Treść opublikowana przez Flyer
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro na spocie bedziesz mial 2 do wyboru.. tylko trzeba zagadac wlascicieli- [B6] przyciemnianie szyb
A co ma polski font do szkolnych bledow ortograficznych? EOT.- [B7] Końcówki wydechów
A mnie Ci goscie splawiaja od 2 tygodni obiecujac koncowki i ich montaz- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie wiem co Wy widzicie w tym przyciemnianiu...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze Alan by sie skusil... tylni mial podobny :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr: ciekawe co by powiedziala Twoja Ania na takie zyczenia- tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
To jest poprostu wersja Golfa 4 na polskie drogi- Dobre texty ze zlotu
Lukas A widziales ten blysk w naszych oczach?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spetsnaz: chatowales krejzolu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Smiem watpic, czy chociaz tyle mam..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez najblizsze 2 miesiace bede dojezdzal na spoty po 70km w jedna strone, wiec bez takich mi tu- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Adaś lampy wygladaja spoko, momi zdaniem nawet nie warto ich przyciemniac...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na spota bedzie idealnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela: A moze chcesz mi je ofiarowac? Oddam juz swoje 2 nowki oczywiscie, jak tylko mi je poczta dostarczy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie globalne: ma moze ktos zapas ramek klubowych? Bo zamowilem 4 sztuki i jakos dojsc nie moga... wiec jak dojda to oddam- [B5 ALG] Moje 2.8 V6 po hamowaniu :D
Spoko, juz my mu wytlumaczylismy, ze tak sie nie robi sie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyh, nawet nie wiedzialem o tym fakcie :drool:. Czyli we wtorek stawiam biala, tak?- Spotkałem pawdziwego speca od Audi (hahahha)
Nie kazdy musi byc ekspertem.- [B6 AKE] Moje A4
2.5I? Wez to usun... Gratuluje wyboru silnika i napedu :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo... a teraz kompletnie nie chce sie wrocic do rzeczywistosci. Trzeba tez nadrobic 2 nieobecnosci na spotach <-- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wrocilem wlasnie z urlopowania sie na Mazurach. Poczawszy od Kaletki do wczoraj- Dobre texty ze zlotu
"hacuś, lewa nóżka w górę..."- [B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Obejrzalem dokladnie tego pazdziocha na zlocie i jest git :th:- Dobre texty ze zlotu
Ale to byl 2 dzien (sobota). W niedziele juz nie widziales nas - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.