Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Niezły Avancik Szkoda, że fotele Recalo bez skóry. Niezbyt podobają się mi takie szare w kratkę, ale najważniejsze, żeby tobie przypadły do gustu. Drewno lub karbon, dobry wybór powodzenia w modach
-
Ślisko
To w stanach mają w ogóle jakieś OSK? :> Tam to chyba jest zupełnie inny system nauczania. Kiedyś na jednym przedmiocie komputerowym w technikum pan nam tak zażartował. Wtedy akurat instalowaliśmy Linuxa i mówił, że jak ktoś sobie spieprzy system kilka razy to będzie umiał naprawić/wiedział czego nie robić (tego się właśnie uczyliśmy). I podał taki śmieszny przykład: w USA nie uczą sie robić takiego łuku na placu, bo wychodzą z założenia, że jak ktoś parę razy urwie lusterko, to będzie wiedział jak należy wjechać do garażu. To pewnie nie zdążyli ich nawet założyć :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Czas strasznie szybko leci, jeszcze przed chwilą było 0.00 a teraz jest już 23 po :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
sie sie ma jest tam kto tam? :>
-
The Burj Dubai czyli najwyższy budynek świata.
A ten ostatni, najmniejszy budynek, wyglądający jak szyszka, to gdzie jest? Ciekawi mnie
-
Ślisko
Znając polską rzeczywistość mandat zapłacą pewnie kierowcy (bądź jeden), ale będzie się mógł odwołać od tego i może po 10 latach sąd uzna jego niewinność. Albo zarządca odda mu za mandat
-
Po jakim czasie od zrobienia foty na radarze, przychodzi wezwanie do płacenia?
Mogłeś próbować wyrwać panią policjantkę, to mogłoby być nadzwyczajne złagodzenie kary
-
Szukam diesla z dużym bakiem
Niekiedy też lano tam spirytus jak przemycali. Albo całe koło zaposowe zapychali paczkami fajek. Kiedyś w TV był program o tym
-
Ślisko
No dobre :> Szkoda mi tylko tego Audi, które ucierpiało
-
Szukam diesla z dużym bakiem
:polew: To dobrze, już miałem Ci proponować Hummera H1 bo ma nawet do 161 l (95 + 64 opcja) Albo też Chevrolet Suburban - 125 - 148 l (w zależności od silnika) GMC Yukon XL - 125 - 148 l (też w zależności od silnika)
-
[B5 AFN] A4 B5 AFN!!!
Audi wspaniałe jeszcze dołóż chromowane relingi i będzie super Dodałbyś więcej fotek
-
[B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Plany dobre, będzie fura wypas
-
Po jakim czasie od zrobienia foty na radarze, przychodzi wezwanie do płacenia?
Zawsze możecie się odwdzięczyć http://www.sfora.pl/Polscy-kierowcy-mszcza-sie-na-fotoradarach-a6142
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- 24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Też to czytałem i było tam o tych "tymczasowych" punktach. Napisali też tam o sposobach jak oszukać fotoradar, niestety większość nieskutecznych. Może powiedzieć, że w tym dniu pożyczał samochód żonie, ojcu, babce, sąsiadowi i żulowi z pod sklepu. Oni mogą to potwierdzić, poskładają się wszyscy i będzie na ten mandat :>- [B5 AFN] Srebrna piękna limuzyna :-))
Bardzo fajne Dołóż jeszcze trójramienną kierownicę od S4 i będzie super. Białe tarcze zegarów to kwestia gustu, mnie się akurat nie podobają, ale jak chcesz to wkładaj Masz moje błogosławieństwo- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Renault 17- 24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Obecnie to jest tak, że te punkty są "tymczasowe". Jeśli sąd uzna, że nie masz racji, to płacisz mandat i te punkty zostają na twoim koncie. Jeśli zaś uzna twoją niewinność, to punkty są skasowane i nie płacisz mandatu.- Filmy o tematyce moto ;)
Miałem o tym pisać, ale wydawało mi się, że tam zbyt wiele o autach nie było (w końcu wątek modrercy i ofiar, ale niech będzie ) Przypomniałem sobie jeszcze parę filmików: 1. Torque - jazda na krawędzi - wprawdzie bardziej to o motorach, ale przewinęło się parę fajnych gablot. 2. Używane samochody - komedia USA, walczący ze sobą właściciele komisów samochodowych, wątek miłosny. 3. Samochody, które zjadły Paryż - komedio-horror, australijska produkcja. 4. Czarny pies - akcja, transport ciężarówką broni, walka z gangiem, wypadki drogowe. 5. Mistrz kierownicy ucieka - komedia, o samych samochodach niewiele, ucieczka przed policją, mase wypadków drogowych i do tego piękny, czarny Pontiac Trans Am. 6. Mistrz kierownicy ucieka 2 - kontynuacja, tym razem przewóz słonia. 7. Mistrz kierownicy ucieka 3 - kontynuacja, jednak nieco mniej udana, inny Bandzior, inny samochód, fabuła, niektórzy bohaterowie ci sami. 8. Bandzior rusza na szlak - podobna tematyka, zupełnie inna historia. 9. Bandzior, Bandzior - kontynuacja przygód Bandziora, pojawia się jego sobowtór, musi udowodnić niewinność 10. Bandzior i ślicznotka - kolejna część przygód Bandziora. 11. Bandzior i karuzela srebra - 4 część przygód Bandziora, lunapark, walka o złoto- Passat vs A4
Nie powiedziałbym, że Passatowi bliżej do A6. Może ze względu na większą ilość miejsca w stosunku do A4, A6 to jest zdecydowanie klasa wyższa. Co do wyposażenia nie jest to takie oczywiste. Może w rzadziej można spotkać el. ster. szyby z tyłu, ale też rzadko takie, które nie mają żadnych (raz taki widziałem). Lusterka ster. el. były standardem, tak samo jak 2x Airbag i ABS. Ogólnie zarówno Audi jak i VW można spotkać dobrze wyposażone, jak i gołodupce . Najczęściej jednak coś pośrodku.- Fiat Brava
Przypomniało mi się, że jeszcze jeden kolega miał Fiata Bravo tyle, że z silnikiem 1.8 16V. Prawo jazdy ma od kilku miesięcy a już zdążył go rozwalić. Gdzieś ścigali się po okolicznych wioskach, przywalił o znak\mur i teraz 800-900 na blachę Z moich obserwacji wynika, że najczęściej Bravo/Brava występują w średnio wyposażonej wersji SX (czasem zdarzają się bogatsze ELX\HLX). Raz zdarzyło mi się widzieć na ulicy czerwoną Bravę w podst. wersji S z Dieslem 1.9. Był już nieco nadgryziony zębem czasu. Widać było liczne zadrapania i słychać stuki w zawieszeniu. A klekot był taki, jakiego nie pamiętają najstarsze TDI :>- Problem z pc pomocy
To niebieskie to typowy Niebieski ekran śmierci. Pojawia się w Windows od niepamiętnych czasów, nawet w nowszych (np. Vista). W Windows 95 wyskoczył nawet podczas oficjalnej prezentacji :> Przerzućcie się na Linuxa, to nie będzie problemu z BSoD- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nic ciekawego w TV nie ma, trza iść legać :gwizdanie:- Filmy o tematyce moto ;)
1. Szybcy i wściekli - cała seria 2. Ostry wiraż - ostatnio oglądałem, bodajże w Sylwestra o złodzieju samochodów 3. Taxi - cała seria 4. New York Taxi - podobne do Taxi, jednak akcja dzieje się w Nowym Jorku i prowadzi babka 5. Go Fast - nasze klimaty (RS4 B7 :>) Więcej grzechów nie pamiętam :>- A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
Piękne i białe jak śnieg. Dobry silnik, wyposażenie, grzane fotele, szkoda, że bez skóry. - 24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?