Treść opublikowana przez mA4ciek
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
Chytry 2 razy traci, SKF za sztukę 130zł a zamiennik jakieś 80. Żadna oszczędność. A LUK to godne czy niegodne łożyska?
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
Ja nie myje, a broń Boże fukać WD40 po wahaczach, bo co z tego że to uciszymy, każdy wie jakie są skutki jak się urwie albo złamie
-
[B5 AFN] Pierdzenie wydechu - foto
Żeby tylko się nie okazało że plecionka już wysrana
-
[B5 ADR] Buczenie w przednich kolach
Może kamyk między klockiem a tarczą? Może krzywa tarcza a może poprostu łożyska już padają :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
kurcza palica, same eSy teraz będą w klubie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:gwizdanie: dziś odbieram z malunków- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ty to masz przejścia z tymi niebieskimi :gwizdanie: nie zdrapuj tego, załatw sobie przegląd i tyle Albo kup sobie dwie nowe boczne szyby i na zmianę zakładaj- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o ile mnie pamięć nie myli millenium hall ma zostać oddane albo jesienią 09' albo wiosną 10'.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co jak co ale jakieś nakrętki na wentyle bym sobie założył :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
takie beemki to mogę :gwizdanie: dobrze że ona nie czyta tego forum Lakiernik w gratisie porobił coś przy moich felach... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0d9c537c5a1d133.html :kox: :kox:- [ADR 95r. 125KM] Stary ale jary
silnik to prawdziwy wymiatacz!!! wiem co mówie poza tym ładna seria- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
byle do czwartku zlazło bo jak nie to będę sławkowi gości na barana z wesela odprowadzał Mam problem, jechałem BMW mojej dziewczyny dziś (E46 320d 2004) iiiii zaświeciły się kontrolki od kontroli trakcji czy tam od napędu czort wie (ABS działa). Nie wiem co z tym zrobić? Jechać na kompa za 50zł?!- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tomek to jednak TDI bo 3L :D:D wiater we włosach normalnie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
uwaga uwaga jutro nadciągam do Rzeszowa gangsterskim, czarnym samochodem na ciemnej szybie!!! VW Lupo 1.2 TDI- A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
fajny kolor skóry ale szkoda że nie kubełki... sterowanie fotelami jak u mnie- [Audi] 80 B4 by rafalaudi1 - nowe zdjęcia na dole strony
B4 na wypasie, klimatronik i grzane dupska gleba też super. Jedynie grill mi nie podchodzi, poza tym bomba!- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przecież są bony towarowe "ulica rejtana"- [B5 AEB] Chyba zatarł się kompresor klimatyzacji
Podpinam się pod temat, mam podobną przypadłość ale u mnie nie zgasł silnik tylko zaczęło coś chrobotać w sprężarce na wolnych obrotach i klima przestała działać, jakby zatarte łożysko. To kompresor czy łozysko?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ulica Rejtana - tam jest wszystko- [ALL] Jakie felgi
tylko nie 16" bo będzie plucie w brodę po miesiącu, że za małe. 17 a 18 żadna różnica w komforcie. Ja jeżdżę na 19" zawias 1BA (standard) obniżony sprężynami LOWTEC (nowe allegro 650zl)- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
koło Bendixa są dzi.... tzn agencja towarzyska?! :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Marcin jeszcze będziesz jęzorem po asfalcie szurał na widok mojego świeżolakierowanego wozu- [B5 ADR] Strasznie głośno a aucie
loco - racja, ale to zupełnie inne samochody, A6 to klasa wyżej więc i klasa ciszej. Proponuję matą bitumiczną wygłuszyć drzwi, zrobi się ciszej a i jakość dźwięku się poprawi :gwizdanie: - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE