Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konus

  1. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no u mnie też wyleciały loga audi ale fc**j żałuje że nie wyrzuciłem kierunków wyrzucę może jeszcze kiedy wraz z wszystkimi listwami na drzwiach u mnie wyszło kwiatków na całym aucie. od popękanej szpachli na zderzaku (jełop dał zamiast szpachlę do plastiku elastyczną to zwykłą jeszcze z dużą ilością utwardzacza) poprzez błotniki, źle poszpachlowane drzwi do tylnej klapy
  2. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tylko że mam pomiędzy malowaniem a polerowaniem imprezę lokalną z okazji otwarcia sezonu i będzie wychodził na fotkach jak ulep jak nie zdążysz to jebnij stickerbomba albo w czarny mat:grin: ja jeden zamiennik błotnika kupiłem dziś bo dramat był pod szpachlą ja swojego maluje z kumplem w garażu bo straciłem całkowicie zaufanie do lakierników po tym co wyszło 3 lata od ostatniego malowania
  3. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to będę się musiał zadowolić gołym coli póki co c**jowo bo nie będę miał czym wpyłki spolerować i świeżo malowanych elementów
  4. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    po długim weekendzie chwilowo nigdzie nie można dostać scholla a nowa dostawa ma do polski dotrzeć po niedzieli jakoś. jedni wychwalają scholla a dzisiaj usłyszałem że w porówaniu do menzerny podobno szału nie ma a byłbyś zainteresowany black hole'm? bo zastanawiam się czy nie wziąć ale malowanie pochłania skutecznie mamone i z chęcią bym na próbe z kimś wziął
  5. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak przyjdzie paczuszka i zostanie się coś luźnego to dam znać
  6. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie chcesz odkupić trochę scholla? bo zamawiam po 1l s17 i w09
  7. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    k**wa mam tak samo jak Ty dzisiaj jeden stylem od łopaty na chama wypchany ile się tylko dało i na to ciut szpachli a drugi jutro muszę chiński zamówić bo używki nie zdąże ogarnąć jutro mamy zamiar pomalować na gotowo: błotniki, drzwi, tylna klapa do załamania nad tablicą, zderzak przód i wpyłka na tylnym błotniku szkoda że dopiero po niedzieli będę miał smalcowanie bo nie ma nigdzie na magazynach scholla
  8. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja jeszcze nic nie wiem. jestem w czarnej d*pie póki co z autem bo co chwilę coś musi się przesuwać... planowałem wyjechać w piątek ale pewnie jednak sobota z samego rańca żeby zdążyć najebać się jak księciunio a w niedzielę trzeźwo wrócić Ja na 59,5 cm drugą zimę oblatałem
  9. on powinien dostać bana na tym forum naoglądałem się zdjęć i zamówiłem zestaw początkowy za ponad 600 zł choć z drugiej strony na Gracjana przykładnie będe tłumaczył że wcale taki pierdolnięty nie jestem wydając tyle na smalce Daje radę s17 i w09? bo ciekaw jestem czy choć trochę się będzie błyszczeć po takim zabiegu
  10. konus odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kiedy wyjeżdżasz? Będziesz przez moją wieś jechał bo może pojedziemy razem+może jeszcze parę aut z okolicy?
  11. ło kurfa... :kox: długa zima widzę że ładnie owocuje teraz w nowe koła i naciągi
  12. stare już zdążyły wyblaknąć a chcesz kupić?
  13. wiadomo że fotki podciągnięte i na żywo auto nie robi raczej takiego szału ale mnie się w sumie podoba ładna pogoda się robi więc ruszą prace. na początek elementy do malowania w garażu już leżą, podkład bazę i klar dzisaj zamawiam więc co się dzieje ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 18:10 ---------- wnętrze trochę odmłodniało. wpadła kiera od esy, kratki podświetlane, tylne słupki poliftowe i półka z lampą stopu. jutro walka z przekładką belki i wlatuje setup letni pikczers do tego:
  14. jednak sobie odpuściłem... nie przy takiej pogodzie a stare fotele już praktycznie nie moje więc nie chce kombinować z nimi
  15. jak nie można jak można... załóż sobie opony węższe albo jakiś magnetyzer ewentualnie możesz olej zmienić ale wtedy będzie problem z trakcją
  16. ja też kiedyś szukałem regulacji i koło wajchy jej nie ma a szukałem bo zmieniłem zaciski na polift i linki były za krótkie i nie odbijały do końca bo linka trzymała
  17. Dystans to trudno powiedzieć bo wtedy miałem krzywo przykręconą belkę i na prawym kole miałem dystans 7mm a na lewym nic i wyglądało symetrycznie ale już to ogarnąłem i na lato na pewno ląduje po 7mm na obie strony jak nie więcej a aktualnie na zimie mam et35 przy 7,5J ---------- Post dopisany 15-03-2013 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:23 ---------- mechanika ogarnięta. Poleciało: kpl. wahaczy z łącznikami stabilizatorów, końcówki drążków, przeguby zewnętrzne, osłony na przeguby wewnętrzne, nowe przewody, palec, kopułka, nowa odma, przewody podciśnieniowe i wymyty cały dolot z przepustnicą niestety gwint na jednym amorze nawet nie drgnął i świec nie da się wykręcić Dałem tylko d*py bo nie zmieniłem jednego przegubu wew. który miał delikatne luzy i teraz dalej mi coś strzela jak puszczam ostrzej sprzęgło ale podejrzewam też poduchę silnika dzisiaj robie zbieżność o ile przejadę przez wieś
  18. A ameliniowych dywaników nie zakładasz? mogły by ostro namieszać pod remizą dobre numery rej. masz
  19. kiedyś kumpel miał taki przypadek golf czy temp cały czas 110 st. trzech mechaników zmieniało termostaty i nikt nie doszedł co jest. kupel najpierw wymienił pompę wody no i wszystkie przewody wodne bo wszystkie popuchły od temperatury. złożył i dalej to samo. miał zmieniać po raz czwarty w miesiącu termostat ale zauważył jak go wyjął że jakiś magik kiedyś osadził termostat na silikonie i zalepił prawie całą dziurę wyczyścił silikon, złożył i śmiga golf jak nowy
  20. chyba jednak spróbuje s17 bo w sumie może jest parę rys do podkładu ale chodzi mi głównie o swirle bo ogólnie malowany był 3 lata temu praktycznie cały a Ty handlujesz tymi rzeczami?
  21. więc jeśli dobrze doczytałem na mocno zmęczony lakier scholl s17 i później jeszcze w09? i lepszy będzie black hole czy red nattys do wet look-u? Sory ale szczerze ostatni raz w tamtym roku śledziłem temat detalingu i dopiero teraz postanowiłem coś działać
  22. Pany co polecicie do mojego mojego strucla? kolor to lz4v wstępnie mam na oku: -polerka graphite, -glinka Valet pro BLUE CLAY BAR 100g, -IPA, -Meguiars UC, -Meguiars UP, -Poorboy's world black hole, -Collinnite 476 Do tego planuje jakis szampon tylko nie wiem jeszcze jaki żeby był tani a dobry... Coś słyszałem o Big Apple się sprawdza Prosiłbym o jakieś sugestie czy potrzebne to wszystko i czy coś jeszcze nie dorzucić
  23. w sumie mam placki w garażu wolne to spróbuje na nich nabrać wprawy bo nic nie tracę a potem wezmę się za kubły
  24. Po praniu idzie bez problemu założyć spowrotem poszycie fotela? i najważniejsza rzecz to czy robiłeś placki czy kubły bo mam wrażenie że w kubłach będzie fc**j ciężej z zakładaniem
  25. a moze tuleje na belce albo końcówka drążka mówi papa no chyba że może czasem być uwalona poduszka na tylnym amortyzatorze Przy okazji pozdrawiam kolegę z buska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.