Treść opublikowana przez bobikos
-
moduł pamięci fotela powodem nie działającej regulacji oparcia?
Mało informacji podałeś. Czy to w ogóle kiedyś działało i czy w module nie ma błędów? Jak dla mnie może to być moduł, przełącznik, albo sam silniczek. Dziwię się że moduł który Ci polecił ma oznaczenie od Cabrio a Ty wg opisu masz sedana. Miałeś oryginalnie zamontowane fotele czy dokładałes? Sprawdzę później róznice w schematach między cabrio a sedanem. Rozumiem że jak wybierasz mu jakikolwiek z zapamiętanych ustawień fotela to oparcie i tak nie zmienia swojej pozycji mimo że powinno?
-
Podświetlane klamki bez ori wiązki
https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/ tu masz schematy
-
Błędy klimatronika w A4 B6: 01809, 01810, 01842, 00716
potencjometry silniczków do czyszczenia lub wymiany
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Idąc tym torem podłącz układ bez bezpiecznika, wtedy spali Ci najcieńszy kabel albo ścieżkę w przekaźniku.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Zmienic wiazke i przelacznik od b6 lub b7 Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Podłączasz tylko zasilanie i fotel działa jak zwykły elektryczny. Jeśli wyjąłbyś z niego moduł to nie będziesz miał w ogóle sterowania fotelem. Na module z a6 nie uruchomisz pamięci.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
dużo zabawy. Kup z modułem od a6 i podłącz jako zwykłe elektryki. Bez modułu nawet normalne sterowanie nie będzie działało.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Ja wkladalem stelarze elektryczne od a6 ale moduł miałem od a4, inny nie ruszy. Sporo zabawy było z kablami oraz przełącznikiem. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Bujanie samochodem podczas jazdy
Które wg rysunku? U mnie problem jest taki że jak robię test łosia to ewidentnie czuję że tył reaguje na szarpnięcie kierownicą później niż przód. Jeżeli przy większej prędkości zaczynam trochę machać kierownicą, auto nie traci przyczepności ale ESP potrafi się załączyć. Czy podobnie było u Ciebie?
-
Różnica temperatur nawiewów i błąd 00735
W jakich zakresach wartosci chodzi silnik v113? Chodzi mi o skrajne wartości w ostatnim polu podczas nastawów podstawowych. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Podlacz sie tam gdzie tezeba. Jak niby bezpiecznik 30a miałby Ci zabezpieczyć tak maly odbiornik. Podłącz sie za bezpiecznikiem, czyli tam gdzie znika napiecie po jego wyciągnięciu. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pilnie potrzebna pomoc zmiana skrzyni 5b na 6b
Wywal dystans i załóż rozrusznik od 5b. Rozruszniki różnią się ilością zębów o ile dobrze pamiętam.
-
Zaślepiony podgrzewacz paliwa / zaworek w filtrze paliwa
To pewnie dlatego ktoś kombinował. Wymień na sprawny i jeśli będą problemy z odpalamiem to zainteresuj się uszczelnieniami pompowtryskow. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jaką masz skrzynię i czy z chłodnicą zewnętrzną? Olej kup poza ASO bo zbankrutujesz.
-
Pomocy, od czego jest ta wtyczka
W 1.9 tylko lewa jest z zaworem. Na pewno od dolu widac wtyczkę, od gory nie pamietam. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pomocy, od czego jest ta wtyczka
Ewentualnie od lewej poduszki silnika Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pomocy, od czego jest ta wtyczka
W zamek maski masz wpietą jakąś wtyczkę? Fis powinien wyświetlać otwartą maskę. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwna rzecz w kokpicie
Mikrofon zestawu głośnomówiącego Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W zasadzie nic wiecej nie jest potrzebne bo quattro to czysta mechanika. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[B6]Bose i kostki
Jesli kupisz concerta to nie potrzebujesz zadnych adapterow. Jesli masz w planach niefirmowe radio to rzeczywiscie adapter brdzie potrzebny z tej wielopinowej kostki. Dodatkowo musisz podciagnać +12v po stacyjce oraz dodać separator antenowy. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
dobry tuner Wawa lub okolice
też polecam spankyego. Ogarnia temat bardzo profesjonalnie
-
montaz foteli z regulacja elektryki.
Jesli miales elektryczną regulację lędźwi to wszystko masz, tylko bezpiecznik trzeba wymienić na większy. Jeśli brak to musisz zasilanie podciągnąć. Sprawdź jakie piny masz obsadzone w czerwonej kostce pod fotelem Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
To moze rozsun na opasce na poczatek. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...
Sprawdzałeś może jaką długość zabudowy mają plecionka ze sprężyną a jaką ta zamontowana u Ciebie? Ta którą masz teraz jest chyba dłuższa. Wydech za plecionką wisi na wieszakach i nie ma go jak naciągnąć w stronę silnika.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To co opisuję jest w nowej octavii i dziala bardzo dobrze. W korku sie nie załącza, chyba że za blisko podjedziesz. Tu pozostaje klikanie. Swoją drogą zrobiłem wyciszenie radia podpięte pod diodę przycisku. Wystarczy mały przekaźnik zamontować na 12v. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka