Treść opublikowana przez bobikos
-
Problem z prędkościomierzem po zmianie skrzyni
Druga opcja to dac licznik do fachwca na zmianę wsadu, tak zeby prędkość byla czytana z abs. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Trzęsie samochodem przy hamowaniu z dużych prędkości
Coś musi być nie tak z tymi zimerrmanami bo u mnie się tez pokrzywily mimo ze mam 320 i nie bylo mocnego hamowania z duzych predkosci ani razu. Wczesniej na zestawie brembo + klocki audi przez 5 lat użytkowania hamowanie było bez najmniejszego drgania. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Da się tylko wiązkę trzeba przerabiać. Jeśli boczki i silniczki z przodu od anglika to oczywiście też do wymiany. Tył od anglika podchodzi bez problemu - silniczki, boczki, wiązki wewnątrz drzwi.
-
Wymiana wisko na wentylator elektryczny.
Działa. Wentylatory załączają się jednocześnie, moduł steruje ich prędkością w zależności od sygnału podawanego przez ECU (Klimatronik podaje do ECU żądanie załączenia wentylatorów powyżej 9 bar w układzie klimy). Wersja modułu wentylatorów nie ma znaczenia, byleby obsługiwał dwa wiatraki, u mnie działa moduł od 3.0 benzyny. Wszystkie wtyczki pasują nic nie trzeba przerabiać. Znaczenie za to ma sama plastikowa obudowa w której trzymają się wentylatory. Do 1.9 TDI podejdą od 2.0 TDI lub 1.8 t (można je poznać po dłuższych uchach na śruby na dole), nie podejdą wersje od 2.5 tdi, 3.0 tdi oraz benzyn 3.0 i 4.2 (uchwyty montażowe do śrub w innym miejscu). Koło pasowe od wiskozy zostaje, a z samej wiskozy trzeba wyciąć element do którego mocuje się koło pasowe. Ta mała rzeźba nie rzuca się strasznie w oczy.
-
Sterowanie tylnej wyceiraczki
Wejdź w MCE w adaptacje i w kanale 13 odejmij 64 http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Central_Electronics_(8EC/8ED)
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kup pompę od b6, pompy wizualnie się różnią i moze być problem z wpasowaniem od b7. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Czujnik przy wentylatorze
Czujnik zderzenia do poduszek, wszystko jest ok, te przewody tak wyglądają Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Iphone adapter
A nie wolałbyś połączyć się ze swoim zestawem głośnomówiącym za pomocą BT?
-
Słaba przyczepność
Ile lat mają opony i ile bieżnika? Letnie czy zimowe masz teraz? Jak dla mnie ewidentnie kwestia opon Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica sama ciągnie przy maksymaknym skręcie
Może ktoś źle złożył zawieszenie. Sprawdź czy wahacze nie są pozamieniane miejscami. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli el. z pamięcią - z anglika
Żeby rozdzielić siedzisko od oparcia musisz wybić pręt znajdujący się pod osłonami plastikowymi po bokach. Najwiekszy problem to wyciągniecie prowadnic zagłówka. Foteli nie zamienisz miejscami Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moduł komfortu - brak oświetlenia w kabinie
Poczytaj ten wątek Wg mnie podejdą u Ciebie moduły np CJ, CK, CM, CN, CR i odpowiednie kodowanie wyposażenia. Doczytaj szczegóły w wątku ale być może moduły z serii B również będą pasowały. Równie dobrze możesz sobie dorobić elektryczne szyby z tyłu
-
Moduł komfortu - brak oświetlenia w kabinie
Kodowania fabryczne czesto się nie sumują lub zawierają bledy, dlatego warto przekodowac. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moduł komfortu - brak oświetlenia w kabinie
Czy w kanale62 przyjmuje Ci wartosc 3 ? Kodowanie w coding i w 61 zrob wg opisu dot modulow komfotu (sumuj wartosci) Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Moduł komfortu - brak oświetlenia w kabinie
Próbowałeś przekodowac MK pod swoje wyposazenie? Ja miałem moduł (o ile dobrze pamiętam) AR a po zakodowaniu z tyłu elektrycznych szyb, w Vagu wyświetlał sie jako AS. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Jeszcze daj zdjecie glownego ekranu z kodowaniem sterownika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Lampka bagażnika
Ja u siebie przelutowalem lampkę, bo styki przelacznika mialy zimne luty na polaczeniu z płytką. Jesli jednak lampka bialo-czerwona w klapie nie dziala to wtedy jest problem z mikrostykiem w zamku. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
możesz jeszcze adaptację w kanale 2 zmienić na większą wartość, tak dla testów.
-
Problem z czujnikami parkowania
Moduł jest w bagażniku za lewym boczkiem. Jeśli nie planujesz montować czujników z przodu to wymień moduł na taki ktory obsługuje tylko tył. Szczegóły znajdziesz w dzial zrob to sam - montaz pdc Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Licznik nie łączy się z modułem abs\esp a4 b6
To chyba ok. Mozesz dla testu odpiąć poduszkę fotela i potem skasować błąd Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Licznik nie łączy się z modułem abs\esp a4 b6
Airbag też? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Różnica jest tylko w zamontowanej diodzie. Zrobiłem taką przeróbkę w B6 ale konstrukcja włącznika wydaje się być taka sama. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z czujnikami parkowania
Jesli masz sterownik obslugujacy przod i tyl to musisz mieć sprawne wszystkie czujniki by system działał. W B6 nie było wizualizacji. Ktoś tu sprzedawał specjalne moduły pdc żeby była taka funkcja Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Licznik nie łączy się z modułem abs\esp a4 b6
Przejedź sie kawalek autem i skrecaj kierownicą. To jest blad po odlaczrnia aku Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Przełóż Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka