Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Spoko... nowy xbox nadciaga
  2. tak jak mowi turdzi... ja w sobote zalozylem nowe zimowki, rozmiar ten sam, tylko marka inna (pirelli > conti), i opona optycznie jest duzo wezsza.
  3. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wymienial moze ktos z Was silownik zamka tylnej klapy? Pasuje moze z innego auta?
  4. E tam, zrobmy spota w CK, takiego prawdziwego
  5. podejrzewam, ze bede wyjezdzal gdzies w polowie dnia, max 14:00.
  6. Felgi pikne, lakier na nich tez, ale... (zawsze mam jakies "ale" ) do chromow srednio pasuje ten kolor... Nie chciales walnac ich w srebro?
  7. Oooo... czoeku, o 19 w sobote to ja juz bede jedna noga na imprezie pewnie We wtorek po spocie ?
  8. Jakoś po południu? Jadę rano zmieniać oponki, kleić spoiler S-line i pare pierdół... wracając mogę zahaczyć o Cię.
  9. Dobrze mówi mala zmiana planow, bede za tydzien na caly weekend. w niedziele mozemy sie spotkac gdzies jak bede wyjezdzal... bo bede sam, bez kobity
  10. Assassin's Creed III - anyone? Po slabym moim zdaniem Revelations trzecia czesc daje rade
  11. eee... od czasu mojego swapa juz znam przynajmniej 3-4 sztuki B6-ek z 2.7BiT pod maską Jedna w Warszawie, druga w Opolu, trzecia w Lublinie chyba (nawet byla do kupienia ostatnio). btw, bede w Kielcach w najblizszy weekend... ale raczej nie dam rady na spota wpasc zadnego
  12. Flyer odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jezdze tak: symulacja, skrzynia manual, brak TCS, ABS wlaczony, brak przewijania, przeciwnicy sredni... inaczej tez bym sie wk***ial... to nie FM4 zeby sie tak mocno spinac
  13. a to nie lepiej jechac przez Torun > Wloclawek > Lodz? Czemu chcesz sie pchac E7?
  14. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prosze, prosze... radzi ten co mi wiazki nie wyslal wiem, ze ktos zmienial chyba glowny kabel zasilajacy czy cos takiego...
  15. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja szukam... w dobrej kasie Dawaj na PW. Pany, jak to jest z rezaniem BOSE - mam komplet, glosniki, sub, wzmak i wtyka do wzmaka. Warto wymieniac cos wiecej z wiazki, czy nie ma to zadnego znaczenia?
  16. Flyer odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Siur. Horizon, czy FM4? Nie wiem, czy za pare dni nie sprzedam Horizona, bo nie bede w niego teraz pewnie gral... a po nowym roku znowu kupie jak stanieja W Horizona gram codziennie wieczorami (po 22-23), wiec w razie czego to pisac, albo gadac przed headset. W FM4 zawsze jestem chetny na sparing.
  17. Kto lyka HALO 4? Zbiera same za***iste recenzje.
  18. Bardzo fajnie wyglada cale czarne wnetrze z carbonami i biala skora...
  19. nie ma za co kto wpada dzis? ja bede.
  20. ale przeciez to sa inne gry... z tego co widzialem, to w MW skaczesz przez budynki i konstrukcje... a w Forzie po prostu sie scigasz.
  21. Zacna felga, tylko mam nadzieje, ze to nie ten spawany komplet, ktory kiedys krazyl w PL... btw, na 225/35/19 to niestety, ale nie poszalejesz... chyba, ze na autostradzie.
  22. moze Arkadia jutro w koncu, co?
  23. Flyer odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja sie wkrecilem mocno... im wiecej gram, tym jest fajniej. Swiat w calosci piekny. Musimy sie koniecznie zgrac i posmigac w kilka osob... Jak na razie skonczylem wszystkie pokazowe, wszystkie przystanki, przejechalem wszystkie trasy, znalazlem prawie 100 kuponow rabatowych i 8 zagionionych aut. Zostala mi ostatnia opaska i multi.
  24. Flyer odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Obstawiam, ze kariera w GT5 jest ciekawsza niz w FM4 mimo, ze nie gralem w ta pierwsza. PABLO ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.