Treść opublikowana przez pastaldo
-
Tacierzyństwo
wszędzie dobrze gdzie nas niema. Ale nie da się ukryc że nas Polaków rząd rucha w dupe bez wazeliny
-
Polecane opony zimowe
To jesli chcesz kupowac na jeden sezon to kup takie same tylko w dobrym stanie i nie stare i będziesz zadowolony.
-
Polecane opony zimowe
A jakie masz te 2szt? Bo jak byłes z nich zadowolony i chcesz kupowac uzywki to może takie same kup tylko świeższe
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
kusisz ...
-
Polecane opony zimowe
Zdania sa podzielone.
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Gratulacje ukończenia i tego że zadowolony jesteś z wyniku. a jak sumaryczny koszt takiej zabawy Ci wyszedł?
-
AFN - od ilu obrotów czuć wyrażnie pracę turbiny .
Ja miałem A4 z tym silnikiem 3 lata wiec co nieco się o nim dowiedziałem Bezawaryjnej jazdy.
-
gdzie zamontowac w b5?
Szukaj od A6 C5 ale raczej będa sprzedawać komplet. Z tym że od A6 jest dłuższa i trzeba by przerabiać otwory. Chyba że wykorzystas ten płaskownik z A4 a mocowania dostaniesz od A6
-
gdzie zamontowac w b5?
o tak to wygląda
-
AFN - od ilu obrotów czuć wyrażnie pracę turbiny .
Wszystko masz poprawnie.
-
Tacierzyństwo
Kiedyś było że rodzice decydowali z kim się ma ktoś ożenić żeby kasa była i ziemia. za pare lat powiesz: "Synu wybierz sobie dziewczyne na poziomie, nie z pospólstwa. Chcę byś był szczęśliwy. Zobacz, wujek wesz82 ma taka śliczna córke może byś sie nią zainteresował " :polew:
-
Tacierzyństwo
Wszystkiemu jest winny tryb życia. Chipsy, srypsy inna chemia w żarciu i potem mamy efekty. Nie powiem bo sam od świeta tez zjem chipsy ale społeczeństwo je to na potęge a potem problemy. Dziecko które powinno pobiegać za piłką siedzi w domu przed kompem i potem alarmy że dzieci bardzo tyja i trzeba z tym walczyć. No ale jak to napisał hornet takie czasy. Można tylko starać się dziecku wytłumaczyć i wychowywać by miało swój rozumek a nie małpowało po innych.
-
Tacierzyństwo
Wiem że kazdy dba o dziecko jak tylko może i robi wszystko żeby nie chorowało. Sam dla swojego bombla chciałbym jak najlepiej ale te wszystkie szczepionki to jest sposób na wyciągnięcie kasy od rodziców bo na dziecko każdy wyłoży. Część szczepionek jest faktycznie potrzebna i nie neguję tego ale duża część to czysty marketing. Druga sprawa faszerowanie dziecka co troche jakimis specyfikami tez chyba nie jest najlepszym pomysłem. Mam wrażenie że własnie z tych wszystkich leków, szczepionek i innych pierdół tak nam upana społeczeństwo na zdrowiu bo teraz już ludzie nie potrafią żyć bez suplementów bo "Pani w TV mówi że to działa". Ja we wszystkim bym zachował umiar. Poza tym wiadomo że dzieci w przedszkolach i szkołach chorują. WIększość chorób zaraża jeszcze nie dając objawów stąd tak liczne zachorowania. Bo jakby rodzic widział że dziecko jest chore to już nie wysyła ale do tego czasu połowę grupy zarazi. Mój sceptycyzm do farmakologi wynika z tego po pierwsze że sam na lekach jechałem długo i efektów było brak, wiec zacząłem sam się leczyć a do lekaża tylko recepty wypisywać chodze:P Druga strona medalu jest taka że od kiedy zacząłem robić doktorat (nie medycyna) to zwróciłem uwage jak te wszystkie badania sa wykonywane. 3/4 sukcesu takiego leku to jest odpowiednia rotacja współczynnikami przy analizie statystycznej. Jakie oni czary robią przy ich publikacjach to głowa mała i człowiek się zastanawia komu tak naprawdę wierzyć.
-
Proszę o komentarze na temat silnika 1.8T 150KM
a jakie modele maja?
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
olej z rury wydechowej nie wrurzy nic dobrego
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
Nie, muł może być podczas turbodziury, potem powinien jechać. Ok ale jak masz powiedzmy kolo 1500rpm wciskasz gaz do dechy on w ogóle nie jedzie tak jakbyś w ogóle nie wcisnął gazu. Popuszci się do 3/4 głębokości wciśnięcia gazu i nagle zaczyna jechać choćby z tych 1500rpm jak głupi.
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
Tu koledze któremu brakuje mocy do 3200ok logi wiele powiedzą. Jednak jest wiele osób w tym ja które maja własnie coś takiego że po dodaniu gazu jest muł a po odpuszczeniu gazu i dodaniu ponownie samochód się zbiera prawidłowo. Kilka dni temu koledzy sprawdzali mi kompletne logi i wszystko jest tip top brak błędów a zjawisko to występuje. Ale to nie tylko w 2.5TDI bo w moim 1.9TDI AFN miałem bardzo podobne doświadczenia. Wydaje mi się że do tego poprostu trzeba się przyzwyczaić.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
No na mobilu z przeciwwagami to jeszcze nie widziałem. To Twój VW czy gdzieś upolowane zdjęcie/?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie w Lublinie dostanę pokrowiec na samochód? Dla szwagra na urodziny
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
Mam podobne wrażenia, tylko ja mam A6 C5 2.5TDI 180KM i 6 biegów. 2 pierwsze to porażka straszna. Nawet robiłem logi i wyszło wszystko tip top. Ja jak się przesiadłem ze 110KM AFNa to byłem w szoku. Tylko że u mnie w 6 biegowej skrzyni jedynka jest strasznie krótka. No ale u mnie na jedynce i dwójce zamykam obrotomierz nie zatrzymuje się na 3200obr:wink:
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
a nie jest tak że powinieneś dostac zdjęcie wraz z mandatem? Bo wydaje mi się że tak
-
Prośba o analizę logów
Ok super. W takim razie na razie odpuszczam. Z tego co mi mechanik mówił to jakies szklanki są juz wystukane wiec może też będzie to miało jakies znaczenie. Będe musiał je wymienić bo z tego co mi wiadomo to wałki są chyba ok.
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
Jako małe OT GITD wyda 4 mln zł na kampanię promującą fotoradary | Forsal.pl - Giełda, Waluty, Finanse To jest dopiero farsa fotosiowa :polew::polew:
-
Moje prace
Czym myjecie silnik? Pozatym normalnie myjką myjecie, spłukujecie komorę bez strachu o zalanie czegoś? Pytam bo sam sie zastanawiałem nad tym.
-
Prośba o analizę logów
Dzięki wielkie za wnikliwa analizę. Co do zapłonu postaram sie to delikatnie skorygować. Gdzies na forum A6 widziałem opis to może sobie poradzę. Filtr powietrza był zmieniany jakies 10tys temu (zbieram się do wymiany) tak jak olej i filtr oleju. Jednak nie zmieniałem po kupnie filtra paliwa i zastanawiam się czy go nie wymienić. Może cos pomóc? Co do logów i tego że wspominałem o słabym dole to w trakcie robienia logów faktycznie tego nie zauważyłem. Jednak czasami zdarza się że ciężko mu się zebrać. Szczególnie jest to widoczne po zmianach biegów gdzie w trakcie zmiany spadaja obroty i jakby dość długo się zastanawiał zanim zacznie mocniej przyśpieszać. Stąd myślałem może o jakiejś nieszczelności albo EGR. No ale skoro piszesz że jest OK to wielkie dzięki za pomoc. Jeszcze jedna uwaga jesli mogę. Co może być przyczyną że mimo takiego kąta wtrysku musi zrobić czasami 2-3 obroty żeby odpalił? Pytam bo przyzwyczaiłem się że w moim poprzedmin AFNie praktycznie po dotknięciu kluczyka zaraz chodził. V6 może poprostu tak ma?