba ze sklepu nie bedzie ok?
  22. Przecież napisałem że stałe zasilanie. Przy czym w audi tych linii stalego zasilania jest wiecej niż jedna. Dlatego ja wolę wpinać dokładane elementy w ori miejsca. Dzieki temu do tej pory nie mialem problemu ze źle dzialajacym dokładanym wyposazeniem ani z podkradaniem prądu przez to wyposażenie.
  23. bobikos odpowiedział(a) na Jarek882 temat w Audi A4 B6
    Ja mam od dwoch lat i jedyne co to trochę gorzej działa czujnik deszczu (zbyt czuły). W stosunku do nowki pilklingtona którą mialem wczesniej jakoś strasznie jakością nie ustępuje, na pewno nie rysuje się bardziej. Pilklington strzelił mi po dwóch latach od kamyczka. Generalnie polecam nowy zamiennik bo widoczność (szczegolnie brak refleksow nocą) będzie dużo lepsza. Jeśli masz ori kilkunastoletnią to na bank jest mocno porysowana i wymiana na inną używaną nie ma sensu. Tez balem sie nordglassa ale nie mialem wyboru bo wymiana była z ubezpieczenia na szyby. Po wymianie (poza trochę czulszym dzialaniem czujnika) jest wszystko ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.