Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. Z tego co doczytałem, 2 wentylatory elektryczne były stosowane w autach na rynek o cieplejszym klimacie lub w przypadku oryginalnie zamontowanego haka. Pod tym kątem zastanawia mnie kwestia prowadzenia paska i rolki od wiskozy. Wentylatory można kupić w cenie wiskozy Beru dlatego będę kombinował w tym temacie.
  2. też zastanawiam się nad tym i wg mnie nie ma różnicy w schematach elektrycznych bo wentylatory są sterowane jednym sygnałem z ECU. Inna sprawa to jak wygląda temat usunięcia wisko. Zostawić tylko rolkę paska?
  3. sygnał prędkości sprawdzisz jedynie oscyloskopem, nie ma sensu go mierzyć. Co do zaworu to w wolnej chwili sprawdzę zakres napięć.
  4. O ile dobrze pamietam na połączenie idzie tez uszczelka. Wymieniłeś ją? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Kolega chester121 dobrze sprawdzil. I dlatego jak jest auto trzeba to +12v wziąć z innego miejca (z wyjscia na lampę), bo na żółtym kablu napięcie pojawia się tylko po przekreceniu ws na pozycję swiatel mijania Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Kolega august dobrze mnie zrozumial. Jesli chodzi o odnalezienie przewodu do sterownika poziomu na pin 17 to trzeba rozizolowac wiazke od WS do MCE, szukac punktu zbiorczego zoltych przewodow i odlaczyc ten do sterownika poziomu. Przy WS nic nie mozna wyciąć bo od pinu 11 WS do MCE zolty kabel musi isc - jest to informacja dla MCE ze WS jest w pozycji swiatel mijania. To ze jeden kolega ma na pinie 11 a drugi na pinie 13 WS zolty kabel moze oznaczac ze jeden wlacznik jest od b6, drugi od b7. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Popatrzylem na schematy i pin 17 w sterowniku poziomowania ma dostawać informację o wlaczonych swiatlach (+12v). W przypadku wlacznika auto musi zostać wykonane polaczenie od pinu 23 kostki 23 pinowej mce do pinu 17. Jezeli na pin 17 juz cos wchodzi to takie polaczenie trzeba usunąć (np jesli bylo polaczenie do pinu 11 bo wczesniej nie bylo wlacznika auto). Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Najprawdopodobniej potencjometry. Kup od exeo. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Caly czas mam zalozony sterownik od Q do pompy od oski ale ostatecznie nie mogę jeszcze potwierdzic czy to dziala czy nie. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Polaczenie z pinu 11 do mce musi byc wykonane. Inaczej w pozycji swiatel mijania bedziesz miak blad w mce. Odejscie oznaczone gwiazdką jest tylko do recznej regulacji poziomu lamp. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Szukaj nowych silniczkow Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja pomimo dziurki musiałem też podciąć gumkę tłoczka bo inaczej po jakimś czasie znowu zaczynał ciężko chodzic. Po tej operacji działa bezproblemowo. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Sprężarka sprawdzona, działa lekko. Śruba wkrecona na klej, klima w końcu działa, mozna jeździć po ludzku. Dzieki za pomoc. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. gwint prawy czy lewy?
  15. Też mi odpadła tarcza, znalazłem ją ale śruby już nie. Powiedzcie proszę jaka śruba tam idzie.
  16. Zrobiles nastawy podstawowe klimatronika po tej operacji?? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Jak dostaniesz zestaw to napisz oznaczenie dyfra i skrzyni, wtedy będzie mozna dobrać olej. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. Jaka dokladnie sruba tam idzie? Gwint normalny czy lewy? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Napisalem Ci przeciez ze podlaczasz między przełącznik a masę, dotyczy to też przodu, + na niebiesko-brazowy, - na brązowy. Poszukaj w wiązce takich kolorów kabli. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Na tyl z korbami tez tam sa schematy. Musisz pociągnąć kabel od kostki w slupku drzwi. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie masz kabli do przelacznika szyby? Opisane są kolorami. Do nich się wepnij z podswietleniem klamki Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Dokładnie o zwarciu mówię. Skoro wiesz jak się dobiera zabezpieczenia to dziwię się że chciałeś podłączyć pod bezpiecznik 30a tak mały odbiornik. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Sprawdź zarowno bezpiecznik oraz ustawienie tego przełącznika żaglowca i w razie konieczności wyreguluj opisane w instrukcji). Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Kolory kabli powinny być takie same Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  25. rozkminiłem torchę temat i proponuję sprawdzić czujnik zagłówka. Jest zamontowany właśnie w obwodzie regulacji oparcia. W załączeniu lokalizacja i ustawienie. Jest tam jakiś bezpiecznik - do sprawdzenia. Jak zdejmować plecy fotel znajdziesz w innych wątkach (generalnie od góry są zatrzaski) head restrain adjust.pdf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.