Treść opublikowana przez bobikos
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
Z tego co doczytałem, 2 wentylatory elektryczne były stosowane w autach na rynek o cieplejszym klimacie lub w przypadku oryginalnie zamontowanego haka. Pod tym kątem zastanawia mnie kwestia prowadzenia paska i rolki od wiskozy. Wentylatory można kupić w cenie wiskozy Beru dlatego będę kombinował w tym temacie.
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
też zastanawiam się nad tym i wg mnie nie ma różnicy w schematach elektrycznych bo wentylatory są sterowane jednym sygnałem z ECU. Inna sprawa to jak wygląda temat usunięcia wisko. Zostawić tylko rolkę paska?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
sygnał prędkości sprawdzisz jedynie oscyloskopem, nie ma sensu go mierzyć. Co do zaworu to w wolnej chwili sprawdzę zakres napięć.
-
Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
O ile dobrze pamietam na połączenie idzie tez uszczelka. Wymieniłeś ją? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Kolega chester121 dobrze sprawdzil. I dlatego jak jest auto trzeba to +12v wziąć z innego miejca (z wyjscia na lampę), bo na żółtym kablu napięcie pojawia się tylko po przekreceniu ws na pozycję swiatel mijania Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Kolega august dobrze mnie zrozumial. Jesli chodzi o odnalezienie przewodu do sterownika poziomu na pin 17 to trzeba rozizolowac wiazke od WS do MCE, szukac punktu zbiorczego zoltych przewodow i odlaczyc ten do sterownika poziomu. Przy WS nic nie mozna wyciąć bo od pinu 11 WS do MCE zolty kabel musi isc - jest to informacja dla MCE ze WS jest w pozycji swiatel mijania. To ze jeden kolega ma na pinie 11 a drugi na pinie 13 WS zolty kabel moze oznaczac ze jeden wlacznik jest od b6, drugi od b7. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Popatrzylem na schematy i pin 17 w sterowniku poziomowania ma dostawać informację o wlaczonych swiatlach (+12v). W przypadku wlacznika auto musi zostać wykonane polaczenie od pinu 23 kostki 23 pinowej mce do pinu 17. Jezeli na pin 17 juz cos wchodzi to takie polaczenie trzeba usunąć (np jesli bylo polaczenie do pinu 11 bo wczesniej nie bylo wlacznika auto). Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy klimatronika w A4 B6: 01809, 01810, 01842, 00716
Najprawdopodobniej potencjometry. Kup od exeo. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Caly czas mam zalozony sterownik od Q do pompy od oski ale ostatecznie nie mogę jeszcze potwierdzic czy to dziala czy nie. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Polaczenie z pinu 11 do mce musi byc wykonane. Inaczej w pozycji swiatel mijania bedziesz miak blad w mce. Odejscie oznaczone gwiazdką jest tylko do recznej regulacji poziomu lamp. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy klimatronika w A4 B6: 01809, 01810, 01842, 00716
Szukaj nowych silniczkow Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja pomimo dziurki musiałem też podciąć gumkę tłoczka bo inaczej po jakimś czasie znowu zaczynał ciężko chodzic. Po tej operacji działa bezproblemowo. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprzęgło sprężarki - odpadła tarcza
Sprężarka sprawdzona, działa lekko. Śruba wkrecona na klej, klima w końcu działa, mozna jeździć po ludzku. Dzieki za pomoc. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprzęgło sprężarki - odpadła tarcza
gwint prawy czy lewy?
-
Sprzęgło sprężarki - odpadła tarcza
Też mi odpadła tarcza, znalazłem ją ale śruby już nie. Powiedzcie proszę jaka śruba tam idzie.
-
Błędy klimatronika w A4 B6: 01809, 01810, 01842, 00716
Zrobiles nastawy podstawowe klimatronika po tej operacji?? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak dostaniesz zestaw to napisz oznaczenie dyfra i skrzyni, wtedy będzie mozna dobrać olej. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzone sprzęgło kompresora klimatyzacji 8E0260805T
Jaka dokladnie sruba tam idzie? Gwint normalny czy lewy? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlane klamki bez ori wiązki
Napisalem Ci przeciez ze podlaczasz między przełącznik a masę, dotyczy to też przodu, + na niebiesko-brazowy, - na brązowy. Poszukaj w wiązce takich kolorów kabli. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlane klamki bez ori wiązki
Na tyl z korbami tez tam sa schematy. Musisz pociągnąć kabel od kostki w slupku drzwi. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlane klamki bez ori wiązki
Nie masz kabli do przelacznika szyby? Opisane są kolorami. Do nich się wepnij z podswietleniem klamki Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Dokładnie o zwarciu mówię. Skoro wiesz jak się dobiera zabezpieczenia to dziwię się że chciałeś podłączyć pod bezpiecznik 30a tak mały odbiornik. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
moduł pamięci fotela powodem nie działającej regulacji oparcia?
Sprawdź zarowno bezpiecznik oraz ustawienie tego przełącznika żaglowca i w razie konieczności wyreguluj opisane w instrukcji). Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlane klamki bez ori wiązki
Kolory kabli powinny być takie same Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
moduł pamięci fotela powodem nie działającej regulacji oparcia?
rozkminiłem torchę temat i proponuję sprawdzić czujnik zagłówka. Jest zamontowany właśnie w obwodzie regulacji oparcia. W załączeniu lokalizacja i ustawienie. Jest tam jakiś bezpiecznik - do sprawdzenia. Jak zdejmować plecy fotel znajdziesz w innych wątkach (generalnie od góry są zatrzaski) head restrain adjust.pdf