Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. To zalezy jak inni się ustosunkuja do niedzieli. Mi obojetne
  2. w jakich testach Te wszystkie testy to pic na wode fotomontaż. Ranking sie układa w zależności od tego ile który producent wyłoży kasy testującemu takie się wnioski wyciąga A jak Kolego definiujesz trzymanie bo może nie mówimy o tym samym ?
  3. Nawet w instrukcji obsługi jest o tym napisane: Zasady eksploatacji, str. 140 Pasy bezpieczeństwa należy utrzymywać w czystości. Mocne zabrudzenie utrudnia zwijanie się pasów bezwładnościowych. Zabrudzone pasy należy myć tylko łagodnym roztworem mydła, bez wymontowywania ich z samochodu. Uwaga. Przed zwinięciem pasów bezwładnościowych muszą być one całkowicie suche. Ostrzeżenie. Pasów bezpieczeństwa nie wolno czyścić chemicznie, ponieważ środki chemiczne mogą spowodować uszkodzenie tkaniny pasa. Pasy bezpieczeństwa nie mogą również stykać się z płynami żrącymi. -- Pozdrawiam. Sławek O i prosze bardzo Można? A nie obrażac się na wzajem Szczerze powiedziawszy to nigdy na oczy nie widziałem instrukcji samochodu jakim bym nie jeździł
  4. Kolego to ze nie widac zuzycia bieznika to akurat nie na plus jezeli chodzi o zimowe opony,im bardziej miekka mieszanka w zimowych oponach tym opony sa lepsze i wcale wyznacznikiem dobrej opony zimowej nie jest to ze bieznik zuzywa sie wolno,w dobrej oponie zimowej bieznik zuzywa sie szybko tak jak w goodyear ultra grip8 i trzymanie jest rewelacyjne,proponuje poczytac testy opon zimowych tam jest wszystko czarne na bialym,pozdrawiam........... oj chyba sie nie zrozumieliśmy. Poczytaj i zobaczysz że Micheliny sa jednymi z najmietrzych opon. Wiele ich nie przerobiłem ale z tych co widziałem to te Micheliny były najmiętsze. A to że mało się zuzywają to nie jest wada. Bo to tez zalezy od stylu jazdy dlatego zaznaczyłem w pierwszej wypowiedzi że .A to że opona się ściera mocno to tez nie jest wyznacznik tego że ta opona jest taka dobra pewnie wielu użytkowników by Cię poklepało po pleckach a część zostawiła to bez komentarza
  5. Ja jeżdze na Alpin A3 http://www.salon-opon.com/opony/zimowe/Michelin/ALPIN-A3-MO/195-65R15/_o19507.html Drugi sezon i bardzo sobie je chwale a po dwóch zimach prawie nie widać zużycia. Co fakt to fakt ale 2 sezony temu dałem po 250zł za sztukę. W tych z linka nie wiem co oznacza oznaczenie MO.
  6. z ta tylko różnica ze jak kupisz nowe opony na zime i nie głupiejesz a opony przechowujesz poprawnie to na 4 lata masz niezawodne opony. Zalezy też jak jest zrobiona taka opona bo niektórzy wytwórcy bierznikowanych sie nie przykładają i potem sie robia pęknięcia bieznika.
  7. Znam osoby jeżdzące na bieznikowanych i im to nie przeszkadza. Ja bym się chyba bał ale może to kwestia przekonania się. Na takich oponkach bałbym sie szczególnie w lato jak czasami sie zdarzy prędkość 160km/h to jakos im bym nie zaufał.
  8. Co da upranie pasa? No chyba że ktoś jest murażem i rękami w zaprawie murarskiej upieprzy to tak ale nie sądziłem że brudny pas może miec problemy ze zwijaniem. Uchwyty jak najbardziej ale sam pas Podpowiedz czym czyściłeś bo mam podobny problem z pasem kierowcy. Weź chłopie nie pie*dol jak nie masz pojecia, mowie że trzeba wyprać bo w naszych starych padakach po 12-15 latach użytkowania sie pasy ubrudza jak każda inna rzecz, co TY myslisz ze kurz i syf osiada tylko na desce rozdzielczej? Pas sie klei do siebie i dlatego wolno zwija, dodatkwo opor stawia mocowanie gorne bo tam tez sie syfu nazbiera w tej szczelinie gdzie przechodzi pas. A jak to nic nie pomoze to do wyjebania pas, bo i tak sprezyna bedzie słaba. Prałem Vanishem do tapicerek i wyciagalem odkurzaczem piorącym. No szczególnie że autor tematu pisał o tylnych :wallbash: Troche kultury A tak w ogóle to czy ja gdzies zakwestionowałem to co napisałeś? Zapytałem co to da bo nie wpadłbym na taki pomysł że brud na pasie może tworzyć takie opory. też do tej pory byłem takiego zdania ale cóż widocznie się mylilismy
  9. :gwizdanie: Ogulnie autko na drogach zwraca uwagę!!![br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:46_________________________________________________szkoda, ze nie mozna dodawac komentarzy na allegro naprawdę brakuje mi takiej możliwości komentowania. Czesto ludziom by zaoszczędziło kilometrów. Ktoś obejrzał dałby opinie i luzik. Z tym że po wprowadzeniu takich komentarzy 3/4 okazji by się nie sprzedało
  10. Co da upranie pasa? No chyba że ktoś jest murażem i rękami w zaprawie murarskiej upieprzy to tak ale nie sądziłem że brudny pas może miec problemy ze zwijaniem. Uchwyty jak najbardziej ale sam pas Podpowiedz czym czyściłeś bo mam podobny problem z pasem kierowcy.
  11. dobry jest jeszcze motyw w opisie :gwizdanie:
  12. najlepszy jest dolot z rur kanalizacyjnych :polew:
  13. aaaaaaaaaa :polew: To juz znajdę A ktoś z poza Lublina będzie przejazdem?
  14. gdzie w olimpie jest podziemny? Ja myslałem że poziom na którym się wjeżadza i wyjeżdza jest najniższym punktem
  15. No i super Jak tam Lublinianie? Pisze sie ktoś jeszcze?
  16. tak i zawsze jest ta sama przyczyna Jakby tak było to mechanicy by nie mieli co robic :doh1: zobacz filtr kabinowy wymieniony, filtr kabinowy wymieniny, wilgoci w aucie nie ma jest sprawdzane na bieżąco obieg zamkniety odpada bo jestem przekonany że przez to raczej szyby nie zamarzają to powiedz mi kolego co moze być jak nie to o czym ja mówie?? Rozumiem, że według Ciebie przy źle wklejonej szybie czołowej tylko sobie szybki będą parować i żadnej wody jak sobie trochę pocieknie do kabiny aucie nie będzie? Koleżanka musi swoje auto najpierw porządnie wygrzać i wysuszyć i obserwować czy dalej jest problem, a nie od razu zakładać że źle wklejona jest szyba.
  17. A skąd takie przekonanie? Zauwaz że jeśli jest włączony bieg zamkniety lub zablokowana klapa to niema dopływu powietrza i cały czas jest międlone to ze środka powietrze przesycone parą a jak para się osadza to i zamarza.
  18. tak i zawsze jest ta sama przyczyna Jakby tak było to mechanicy by nie mieli co robic :doh1:
  19. podziel się
  20. No tu akurat nie zbyt miło wyszło o kobietkach ale o Kobietach dyskutuje się duzo przyjemniej niż 1000raz o tym jaki kto olej ma wlać
  21. albo od środka za schowkiem przy nogach pasażera albo pod maska jak wyjmiesz filtr kabinowy to zobaczysz te klapę. Powinna się poruszać przy przełaczaniu na obieg wewnetrzny i zewnetrzny
  22. Robimy chłopaki jakiegos spota w weekend?
  23. :polew: no nie wiem co dokąłdnie siedzi w tym auci bo nie przyblizył na to kamerki, ale sądząc po efekcie jak świeci raczej jest to listwa S6 patrząc na filmiki które póxniej wkleiłem Póki co wasze dajlajny w kratkach najsłabiej wypadają :gwizdanie: Ok wiem jaki masz na to pogląd Ale uśmiałem się z samego sformułowania "podobne cos do S6, albo nawet S6," tak jakby napisać "podobne coś do roweru albo nawet roweru"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.