Treść opublikowana przez pastaldo
-
Przetaczanie tarcz
Jak mam to rozumieć? Jako ofertę handlową czy pokazanie że nawiercane się te toczy? Jak oferta to daj jakies szczegóły.
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Zgadza się w jakości jako tako różnicy niema. Tez oglądam C+ w HD na nim. Zauwaz tylko na scenach gdzie jest duzo czerni że w tym ES widać takie prześwietlenia czasami podświetlenia a w tym F juz niema tego problemu. Mimo wszystko czy ten czy ten drugi model bardzo polecam.
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Ja mam poprzednią serię bo UE40ES6800 i obraz żyleta. Jak weźmiesz 46" to efekt będzie jeszcze lepszy. Pozatym w serii F pozbyli się kłopotów ze smurzeniem co w moim przy czarnym obrazie widać delikatnie clouding ale idzie się przyzwyczaić. U Ciebie juz nie powinno tego być. Ja bym brał dysponując taka kaską. 3D tez bardzo fajnie się ogląda. Minus tylko taki że tylko 2szt okularów.
-
Przetaczanie tarcz
Z obu stron były zużyte ale jeden po prostu trochę bardziej. Jeszcze trochę i drugi by robił to samo. No i naprawili zaciski, wymienili klocki i tarcze zostały stare. Hamuje raczej ok.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie każdy ma czas, nie każdy kase na takie wypady jak Bukowina itp Dlatego jeżdzą tam wybrańcy którzy nie muszą liczyć od pierwszego do pierwszego. No a na lokalnych to i ludzi łatwiej zgadać i taniej.
-
Moje prace
Jak zawsze mega robota
-
Ogrzewanie tylnej szyby (urwany konektor)
Wg mnie jest ok jak na naprawianem grzanie i ja bym nie szukał problemu głębiej. Obserwuj czy działa grzanie i się nim ciesz. Tak czy inaczej najgorsze cie może spotkać to wymiana szyby ale to mało prawdopodobne:wink:
-
Tacierzyństwo
Noooo gratulacje:kox:
-
Tacierzyństwo
No no trzymamy kciuki.
-
Ogrzewanie tylnej szyby (urwany konektor)
Nie są za grube. Im cieńsze połączenie będzie tym większy opór i temp będzie rosłą jeszcze gwałtowniej. Problem w tym że klej jest na bazie srebra co znaczy że jest go tam promil co co przewodzenia prądu niewiele daje. Tego typu specyfiki nigdy nie będą się zachowywać jak oryginalna ścieżka. Na Twoim miejscu odpuścił bym poprawianie tych ścieżek bo lepiej nie będzie. Ewentualnie walcz tylko z tym konektorem jeśli sa problemy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak widać można Nie każdy ma ten sam przebieg Mamy możliwości ... "Panowie jaki olej do 1.9 262 km" "Panowie jaki olej do 1.9 263 km" "Panowie jaki olej do 1.9 264 km" "Panowie jaki olej do 1.9 265 km" "Panowie jaki olej do 1.9 266 km" "Panowie jaki olej do 1.9 267 km" "Panowie jaki olej do 1.9 268 km" itd
-
Ogrzewanie tylnej szyby (urwany konektor)
Niebezpieczeństwo uszkodzenia szyby związane jest z rozszerzalnością cieplną. Jesli szyba jest zmrożona i punkt się mocno grzeje to w tym miejscu wystepuje zwiększone rozszerzanie względem reszty szyby i w związku z tym naprężenia które doprowadzają do uszkodzenia szyby. Gdy grzejemy sprawnymi sciezkami to prawie cała szyba nagrzewa się równomiernie i wtedy nie ma mowy o punktowych naprężeniach.dobrze zrobione łączenie ścieżek nie powinno się własnie grzać.
-
Przetaczanie tarcz
Byłem w warsztacie i sytuacja wygląda tak. Facet powiedział ze po stoczeniu po milimetrze bylo by 7mm grubości więc odradza. Z jednej strony z której jest uszkodzona nie chce zdjąć. Stwierdziłem że założę nowe klocki na taką tarcze z częściowym obdarciem i tak przejeżdze jeden komplet klocków jak nie będzie kłopotów a później wymienie komplet klocków i tarcz. Jak bym to zauważył powiedzmy najpóźniej w środę to zamówiłbym tarcze i klocki u TOM77 sam bym wymienił. Jednak oznaczało by to strzał w kolano. Okazało się że obu zaciskach tłoczki stanęły. Sam i tak bym tego nie wymienił. Może nie ze względu na trudność a ograniczoną ilość czasu którym nie dysponuję. Więc wzięli się i zakładaja zestawy naprawcze do zacisków. Jutro odbieram i zobacze jak to będzie. Aha oni przetaczają tarcze na samochodzie co mnie zdziwiło. Dla mnie toczenie kojarzy się z nieodłacznym narzędziem jakim jest tokarka no ale co mi tam widocznie nie wiele widziałem. Nie zdecydowałem się na wymiane tarcz bo nie mieli możliwości ich szybko sprowadzić a zalezy mi na jak najszybszym odebraniu samochodu. Jak zeżre znowu klocek to kupie komplet i wtedy juz sobie sam zrobie wymiane. Ale wtedy juz kupię zwykłe gładkie tarcze ewentualnie pomyslę o większych tarczach.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nooo Mówiły że Ty tez im się spodobałeś :polew:
-
Polecane opony zimowe
Ale on robi tyle km że niektórzy robia tyle w 5 lat
-
Przetaczanie tarcz
No ok zobaczę co jutro mi powiedza w zakładzie Czy to się nadaje do przetoczenia. Jak nie to będe musiał wymienić tarcze.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przeproś i wyjdź
-
Przetaczanie tarcz
Z tym to się zobaczy bo troche ją skrobnęło. najwyżej tylko jedna strone strugna bo tylko z jednej strony klocek się skończył.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ja cos koło 70km dokładnie nie mierzyłem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i po spociku Nawet kawałek mojego parcha zza trawy widać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Za 30 minut i jeszcze nie są pewni czy będzie organizatorem był/jest kowi, więc wszystko jasne Ja już dzisiaj z Kowim spota strzeliłem więc nie jadę ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Jadą chłopaki na parking tam Kowi jakąś promocję u rumunek wyczaił I Ty brutusie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok to ja wyjeżdzam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak wy Dwaj jedziecie i kowi, paput i tym podobni przyjada to ja tez pojadę.
-
Przetaczanie tarcz
Czy przetacza sie tarcze nawiercane i nacinane? Bo takie założył poprzedni właściciel a skończył się klocek i przeszorował mi tarczę hamulcową tylną :/ Ewentualnie chyba nie będzie problemu jeśli w razie co wymienie tylnie tarcze na głatkie a z przodu zostaną nawiercane?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bida z nędzą No ale cóż napiję się pifka i tyle pewnie w temacie. Jeszcze wracając z roboty zaniepokoiło mnie szuranie przy hamowaniu. okazało sie że skończył się klocek hamulcowy i wytarł brzeg tarczy Ciekawe czy sie przetoczy czy trzeba będzie nowe