Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobikos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobikos

  1. tak. Sterowniki drzwi działają tylko w parze.
  2. Brak zasilania w drzwiach kierowcy i pasażera. Jeśli polutowałeś wszystko to pora sprawdzić bezpieczniki.
  3. O ile się orientuję to w B6 są trzy rodzaje nagłośnienia: 1. instalacja przygotowana pod radio niefabryczne - wtedy masz 4 głośniki + 4 wysokotonowe w drzwiach. Wszystkie 4 głośniki podłączone bezpośrednio pod radio. Nie ma za to subwoofera oraz głośnika centralnego w desce. Rozpoznasz po niefabrycznym radiu. Jeśli do tej instalacji założysz np. Concert 2 to nie będzie grał tył, brak info o stacjach na FIS, radio nie zapamięta kodu. 2. instalacja z fabrycznym radiem (np. Concert 2, Chorus 2, Navi+, RNS) - masz 4 głośniki + 4 wysokotonowe w drzwiach. Przednie głośniki podłączone pod radio, tylne przez wzmacniacz subwoofera, dodatkowo jest głośnik centralny. 3. instalacja BOSE - ilość głośników jak w pkt. 2, z tym że wszystkie głośniki idą przez wzmacniacz, dodatkowo masz jeszcze mikrofon w lampce do wysterowania dźwięku.
  4. nie lepiej było wkładkę zamka zniszyć? Jeśli dobrze kojarzę kluczykiem też da się otworzyć klapę...
  5. Musisz przełożyć piny od emulator do oryginalnej wtyczki albo dokupić przejściówkę gdzie oryginalna kostka jest podzielona na trzy niezależne
  6. sprawdź błędy Vagiem i spróbuj zrobić nastawy podstawowe w klimie
  7. Dodatkowe gniazdo zapalczniki idealnie mieści sie w blendzie pod tylną popielniczką. Ja dodatkowo mam rozgałęziacz na dwa gniazda w podłokietniku. Wszystko podłączone pod przednią zapalniczkę.
  8. Też mam taki problem czasem i mimo wymiany mechanizmu wycieraczek z silniczkiem problem nie ustał. Ja obstawiałbym jednak manetkę.
  9. nie ma takiej opcji żeby tylko czarne wymienić, nie kupisz samej gumy.
  10. MK AJ ma fabryczny alarm i właśnie czujnik położenia znajduje się w MK. Widocznie ktoś zakodował moduł pod alarm. Masz błędy braku syrenki?
  11. A jak niski miałeś ten stan oleju? W T5 np. zapalał się dopiero jak na bagnecie było ledwo na końcu bagnetu.
  12. bobikos odpowiedział(a) na bubson22 temat w Audi A4 B6/B7
    jeśli nie świeci się na stałe przycisk ECON (co sugerowałoby uszkodzony czujnik) to sprawdź czy nie zerwało się sprzęgiełko klimy. Jeśli klima była rozkręcona to należało wymienić przynajmniej osuszacz.
  13. Nie koniecznie wtryskiwacz. Może wystarczy wymienić uszczelnienia wtrysków.
  14. Z drugiej strony to są jedynie kable do pływaka
  15. Kolego, wg moich informacji w baku jest jedna pompa i znajduje się ona pod prawym deklem - czyli tam gdzie zaglądałeś. Nawet jeśli mylę się i są dwie pompy to dostęp do nich też będzie poprzez prawy dekiel, ponieważ tylko tutaj przychodzi zasilanie do pompy. Sprawdź czy wewnątrz nie idą gdzieś dalej przewody elektryczne.
  16. Ja mam skrzynię ftm
  17. Jestem po takiej przekładce i zestaw będzie pasować. Między skrzynią a silnikiem masz podkładkę dystansową, musisz ją zostawić wtedy rozrusznik i sprzęgło pasuje. Jeśli bierzesz skrzynię od wersji 180KM to będziesz musiał dorabiać układ chłodzenia oleju w skrzyni - poprzez zamontowanie osobnej chłodniczki lub chłodnicy wody od automatu. Bak z pływakami i pompą od 2.5 tdi też pasuje pod warunkiem że dawca jest z rocznika conajmniej 2003.
  18. Wycieka mi olej spod gniazda listwy zasilającej pompowtryskiwacze (mocowane na dwie śruby do silnika). Ponoć nie ma tam uszczelki a na pewno nie jest dostępna jako osobna część. Czy ktoś z was miał taki problem i poradził sobie inaczej niż poprzez wymianę całej listwy (koszt ok 300 zł)?
  19. O ile wiem skrzynia 5b była w słabszych jednostkach, 6b w mocniejszych. Dlaczego pytasz?
  20. Tomeczek1403 sprawdź czy przekaźniki na podszybiu nie pływają w wodzie - poszukaj jak zdjąć pokrywę komputera. Częstym efektem zalania jest właśnie załączający się wentylator. Druga możliwość dla załączającego się wentylatora to uszkodzony czujnik temperatury płynu chłodzącego. Mandal - ciśnienie po uruchomieniu klimy powinno iść do 12-13 bar, Ustaw temperaturę na low lub włącz nadmuch na szybę przednią i sprawdź wartości jakie pokazuje.
  21. mam lampę lewy tył avant uszkodzoną ale wkład jest ok. http://olx.pl/oferta/a4-b6-avant-lampa-lewy-tyl-CID5-IDeHJ6h.html
  22. musisz zdjąć tą osłonę przykręconą na dwie 10. Moim zdaniem to nie skrzynia ale wybieraki przy skrzyni
  23. Mnie zamiennik zaczął się uslizgiwac na wyższych biegach 4-5 dlatego zamieniłem na 240 mm. Ale jak sprzęgło swieżynka to będzie dobrze.
  24. Sprzęgło trzyma ten moment?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.