Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fucken

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fucken

  1. Dają rade:wink:
  2. przy drugich bym został
  3. Hehe strzał w dziesiątkę, siedzę sobie w aucie kombinuje i w końcu myślę sobie a spróbuje - prawe pokrętło w prawo a tu nagle stała się jasność Dzięki wielkie.
  4. Potwierdzam sam odcinałem i dospawałem nowe...
  5. z tym cykaniem to nie wiem ale że możesz zejśc do 18*C a póżniej jest LO to prawidłowo,natomiast że do zera możesz zejść coś masz nie tak
  6. Usunięcie drugiej sondy komputerowo ma jakieś skutki uboczne,wady?
  7. Na baku 42l lpg w mieście 340km trasa 420
  8. Ja też miałem chwile czasu zmieniłem alu na stal na kołpaku:decayed:
  9. jak odpale auto świeci mi sie licznik,obrotomierz...jak włącze światła zapala się konsola środkowa
  10. na ja dziś zrobiłem trasę ale już pizga na maxa, już kilkakrotnie pisałem, że koniec sezonu ale kto wie , jak na razie w tym sezonie pykło 7k, ładna kawka, u nas słoneczko dziś ze znajomymi latamy ''zakończenie sezonu'' lewa w góre
  11. z kluczykiem i bez działa trzeba tylko żeby zegary były podświetlone odpal auto lub włącz światła co do anglików to się niz znam ale skoro mają kierownice po innej stronie to moze prawe pokrętło ) hehe
  12. przekręcasz w prawo i trzymasz by świeciło mocniej,oczywiście lewym pokrętłem,u mnie tak jest.
  13. Fajnie wygląda czasem bywam w Świebodzinie może i zobacze
  14. jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać wiem ,do tego mam nowy silnik na zapas ,nigdy nie zakładany ,raz tylko odpalany ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- prawko A a co to ? Teraz prawko na A ma być na Suzuki Glaudius 600'
  15. Dobrze że człowiek ma to za sobą ....
  16. fucken odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    dobry zart z tym 23:wink: za 30 wystawiony póżniej był chyba za 26k wiec to nie żart
  17. jak w dobrym stanie i na chodzie ładną kase możesz wołać
  18. Witajcie swój pierwszy sezon 2012 zaczołem w marcu i szcześliwie go przelatałem na zx6r 00' polecam moto fajnie się prowadzi i jest zwinne,prawdopodobnie jeszcze przyszły sezon nim będe latać,pożniej może zx10r 05'-06' lewa w góre
  19. fucken odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    widziałem leosia pare razy fajny sprzęt,za ile poszedł jeśli można wiedzieć?
  20. dzięki chłopaki jak coś zmienie pokaże. pozdrawiam
  21. że nic nie widać no przesadziłem ale dużo gorzej,moi znajomi mający ten zestaw w różnych autach też tak twierdzą , nie wiem może zestawy za 300zł lepiej świecą
  22. w nocy dobrze jasne światło z poświatą niebieską,najgorzej jest w nocy jak deszcz pada nic nie widać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.