Treść opublikowana przez pastaldo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokładnie. A że jednym się podoba niżej czy wyżej zawias to już powinno byc jego oceną i wyborem a nie czytam na forum jak gość pyta o różnicę między 16" a 17" a jeden z drugim mądrałkiem pisze zawzięcie bierz 18" albo 19" bo będzie Ci mało
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Coś jeszcze dorzuciłem do wypowiedzi wyżej No dla mnie samochód ma być przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przecierz napisałem ze może jestem dziwny ale mi się to nie podoba http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZiJm-5OFHCAWPfQqSjmGS0KGCxEE9A5mts4Bcl4Yssb_Dv8JWFQ&t=1 http://ultime.pl/wp-content/uploads/2010/09/DSC01151-640x480.jpg Takie cos to już w ogóle :polew: Jeszcze jak to jest Avant który jak leży tak nisko to wygląda jak rozjechany krowi placek Sory za porównanie ale ... a tak w ogóle to "de gustibus non disputandum est" Na B5b pewnie by mnie zjedli i widze że jedyny mod jaki można znaleść w prawie wszystkich opisach Audi na forum to jest czarodziejskie słowo "gleba" Gleba to jest na polu i się ją uprawia Fakt w B5 seryjny zaqwias jest ciut za wysoki (duża przestrzeń między nadkolem a opona) ale to co niektórzy nazywają gleba to mnie przeraża i przyprawia o ciarki na plecach jak to wygląda
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Turbo wyje? Ono świszczy i to bardzo przyjemnie po wywaleniu kata. Mówisz że na dole jest troszkę żywszy i więcej nie oczekuj bo poprostu więcej niema prawa przybyć A to buczenie przy filtrze to słyszałem że jesli zawór któryś jest nie szczelny to będzie taki efekt ale niech sie mądrzejsi wypowiedzą.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:sick3: tragedia! pierwsze będą wyglądały masakrycznie śmiesznie w 16''. 2 wzór tragedia - nie podoba mi się, 3 wzór ostateczna ostateczność na zimę Jedyne godne uwagi 16'' to: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-16-a4-a6-5x112-audi-225-55-16-i1506289070.html tu przyzwoita cena: http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-t4-felgi-aluminiowe-5x112-r16-i1471436700.html i te: http://allegro.pl/felgi-kola-16-audi-a4-a6-oryginalne-i1497499806.html pierwsze i drugie jakie podałes malina Armiego te 16"" tez mi sie podobają Może jestem dziwny ale nie podobają mi się wielkie koła. A ja za takie uwazam np 18". 17" jeszcze bym zdzierżył ale większe to . Szczerze powiedziawszy na moich 15" gdyby była troche mniejsza przerwa miedzy opona i nadkolem bym nie zmienił na nic innego. Dla mnie np totalna porażka jest jak opona się chowa w nadkolu Totalna porażka jak ktos zawali duże koła i jeszcze ten samochód posadzi prawie na ziemi. Nie mówie tu o tym że sie zawadza wszystko ale wygląda strasznie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ostatnie w 16" szału nie będzie Jak bym chciał szału to kupił bym konia i wóz drabiniasty. Tam bym założył nawet koła po 40" jak przy karocy :polew: Dla mnie w A4 to 16" max. Mi się bardzo podobają oryginalne 16" od Audi. Mają to coś a BBSy i inne takie wynalazki to bez urazy przerost formy nad treścią. Mi tez sie podobają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Akurat takie jak on ma mi sie nie bardzo podobają Tym baaardziej z tego 1400 to ja mam o 1000mniej do wydania Mi się podobają takie: http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-16-5x112-audi-100-a3-a4-a6-wzor-rs4-i1500059702.html http://moto.allegro.pl/wyprzdaz-oryginalne-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i1503411616.html http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-a6-vw-skoda-seat-5x112-ladny-wzor-i1509490942.html
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Ale ja nie mówie że demokracja jaka jest w polsce jest OK. Skyliner89 masz duzo racji. Ale jak naród domaga się żeby go wysłuchano a się go atakuje militarnie bo jest nie wygodny dla widzimisie Kadafiego i jego polityki to juz fajne nie jest. Nie mówie tu tylko o tym co słyszymy w TV bo to trzeba tez umieć filtrować bo człowiek by zgłupiał. Od kiedy się to zaczeło starałem sie choć odrobine dowiedzieć (nie z mediów) jak to wygląda i nie jest to moim zdaniem dobre. Ty wiesz więcej na pewno ale skrajne oceny w żadną strone nie sa dobre. Z jakiegos powodu ten naród się wzrócił przeciw swojej władzy a USA dopiero wykorzystało to co się tam stało. W mojej ocenie USA ma poprostu jaja i jak widzą że jest okazja na tym zarobic to działają a nie zasłaniają sie dyplomacją jak nasi którzy ku...wa nie potrafia odzyskac samolotu od ruskich po smoleńsku żeby rosjan nie rozgniewać Nie mówie że wszystko co robia jest dobre bo robią to samolubnie no ale w jakiś sposób te potęge zbudowali. Pewnie zaraz mnie zjedzą zwolennicy teorii że USA jest a Kadafi cacy ale cóż. Mają do tego prawo
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
A ja tam jestem nad rozpie...em rządu i władzy Libi. Ciekawe czy byłbys taki happy jakbys bez wiedzy rzadu sie wysrac nie mógł będąc pod władzą dyktatorską Kadafiego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niema sprawy. Choć jak sa targi to kroją spora kase za wjazd więc mysle że pewnie nie wszyscy będa chgcieli tam przyjechać samochodem. tak więc moja propozycja to zjawmy sie tam a potem można sie urwac gdzies już na jakieś większe spotowanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
FWD kręcące bączka wiecie gdzie to znalazłem :polew: na vortexie z komentarzami typu żal, profanacja :polew: No ale w sumie tak to wygląda jak ktoś upala przedni napęd jeżdżąc w koło w środku wrażenie że za***iście to wychodzi ale na zewnatrz :gwizdanie: :polew: No powiedzmy ale trzeba tez przyznac ze to gość miał zero pojęcia a nie koniecznie wina napedu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a cóż to za driftowóz Niezły spec, koła max w lewo i gaz w podłogę i przejechane 5 metrów na zaciągniętym recznym Prawdziwa spektakularna jazda Tez tak potrafie
-
Spoty LRY - odwołane
przecież nawet jak w Puławach robimy spoty to z okolic się ludzi zaprasza, na tej samej zasadzie miało to zadziałać w LBN
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No niby masz racje. Nie wiem jak jest teraz ale jak ja zakładałem jakies 5 lat temu to musiałem podac dane, otrzymałem list pocztą z kodem do aktywacji konta i dopiero mogłem sprzedac cokolwiek wiec jakas tam minimalna kontrola była.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w ciąży jesteś czy jak Przeprawę z tym oszustem mam. Wkurzam się bo nawet nie chodzi o pieniądze ale o takie ciotunie, którym nie chciało się na policję pójść i zgłosić zdarzenia. Złodziej śmieje się w twarz, jego żona wrzuca zdjęcia na nk a Ty się męcz. Więcej nic na allegro nie kupię. Nie generalizuj Armi bo jednak nie wszyscy sa tacy. Tylko niestety trzeba uważać na takich jak ten przyjemniaczek
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:notworthy:Szacun Ja mam to samo wiec mam chociarz polewkę w robocie chyba czekoladowa polewkę Nie tak jak Ty "czarna polewkę"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:notworthy:Szacun Ja mam to samo wiec mam chociarz polewkę w robocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja tam tez lubie moje FWD Jak narazie nie narzekam Cwaniak jak ma teraz Q
-
Spoty LRY - odwołane
rafalekx masz propozycję w wątku wojewódzkich zlotów według życzenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pitolicie, daje rade bokiem można przelecieć aaa zapomniałem FWD A Ty szyderco co się nabijasz?
-
Spoty LRY - odwołane
Nie to że nie potrafimy zrobić lokalnego wiec sie nie czepiaj. Poprostu już wczesniej była mowa o tym żeby na wiosne sie spotkac i jak zacząłem watek ze spotami to wynikło zainteresowanie osób z poza lublina więc wydaje mi sie że można to podciągnąć pod wojewódzki. Trzeba tylko rafalekxa ścisnąc za jajka żeby tam w wątku o wojewódzkim coś zaczał modzić i się złoży w jedno. Wiec Kowiś i Papuć nie bulwersujcie sie
-
Spoty LRY - odwołane
Szaleństwo U nas jak w lublinie na wojewódzkim 3 kwietnia sie pokarze kilku lublinian to będzie super
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No własnie FWD
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No dzisiaj Chu..wo było bo padał wieczorem dość silny deszcz
-
DIRT 3
Co do grafiki już jest super i wiele juz sie zrobic nie da. Bardziej by mnie cieszyło jakby wzbogacili tryb rozgrywki o rajdy jak CMR2