Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Powiedz że żartujesz Po co Ci elektroniczny nie znasz obsługi zwykłej suwmiarki ?
  2. to na ile ustawić tę dawkę nastawnikiem? a z tych dynamicznych wynika coś co by przemawiało nad uszkodzoną gruszką przy turbinie?
  3. co do radarów to tu już na trasie od kurowa do lublina ze 2 jest czynne ale nie wiem które dokładnie bo czasem zamieniają. Jak masz CB to Ci zaraz powiedza który czynny. Tam pod radomiem wylot na lublin czasami stoja ale też nie mają stałego miejsca. Dalej na chełm nie podpowiem bo nie wiem
  4. Co do umiejętności nie jest z nimi najgorzej tylko kwestia tego co to jest to RSW i jak się to zmienia? Pozatym czy sama zmiana dawki przesunięciem nastawnika da porządany efekt nie ruszając tego RSW?
  5. moje A4 już sprzedane (wstępnie) od kilku miesięcy a nie ma co kupić ale jeszcze z miesiąc dwa i coś się kupi Długo się czeka na te logany z salonu Nie lepiej kupic sobie troche blachy i wyklepac samemu? Bryła nie trudna wiec dasz rade a jako silnik włożysz nieśmiertelnego AFNa
  6. Dzieki za info. Jeszcze faktycznie nie zamówilem Pozdro. Kolego ciahciah zrobiłem ten log grupy 001 na wyłączonym silniku Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_81153.html Coś to wyjaśnia?
  7. A może wysypana szklanka która już straciła całkiem swoje własciwości. Tez gdzies coś takiego słyszałem i widziałem. Ale ci mechanicy rozumiem nawet nie raczyli ściagnąć pokrywy zaworów tylko aby przyłozyli ucho?
  8. Ja rok temu wymienialam wlasnie na te silikonowe. Sa super. Teraz nie pamietam dokladnie srednicy, ale cos okolo 2 metry dlugosci. I dwie rozne srednice. Na forum sa na ten temat wątki. Oraz zdjecia jak wymienic i podlaczyc. Spróbuj poszukac. Jak nie znajdziesz to ja to postaram sie sprawdzic. wielkie dzięki. Jak podłaczyć to wiem tylko własnie musze poszukac ile jakiego wężyka kupić i jakiej średnicy.
  9. Tak to miałem na mysli. Tzn po odpaleniu ciut stuka jakby własnie nie napełnione szklanki i jak pochodzi chwile to cichnie. Jak się ruszy zaraz po odpaleniu to ze 300m jak jad to jest ewidentnie duzo głośniejszy i po jakimś czasie cichnie. Log zrobie w wolnej chwili i wrzuce. Dzięki za zainteresowanie
  10. też chyba, ale nie tylko. Mi to się z deka chyba już znudziło... Czasami z nudów wpadnę se poczytać sie znudziło, jak sie bmw ogląda to co sie ma podobać na forum audi:facepalm: tojke se kup jeszcze i cego becys pytam sie cego becys:polew: :grin::grin::polew:
  11. To chyba zasługa nowego forum Sam miałem ochote stąd prysnąc
  12. Może faktycznie robie za duzo tych grup ale siedząc w samochodzie nie pamietałem które trzeba wiec zrobiłem wiecej. Oczywiście robione przy optymalnej temp pracy silnika. U mnie wskazówka stoi pionowo a na VAGu 87 tyle co na termostacie wiec chyba ok. Oczywiście wszystkie (stat, bs i dyn) robione przy wyłaczonych wszystkich odbiornikach. Co do wężyków faktycznie zamierzam je wymienić choć rok temu wymieniałem komplet i raczej nic im nie powinno sie stać, chociarz wymieniałem na te zwykłe gumowe i one są gość gietkie. Może spróbuje tych silikonowych tylko musze znaleść jakie średnice i długości żeby kupic. Co do dawki może faktycznie warto ja zmienić. Z tego co pamiętam VAGiem jej juz nie zmienie bo kiedys próbowałem trzeba będzie mechanicznie nastawnikiem. Loga zrobie jak wróce z pracy. ten na zgaszonym silniku tez musi byc robiony przy nagrzanym silniku? Co do wężyka do ECU też w umiegłym roku go odpinałem i nie było w nim oleju ale obudowy ECU nie otwierałem i może w środku cos być oleju, jak będzie chwila to sprawdze. Co do mojego oleju to mam zalany Mobil 1 New Life 0W-40. Nie wiem jak było na innym bo zaraz po kupnie samochodu wymieniłem olej właśnie na ten i cały czas go leję. Silnik troche głośniej chodzi na zimnym i delikatnie jakby postukiwały szklanki ale jak sie zagrzeje to juz chodzi bardzo cicho i delikatnie. W zeszłym roku robiona była próba olejowa i było wszystko ok. Kompresja na kazdym cylindrze była koło 30.
  13. Ja robie zawsze u siebie na wiosce wiec nie pomoge PS. Pozatym coś nam sie tu chłopaki wykruszyli i bida nikt sie nie odzywa
  14. serwisów nie znam,ale, ta szybka to rozumiem że chodzi o szybke w obudowie? Czy jak to ? Podejrzewam ze w tej warstwie która pekła jest digitizer(dotyk) i mysle że on powinien byc na jakejś tasiemce poprostu podłaczony. Nie widziałem tego tel w srodku ale może podaj przynajmniej gdzie znalazłes te szybke i jak wygląda jakies foto.
  15. ja jeżdżę pół roku na razie nie widzę problemów:hi:
  16. Jak wiadomo gdy potrzeba czasu to go niema Wreszcie zrobilem te logi brakujące. Tu brakująca grupa 000 bs Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80003.html Przejrzałem dziś cały dolot bo pomyślałem że może to wina dziury. Dziury nie znalazłem no chyba że IC ale jego już nie wyciagałem. Zauważyłem natomiast że gruszka się przycina. żeby było jasne sztanga chodzi płynnie tylko w gruszce coś trzeszczy jakby guma o metal. Wpuściłem tam troche WD40 i złożyłem dolot to jakby ciut się poprawiło. Gruszka może dawać takie objawy? Tzn były jakies dziwne szarpnięcia jak się rozpędzałem żeby zacząć logi. Tzn szybkie wkręcenie na 1-2 bieg i po wrzuceniu na 3 bieg był mułowaty po szarpnięciu. Myśle że będzie to widac szczególnie na 005 grupie. W celu sprawdzenia zrobiłem komplet dynamicznych: Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80004.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80005.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80006.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80007.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80008.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80009.html Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80010.html Grupy: 021 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80011.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80012.html Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80013.html Pozostaje jeszcze kwestia tego że po wciśnięciu do oporu pedału gazu jest jakby taki delikatny wzrost mocy a jesli w trakcie rozpędzania puszcze pedał gazu tak gdzies o 1/4 to dostaje dobrego kopa. Starałem się tu pokazać na dwóch poniższych logach: Grupy: 003,009,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80015.html Grupy: 003,009,011 - http://vaglog.rtnet.pl/tpastuszka_80016.html Z góry dzięki za pomoc i życzę Wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt:hi:
  17. Jak dla mnie żadne http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/50/57/32/2250573234
  18. jesli nawet były naklejki a samochód nie stał dużo na słońcu itp to róznicy nie będzie. Duża różnica się robi własnie tak jak mówiłem między samochodem który zazwyczaj stał w garażu a takim co cały czas pod chmurą. Czasami tez ma znaczenie na która samochodu częściej padały promienie słoneczne(postój). Pozatym na ciemnych lakierach nie ma az takich róznic. Na srebrnym prawie pewne że była by wyraźna różnica.
  19. Moga wynikac róznice gdyż jeden mógł stac na dworze i bardziej wyblaknąc a inny np w garażu itp. Ale po zmianie i zrobieniu dobrej polerki powinno byc nie do zauważenia.
  20. Nie wiem czy tu gdzies w okolicy ktoś robi chip ale myśle że do wawy masz nie daleko a dobrze Ci zrobi rogal. Co do radia nie pomoge bo nie wiem
  21. raczej zbieg okoliczności. Co do samochodowego pilota przy wymianie baterii lubia się rozprograować. Trzeba by go zaprogramowac na nowo.
  22. Ok wczoraj czasu brakło na logi. Dziś zrobie te 000bs i 004dyn. Co do rocznika niestety 1997 wiec o takim sprawdzeniu moge zapomniec
  23. Co tu taka cisza? armi, rafalekx, mrogal, solar, kowi i inni przyjaciele Utopiliście się w morzu wódki czy jaki pies że żadnego z wymienionych dawno już nie widziałem na forumie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.