Treść opublikowana przez konus
-
[B5 1Z] A4 TDi
no u mnie też wyleciały loga audi ale fc**j żałuje że nie wyrzuciłem kierunków wyrzucę może jeszcze kiedy wraz z wszystkimi listwami na drzwiach u mnie wyszło kwiatków na całym aucie. od popękanej szpachli na zderzaku (jełop dał zamiast szpachlę do plastiku elastyczną to zwykłą jeszcze z dużą ilością utwardzacza) poprzez błotniki, źle poszpachlowane drzwi do tylnej klapy
-
[B5 1Z] A4 TDi
tylko że mam pomiędzy malowaniem a polerowaniem imprezę lokalną z okazji otwarcia sezonu i będzie wychodził na fotkach jak ulep jak nie zdążysz to jebnij stickerbomba albo w czarny mat:grin: ja jeden zamiennik błotnika kupiłem dziś bo dramat był pod szpachlą ja swojego maluje z kumplem w garażu bo straciłem całkowicie zaufanie do lakierników po tym co wyszło 3 lata od ostatniego malowania
-
[B5 1Z] A4 TDi
to będę się musiał zadowolić gołym coli póki co c**jowo bo nie będę miał czym wpyłki spolerować i świeżo malowanych elementów
-
[B5 1Z] A4 TDi
po długim weekendzie chwilowo nigdzie nie można dostać scholla a nowa dostawa ma do polski dotrzeć po niedzieli jakoś. jedni wychwalają scholla a dzisiaj usłyszałem że w porówaniu do menzerny podobno szału nie ma a byłbyś zainteresowany black hole'm? bo zastanawiam się czy nie wziąć ale malowanie pochłania skutecznie mamone i z chęcią bym na próbe z kimś wziął
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak przyjdzie paczuszka i zostanie się coś luźnego to dam znać
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie chcesz odkupić trochę scholla? bo zamawiam po 1l s17 i w09
-
[B5 1Z] A4 TDi
k**wa mam tak samo jak Ty dzisiaj jeden stylem od łopaty na chama wypchany ile się tylko dało i na to ciut szpachli a drugi jutro muszę chiński zamówić bo używki nie zdąże ogarnąć jutro mamy zamiar pomalować na gotowo: błotniki, drzwi, tylna klapa do załamania nad tablicą, zderzak przód i wpyłka na tylnym błotniku szkoda że dopiero po niedzieli będę miał smalcowanie bo nie ma nigdzie na magazynach scholla
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja jeszcze nic nie wiem. jestem w czarnej d*pie póki co z autem bo co chwilę coś musi się przesuwać... planowałem wyjechać w piątek ale pewnie jednak sobota z samego rańca żeby zdążyć najebać się jak księciunio a w niedzielę trzeźwo wrócić Ja na 59,5 cm drugą zimę oblatałem
-
[ALL B5] Audi S4
on powinien dostać bana na tym forum naoglądałem się zdjęć i zamówiłem zestaw początkowy za ponad 600 zł choć z drugiej strony na Gracjana przykładnie będe tłumaczył że wcale taki pierdolnięty nie jestem wydając tyle na smalce Daje radę s17 i w09? bo ciekaw jestem czy choć trochę się będzie błyszczeć po takim zabiegu
-
[B5 1Z] A4 TDi
kiedy wyjeżdżasz? Będziesz przez moją wieś jechał bo może pojedziemy razem+może jeszcze parę aut z okolicy?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ło kurfa... :kox: długa zima widzę że ładnie owocuje teraz w nowe koła i naciągi
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
stare już zdążyły wyblaknąć a chcesz kupić?
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
wiadomo że fotki podciągnięte i na żywo auto nie robi raczej takiego szału ale mnie się w sumie podoba ładna pogoda się robi więc ruszą prace. na początek elementy do malowania w garażu już leżą, podkład bazę i klar dzisaj zamawiam więc co się dzieje ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 18:10 ---------- wnętrze trochę odmłodniało. wpadła kiera od esy, kratki podświetlane, tylne słupki poliftowe i półka z lampą stopu. jutro walka z przekładką belki i wlatuje setup letni pikczers do tego:
-
Rozbieranie fotela kierowcy + montaż pakietu światło.
jednak sobie odpuściłem... nie przy takiej pogodzie a stare fotele już praktycznie nie moje więc nie chce kombinować z nimi
-
zwiększenie mocy czy można w 1.6?bezyna
jak nie można jak można... załóż sobie opony węższe albo jakiś magnetyzer ewentualnie możesz olej zmienić ale wtedy będzie problem z trakcją
-
Gdzie regulacja recznego
ja też kiedyś szukałem regulacji i koło wajchy jej nie ma a szukałem bo zmieniłem zaciski na polift i linki były za krótkie i nie odbijały do końca bo linka trzymała
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Dystans to trudno powiedzieć bo wtedy miałem krzywo przykręconą belkę i na prawym kole miałem dystans 7mm a na lewym nic i wyglądało symetrycznie ale już to ogarnąłem i na lato na pewno ląduje po 7mm na obie strony jak nie więcej a aktualnie na zimie mam et35 przy 7,5J ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:23 ---------- mechanika ogarnięta. Poleciało: kpl. wahaczy z łącznikami stabilizatorów, końcówki drążków, przeguby zewnętrzne, osłony na przeguby wewnętrzne, nowe przewody, palec, kopułka, nowa odma, przewody podciśnieniowe i wymyty cały dolot z przepustnicą niestety gwint na jednym amorze nawet nie drgnął i świec nie da się wykręcić Dałem tylko d*py bo nie zmieniłem jednego przegubu wew. który miał delikatne luzy i teraz dalej mi coś strzela jak puszczam ostrzej sprzęgło ale podejrzewam też poduchę silnika dzisiaj robie zbieżność o ile przejadę przez wieś
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
A ameliniowych dywaników nie zakładasz? mogły by ostro namieszać pod remizą dobre numery rej. masz
-
temperatura ponad 100*c prosze o rady i podpowiedzi
kiedyś kumpel miał taki przypadek golf czy temp cały czas 110 st. trzech mechaników zmieniało termostaty i nikt nie doszedł co jest. kupel najpierw wymienił pompę wody no i wszystkie przewody wodne bo wszystkie popuchły od temperatury. złożył i dalej to samo. miał zmieniać po raz czwarty w miesiącu termostat ale zauważył jak go wyjął że jakiś magik kiedyś osadził termostat na silikonie i zalepił prawie całą dziurę wyczyścił silikon, złożył i śmiga golf jak nowy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
chyba jednak spróbuje s17 bo w sumie może jest parę rys do podkładu ale chodzi mi głównie o swirle bo ogólnie malowany był 3 lata temu praktycznie cały a Ty handlujesz tymi rzeczami?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
więc jeśli dobrze doczytałem na mocno zmęczony lakier scholl s17 i później jeszcze w09? i lepszy będzie black hole czy red nattys do wet look-u? Sory ale szczerze ostatni raz w tamtym roku śledziłem temat detalingu i dopiero teraz postanowiłem coś działać
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pany co polecicie do mojego mojego strucla? kolor to lz4v wstępnie mam na oku: -polerka graphite, -glinka Valet pro BLUE CLAY BAR 100g, -IPA, -Meguiars UC, -Meguiars UP, -Poorboy's world black hole, -Collinnite 476 Do tego planuje jakis szampon tylko nie wiem jeszcze jaki żeby był tani a dobry... Coś słyszałem o Big Apple się sprawdza Prosiłbym o jakieś sugestie czy potrzebne to wszystko i czy coś jeszcze nie dorzucić
-
Rozbieranie fotela kierowcy + montaż pakietu światło.
w sumie mam placki w garażu wolne to spróbuje na nich nabrać wprawy bo nic nie tracę a potem wezmę się za kubły
-
Rozbieranie fotela kierowcy + montaż pakietu światło.
Po praniu idzie bez problemu założyć spowrotem poszycie fotela? i najważniejsza rzecz to czy robiłeś placki czy kubły bo mam wrażenie że w kubłach będzie fc**j ciężej z zakładaniem
-
[B5 AFF] kłopoty z prowadzniem
a moze tuleje na belce albo końcówka drążka mówi papa no chyba że może czasem być uwalona poduszka na tylnym amortyzatorze Przy okazji pozdrawiam kolegę z buska