Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. bobikos odpowiedział(a) na dantim temat w Audi A4 B6/B7
    Jesli masz złącze jak na zdjeciu nr 2 to prawdopodobnie masz bt w samochodzie. Proponuję iść w tą stronę. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Dobieranie 1be to loteria. Jest wątek o tym, przeczytaj go. Zacznij od sprawdzenia jakie sprężyny masz teraz zamontowane - odczytaj kategorie wagowe z wlepki. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. 1.9 do 1.6 to przeskok o co najmniej trzy klasy wagowe. Jak chcesz mieć kozę to rzeczywiscie szukaj od 1.9 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Ktoś na forum sprzedaje taki wąż https://a4-klub.pl/index.php?/topic/407938-Avf--zawieszenie-1ba,-vacu-pompa,-przewod-wspomagania,-przewod-smarowania-turbiny,-ucho-#entry5192116 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. To znaczy ze poza uszkodzonym wężem wspomagania masz też nieszczelność w ukladzie chłodzenia. Sprawdź czy w podszybiu na wejściu do nagrzewnicy nic nie cieknie. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Musisz dostać się pod samochód, tam powinno byc połączenie dla tego przewodu. Wyglada jakby powrot paliwa do baku się rozłączył lub przełamał. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Nie ma takiej możliwości. Musiałbyś kupić sterownik pdc obsługujący tylko tył i zamontować go. Roboty tyle samo co naprawa wiązki z przodu. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Możesz zamontować z końcówką D. Co dokładnie zmienili między wersją A a D raczej nikt nie powie, ale kabelkologia jest taka sama.
  9. bobikos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak jest kabel do mikrofonu to powinien być i mikrofon i sam BT pod siedzeniem pasażera, jak również całe pozostałe okablowanie zwiazane z BT. Chyba że to kabel to mikrofonu BOSE (to tylko przypuszczenie)
  10. bobikos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jest kabel od mikrofonu Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. w B6 nie ma ukrytego menu. Jedynie kabel KKL i VAG Ci pozostaje do jakichkolwiek działań.
  12. Mnie tez sama się odkręciła śruba i tarcza spadła. Nową skręć na klej i powinno być dobrze. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. okazało się że jeden pomimo że udawał sprawny, to nie reagował na przeszkodzę - jego czas reakcji skał pomiędzy 1 a 2,5 ms. Inne działają, chociaż kolejny ma czas reakcji ok 3 ms, podczas gdy inne ocylują w okolicach 1ms. Wymienie dwa czujniki, zobaczymy jaki będzie efekt
  14. Czujniki z przodu działają mi w dość dziwny sposób. Gdy dojeżdżam do przeszkody PDC bardzo szybko zaczyna piszczeć na stałe mimo że jest jeszcze spora odległość, gdy dojeżdżam dalej stałe piszczenie znowu zamienia się w bardzo szybkie pikanie aż do momentu gdy znowu zaczyna piszczeć na stałe. Wtedy już wiadomo że jestem dosłownie przy przeszkodzie. Wychodzi na to jakby czujniki przy pewnej odległości świrowały i widziały przez chwilę przeszkodę zbyt blisko. Poziomów informowania o przeszkodzie jest chyba 5 lub 6. Jeśli za 1 uznać piszczenie na stałe bo przeszkoda jest tuż przy zderzaku a za 6 pikanie bardzo rzadzko bo przeszkoda jest daleko, to świrowanie czujników jest na pozycji nr 3, gdzie powinien pikać w miarę szybko ale na pewno nie na stałe. Nie widziałem opcji kalibracji czujników, może to kwestia zbyt grubego malowania? Dziwne żeby wszystkie czujniki oszukiwały tak samo.
  15. Vag 4.09 ogarnie. Na tym samym kablu pociagnie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Czym kodujesz? Jesli vag 3.11 to on nie zakoduje tak duzej wartosci. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Wyłącz zapłon i poczekaj chwilę. Po ponownym włączeniu od razu próbuj połączyć się ze sterownikiem silnika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. Poszukaj trochę. Jest watek z rysunkiem silniczków Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Możesz jeszcze odłączyć czujnik oraz zawor na sprezarce i sprawdzić co vag pokaze. Jesli skraplacz nie robi się ciepły a rurka za dyszą zimna to wg mnie i tak coś ze sprężarką. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Najpewniej uszkodzony silniczek od obiegu wewnętrznego. Do sprawdzenia błędy Vagiem. Jesli sie potwierdzi to potencjometr do wyczyszczenia i wykonania nastawy podstawowe. Jak nie pomoże to wymiana. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Jak econ nie świeci się na stałe to czujnik jest ok. Sprawdź sprzęgło sprężarki, pewnie się zerwało Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Da się dorobić Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Jeden kolega na forum robil moduly do webasto ktore dawaly mozliwosc sterowania z fis. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Odłącz raz jeszcze akumulator i poczekaj trochę, może coś to da, jak nie to mógł się MK wysypać bądź silniczki w drzwiach. Sprawdź też błędy w MK Podział w zasilaniu jest na szyby przód i tył więc wg mnie problem jest w elektronice
  25. Niech się koledzy którzy przekładali w 1.8T wypowiedzą ale z ETKI wynika że nie ma pierścienia przy tym silniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.