Treść opublikowana przez bobikos
-
Uchwyt na telefon ?
Jesli masz złącze jak na zdjeciu nr 2 to prawdopodobnie masz bt w samochodzie. Proponuję iść w tą stronę. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1BA, wylany tył
Dobieranie 1be to loteria. Jest wątek o tym, przeczytaj go. Zacznij od sprawdzenia jakie sprężyny masz teraz zamontowane - odczytaj kategorie wagowe z wlepki. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1BA, wylany tył
1.9 do 1.6 to przeskok o co najmniej trzy klasy wagowe. Jak chcesz mieć kozę to rzeczywiscie szukaj od 1.9 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 AVF] Przerdzewiały przewód
Ktoś na forum sprzedaje taki wąż https://a4-klub.pl/index.php?/topic/407938-Avf--zawieszenie-1ba,-vacu-pompa,-przewod-wspomagania,-przewod-smarowania-turbiny,-ucho-#entry5192116 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6 AVF] Przerdzewiały przewód
To znaczy ze poza uszkodzonym wężem wspomagania masz też nieszczelność w ukladzie chłodzenia. Sprawdź czy w podszybiu na wejściu do nagrzewnicy nic nie cieknie. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Audi a4 b6 1,8T AVJ 150km. Wyciek paliwa
Musisz dostać się pod samochód, tam powinno byc połączenie dla tego przewodu. Wyglada jakby powrot paliwa do baku się rozłączył lub przełamał. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wyłączenie przednich czujników parkowania A4B6 1.9TDI AWX
Nie ma takiej możliwości. Musiałbyś kupić sterownik pdc obsługujący tylko tył i zamontować go. Roboty tyle samo co naprawa wiązki z przodu. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Wersje ori wzmacniaczy b6/b7
Możesz zamontować z końcówką D. Co dokładnie zmienili między wersją A a D raczej nikt nie powie, ale kabelkologia jest taka sama.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
ukryte menu klimatronika a4 b6
w B6 nie ma ukrytego menu. Jedynie kabel KKL i VAG Ci pozostaje do jakichkolwiek działań.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Mnie tez sama się odkręciła śruba i tarcza spadła. Nową skręć na klej i powinno być dobrze. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
okazało się że jeden pomimo że udawał sprawny, to nie reagował na przeszkodzę - jego czas reakcji skał pomiędzy 1 a 2,5 ms. Inne działają, chociaż kolejny ma czas reakcji ok 3 ms, podczas gdy inne ocylują w okolicach 1ms. Wymienie dwa czujniki, zobaczymy jaki będzie efekt
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Czujniki z przodu działają mi w dość dziwny sposób. Gdy dojeżdżam do przeszkody PDC bardzo szybko zaczyna piszczeć na stałe mimo że jest jeszcze spora odległość, gdy dojeżdżam dalej stałe piszczenie znowu zamienia się w bardzo szybkie pikanie aż do momentu gdy znowu zaczyna piszczeć na stałe. Wtedy już wiadomo że jestem dosłownie przy przeszkodzie. Wychodzi na to jakby czujniki przy pewnej odległości świrowały i widziały przez chwilę przeszkodę zbyt blisko. Poziomów informowania o przeszkodzie jest chyba 5 lub 6. Jeśli za 1 uznać piszczenie na stałe bo przeszkoda jest tuż przy zderzaku a za 6 pikanie bardzo rzadzko bo przeszkoda jest daleko, to świrowanie czujników jest na pozycji nr 3, gdzie powinien pikać w miarę szybko ale na pewno nie na stałe. Nie widziałem opcji kalibracji czujników, może to kwestia zbyt grubego malowania? Dziwne żeby wszystkie czujniki oszukiwały tak samo.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Vag 4.09 ogarnie. Na tym samym kablu pociagnie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Czym kodujesz? Jesli vag 3.11 to on nie zakoduje tak duzej wartosci. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Nie przyjmuje kodowania po wymianie modułu i taśmy
Wyłącz zapłon i poczekaj chwilę. Po ponownym włączeniu od razu próbuj połączyć się ze sterownikiem silnika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Klima chodzi ale nic nie wieje.
Poszukaj trochę. Jest watek z rysunkiem silniczków Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka przestała działać
Możesz jeszcze odłączyć czujnik oraz zawor na sprezarce i sprawdzić co vag pokaze. Jesli skraplacz nie robi się ciepły a rurka za dyszą zimna to wg mnie i tak coś ze sprężarką. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Klima chodzi ale nic nie wieje.
Najpewniej uszkodzony silniczek od obiegu wewnętrznego. Do sprawdzenia błędy Vagiem. Jesli sie potwierdzi to potencjometr do wyczyszczenia i wykonania nastawy podstawowe. Jak nie pomoże to wymiana. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka przestała działać
Jak econ nie świeci się na stałe to czujnik jest ok. Sprawdź sprzęgło sprężarki, pewnie się zerwało Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Da się dorobić Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Webasto nie ori, przeróbka??
Jeden kolega na forum robil moduly do webasto ktore dawaly mozliwosc sterowania z fis. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa opuszczeni szyb od strony pasażera
Odłącz raz jeszcze akumulator i poczekaj trochę, może coś to da, jak nie to mógł się MK wysypać bądź silniczki w drzwiach. Sprawdź też błędy w MK Podział w zasilaniu jest na szyby przód i tył więc wg mnie problem jest w elektronice
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Niech się koledzy którzy przekładali w 1.8T wypowiedzą ale z ETKI wynika że nie ma pierścienia przy tym silniku.