Treść opublikowana przez pastaldo
-
[ALL B5] Światła dzienne
Oj kowiaczek. Może nie mamy gustu wg Ciebie, Armiego i wielu innych ale nam się podoba. Wystarczy taki argument? Samochód ma się podobać i służyć mnie a nie gawiedzi go podziwiającej Tyle w temacie gustów i guścików
-
Spoty Puławskie
30km od domu, czyli w puławach, na wylocie w str LU nie wiedziałem. Myślałem że gdzies w deblinie bo kiedyś cos było tak na forum muwione, To musze go odwiedzić bo mi sie zbliżają wymiany olejów i filtrów. Masz dokładny adres byłbym wdzięczny
-
Spoty Puławskie
gdzie on teraz ma te siedzibe IC?
-
Spoty Puławskie
EEj wie ktoś co sie dzieje z Puertossem? Jakos nic sie nie udziela od kiedy sie tam w wasze strony sprowadził
-
Strefa Śmiechu
6 osób juz kupiło :polew: to jest najlepsze. Reklama dźwignią handlu ach Ci szarlatani :gwizdanie: W pociągu jadą garbaty i niewidomy. Garbaty był złośliwy i chciał dociąć niewidomemu mówiąc na głos, niby do siebie: - O, jakie piękne widoki za oknem. Jaka wspaniała natura, zieleń drzew, błękit nieba... Na to wkurzony niewidomy, nachylając się do garbatego i przyjaźnie klepiąc go po garbie: - A kolega z tym plecakiem to też w góry?
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostatnio zamawialiśmy i oświadczenie nie starcza ,musi być piec oraz zbiornik bo trafiłes na służbiste
-
Ceny paliwa marzec 2026
:shocked: dobry kolo jego podwyzki nie dotycza a nawet może zarobic na oszczędnościach Ja bym musiał kupić prawie 1000l i zastanawiałem sie czy nie robic takich zapasów ale ropa jak długo lezy tym bardziej w niskich temp to parafina sie wytrąca i kupa szlamu sie robi a nie nadążył by człowiek zmieniac filtra
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić zegary: temperatury i poziomu paliwa?
Dzięki Rafal_ a co do sprawdzenia tych gajgerków nikt nic nie wie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no nie pamiętasz jak Kowi w zeszłą zime wyciągał parcha Q z rowu bo zawisł jak chciał przyszaleć
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dobry jest
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
siema pewnie boczkiem boczkiem i w rów Tak jak niektórzy szkoleni na torze w niedziele :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a przy wyłaczonym ESP? kto jeździ bokiem z włączonym ESP
-
Spoty Puławskie
a jakie w ogóle sa objawy?
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
a jak cenowo?
-
[ALL B5] Światła dzienne
jakos wytrzymamy
-
[ALL B5] Światła dzienne
i koniecznie na samochodzie widok centralnie z przodu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:polew:
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
taki urok audi Nie lepiej kupic ten adapter za pare groszy niż dac 200zł elektrykowi ?
-
[B5 AFN] Czy można łączyć 1ba z 1be
bo to chodliwy towar
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w kazdym wulkanizacyjnym za 20-30zł Ci to zrobią. Ja tez tak miałem że po tygodniu dopiero schodziło zauważalnie dla oka. Jakiś miły przechodzień załatwił mi jakąś igła 2 opony. Z jednej znikało powietrze w ciągu nocy a z drugiej w ciągu tygodnia. Jest jeszcze opcja że uszkodziłs ie wentylek i popuszcza :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zapocony kapsel zakrywający łożysko
powinny się ścierać równo. Wyczyść i nasmaruj prowadnice te co siedza w jażmie. One jak sa zapieczone to tnie nie równo klocki i może sie przegrzewać. Ale jak masz klocek wywalony prawie do 0 to wymień a to się zmienia dwa na raz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pastaldo poleciał po garnki :polew: :polew: patrzcie go zapamiętał mój tekst
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a plecionka ok? Choć nie wiem czy ma az takie znaczenie w benzynce. A jak jest dwumas to w jakims przedziale obrotów sie też może odzywać ale jak wsześniej nie wiem jak w Pb
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rok młodsza d#pa od nas a co do paru dni... to nie wiem czy on się w Betlejem nie narodził a pierdzieli coś o Puławach a nie wróć... paru godzin mu pewno zabraknie to godziny 0.00 :shocked: myślałem że Armi starsza d*pa od nas :gwizdanie: A to faktycznie puławy juz były
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
eee tam małolat jeszcze jeszcze parę dni... ile dni ? A pozatym ile Armi ma wiosenek?