Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. A ja się kiedys zastanawiałem nad czym w takim stylu POLERKA SAMOCHODOWA ROTACYJNA 110W + 2X GRATIS (3129011842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko żeby miało mniejsze obroty bo te co sa na rynku to koło 3000rpm. Miałem kiedys coś takiego w ręku i chyba było by wygodniejsze w uzyciu niz szlifierkopodobne.
  2. To skoro mądre głowy Ci tak radzą to lej Specyfic. Nic mądrzejszego się nie dowiesz.
  3. to widocznie wymysliles cos czego nie da sie zrobic... Okaże się jak przesyłka dojdzie z innego miejsca:wink:
  4. No ok rozumiem ale nie wiem czy zaglądałes pod tunel. Tam dużo miejsca niema. Z resztą zobaczysz i głęboko nie wejdzie. Pomyśl może o tym Montaż Uniden 520XL w B5 - przeniesienie panela w inne miejsce
  5. Przecież pionowo to tam jest za płytko żeby zmieścić radio chyba że będzie pół radia wystawało a wtedy nie będzie ono stabilne chyba że ja nie rozumim czegoś w Twoim rozumowaniu i pomyśle.
  6. Nie zmieścisz tam radia. Chyba że kupisz takie ze zdejmowanym panelem np. CB radio ALBRECHT AE 6890 zdejmowany Panel i tam panel pakujesz a radio chowasz np pod siedzeniem.
  7. Subtelna równica pomiędzy B5 którym ostatnio przyjechałes a tym na zdjęciu:grin:
  8. OOOOooooo widzę że szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla?
  9. Ja napisałem do niego i powiedział na czym mi zalezy to powiedział że niema nic dla mnie
  10. Nie lubie mms'ów wiec ślij na maila [email protected]
  11. Dawaj fotki:decayed:
  12. Musiało kiedys dłuższy czas prądu nie być i zamiast na forum siedzieć to produkowali
  13. KERCZI postojówki też brałes od kolegi? Potrzebuję do A6 C5 postojówek tylko jak najmocniejszych i zastanawiam się czy się nie skusić.
  14. galka90 Dzięki na prawde fajnie sie jeździ pawelwor umyj zawsze to na wszelki wypadek
  15. Mając taki podpis masz jeszcze dylematy? Tak dużej reklamy motula niema nikt na forum. Bierz którykolwiek. Oba sa bardzo dobre i pytanie który lepszy jest przynajmniej dziwne. Oby spełniał norme dla Twojego silnika
  16. Decyzja podjęta więc tak tylko nawiasem mówiąc jak miałbym robić swap to tylko na silnik który mógłbym posprawdzać jeszcze zamostowany i przy mnie wymontowany był by z budy. Na szroty wyciągnięte już z budy bym nawet nie spojrzał bo to 50% szans na sukces.
  17. Impreza pod remizą będzie z tego nagłaśniana? Po co takie moce. Przy dobrze zrobionym audio przy dużo mniejszych mocach łeb urywa.
  18. Własnie widziałem wątek gdzie kolega się zakupem od Ciebie chwali A kupiłem A6 C5 końcówka 2001 model poliftowy. Czarny avant, z jasnym skórzanym środkiem. Silnik 2.5TDI 180KM który mam nadzieje nie będzie moim gwoździem do trumny A to współpracuje z 6 biegowym manualem i napędem Do tego całkiem fajne wyposarzenie poza skórą navi, TV, pakiet oświetleniowy, xenon i takie tam
  19. no jak o mnie chodzi może być i niedziela z LKA Ostatni raz się pokażę moim paździerzem bo mam nadzieje że na nastepny juz zajrzę A6 jak ja odbiore od mechanika:decayed:
  20. W przyszły weekend mogę być chętny:decayed:
  21. 5/8 daje niby to że nadaje pod mniejszym kątem do ziemi niż 1/4 co zwiększa niby zasięg w trasie ale w mieście ponoć lepiej spisuje sie 1/4
  22. 5/8 fali jest na papierku. 5/8 fali to ponad 6m a te parametry to takie sztuczne troche. Jesli się zdecydujesz na Sirio to bierz Sirio ml-145. Ma bardzo dobry, mocny magnes więc jej nie zgubisz a parametry ma bardzo dobre na takie antymiśkowe używanie.
  23. Ja puszczałem w ten sposób, progiem kabel al mi fabryczny kabel pękł i zakładałem bodajże 6m kabel żeby było z zapasem. I powiem ci że jakby było 5 to by wystarczyło ale ori kabel chyba byłby za krótki żeby go tam pochować pod wykładzinami i osłonami.
  24. Radio pewnie nie wejdzie od razu ale jak podrzeźbisz to da radę. A antena niema 4m tylko jak sama nazwa wskazuje 145cm dobrze przeczytaj w aukcji. Zestaw raczej ok ale co do ceny to się nie wypowiem bo się nie orientuję.
  25. ciekawy vt teraz doppiero otworzyłem to na kompie bo z fona wcześniej nie mogłem Fotomontaż ale robi wrażenie co nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.