Treść opublikowana przez Maxito
-
Spoty Katowice i okolice
W poniedziałek ja odstawię bo nie kwalifikuje się do holowania. Na infolini mnie zagieła ze naxywacie się porsche dała mi jakiś nr do was jeast sens dzwonić czy odrazu przyjechać
-
Spoty Katowice i okolice
dziś mi chcieli furacza skroić co za skurwiele. Na całe szczęście coś ich spłoszyło albo amatorzy z auta też nic nie zginęło.teraz muszę wkładkę wyminić.
-
SPOTY RADOMSKIE
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Spoty Puławskie
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
Spoty wrocławskie
http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-format-a4-a5-logo-klubu-2014-dostepne-47-szt-288388/
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Siemka ziomale może ktoś się przyda na 2014 zapraszam http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Siemka ziomale może ktoś się przyda na 2014 zapraszam http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka ziomale może ktoś się przyda na 2014 zapraszam http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka ziomale może ktoś się przyda na 2014 zapraszam http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemka ziomale może ktoś się przyda na 2014 zapraszam http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/
-
Spoty Katowice i okolice
siemka http://a4-klub.pl/gadgety-klubowe-109/zapisy-terminarz-logo-klubu-2014-czas-zaczac-288388/ może ktoś się skusi wreszcie mi się udało coś podziałać w tym temacie
-
Spoty Katowice i okolice
jestem jestem, już starczy tych podróży wątrobie muszę dać odpocząć
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:wszystkim
-
Regulacja hamulca ręcznego
bubbba ogarnąłeś temat jak coś służe pomocą jestem świeżo po regulacji, a że mamy ten sam środek podzespoły są podobne więc mogę pomóc
-
Regulacja linki ręcznego
siemka, nie wiem czy Ci pomogę ale u mnie w b7 jest tak, że mechanizm ręcznego jest samo regulujący jak można to tak nazwać. mianowicie u mnie wyglądało to tak, że musiałem zdemontować łokieć popielniczkę tylną i pokazała się taka okrągła część z dwoma uchwytami gdzie były zamontowane linki. w tym czymś okrąłym ja miałem taki wejście na cienki śrubokręt i tam była zapadka. na początku zaciągnij ręczy na maxa, opuść go na sam dół, włóż śrubokręt i spróbuj wepchną tę zapadkę. mechanizm powinien przeskoczyć. powtórz zabieg i powinno działać. u mnie przed regulacją ręczy trzymał na 15 ząbku, ręczy stał jak ku... w zwodzie . teraz łapie na trzecim ząbku i jest git. pozdro