Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
tez juz mam dawno oplacone, a Jarko chyba nie uzupełnił listy:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze zdażyło Ci sie raz czy dwa jak kazdemu zaparkowac w złym miejscu. proponuje przerejestrować auto na kogos z rodziny i miec blachy SC:decayed: a tak to po prostu wpadłeś i potwierdzasz słuszność istnienia tego FANPAGE:naughty: ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 22:46 ---------- akcja dzisiaj w pewnym lokalu w czewie... widac ze ryski dojezdne, A: jedynka , guma piszczy, dwujka guma piszczy. ale zem musiał matce na sprzegło dać, B: ja mam Astre , 11 tys dałem 1998 rok, nie ma rdzy. inne to całe w rdzy a moja nic A: ja to A czwórke mam B: a Ty to po wsi jezdzisz i piszczym opunami. mi to szkoda A: 80 zł za sztuke i mam nowe :decayed::decayed: ---------- Post dopisany 16-03-2014 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 22:58 ---------- nie potrzeba, wczoraj pod castorama ustrzeliłem były jeszcze 2 SKL tam parkujace i jedna ERA
-
B6 DIVISION
ja nic od 1,5 miecha ...
-
B6 DIVISION
no wlasnie w co teraz mamy uwierzyc:grin: fot nima ani z tego ani z tego:polew: Jutro będą Ciekawi mnie jak się heblunek 312 będzie spisywał Nie mogłem fury z podnośnika ztargać po skręceniu gwintu:decayed: pakuj cos wiekszego niz 312:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Gdzie się zbieramy? LUK OIL na DK1, wlot od łodzi
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w czewie jest zbiórka o 9 9-10 :decayed:zalezy jak wszyscy dojadą
-
Siłownia
moze Ci stół odnowic? bo lakier juz schodzi:naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Dlatego co roku coraz mniej zdjęć jest po zlocie Za to filmów przybywa nagrywanych z ukrycia Dlatego w tym roku nie jedziesz? YT nie nadążał z przetwarzaniem filmów z Tobą jako ,, miszcz drugiego planu''
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to weź kasę dla mnie :facepalm:Biedny jestem jak nigdy Nie pier.... dzisiaj masz urodziny to pewnie dostaniesz kopertke od rodziców Najlepszego Tymciu:wink:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Chłopaki spinać pośladki i prosiłbym o ,,LAJKA'' https://www.facebook.com/photo.php?fbid=601063693314598&set=a.592205840867050.1073741831.474699325951036&type=3&theater ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- Jakby to powiedział mój znajowy- Świat się zestał alt na koxie Działał działaj tylko żeby nie był za szybki Przy wadze 1350kg myślę że już będzie zwawy:kox: Jutro ci podesla fote nowego zakupu:naughty: 1350? NO WAY... moje kle kle kle wazy 1520- chip w b6 2.5tdi 163 km manual.
Sysiek ma 190+ i 410 Nm z AKN i jakos smiga od 3 lat na takim setupie. Lekko motor nie ma i daje rade:kox:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
taaa, tak samo jak u Ruskich. Niby rządzi [h=1]Dmitrij Miedwiediew[/h] a i tak kazdy wie ze Putin rozdaje karty (czyt. Piotrek98Igo)- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
w niedziele trzeba rosół pić juz dokładnie dlategho ja robie odjazd w poniedizałek a za dzien było 90zł / os trzeba gotować i w butelki zabierać ---------- Post dopisany 12-03-2014 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 23:18 ---------- w piatek / sobotę by ktoś się pisał? TERMA BUKOVINA | Termy Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Zakopane Uwazaj bo dasz rade:slina:- BMW 420xd M pakiet
Kuzyn pracuje u dilera BMW w Czestochowie. przyjechał ostatnio takim:naughty: Daje rade furka, chociaz chyba wolałbym A5:grin:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ponoc w tym roku skaczemu na dachu twojego bolidu z WHY ME na czele Przypomnę Ci Magic coś :polew::polew::grin::grin: http://i.imgur.com/eHEcteh.jpg yyyyy:decayed:- Siłownia
F65 DRĄŻEK ROZPOROWY DO PODCIĄGANIA WIELOFUNKCYJNY (3969439478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest sens kupic taki drązek? czy to shit i nawet moich 80 paru kg nie uciagnie?- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ponoc w tym roku skaczemu na dachu twojego bolidu z WHY ME na czele- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie, jakas j**ana szmata nie patrzyła w lusterka. a ja juz byłem na lewym.... jak zajechałem jej droge to posrana była Tymek jaki videorejestrator polecasz?- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
225/45 only jechałes u mnie i wiesz jak sie jezdzi na 225/40- B6 DIVISION
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c29a661616ecb.jpg szukam takich dekli... moze ktos cos pomoze srednica 60 mm, w srodku 55,2- Spalanie 1.9 TDI PD
AWX z BRD BQ, na kole 225/40/18 spalanie srednie 8 litrów w miescie 10, w trasie ( np wypad na letni do Ostrowa 6,5 litra) Przy upalaniu po miescie czasem i 17 pokaze:decayed: mówie o upalaniu a nie depnięciu tylko na jednych swiatłach- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
tez czasem mam dylemat czy nie sprzedać B6 i nie kupic kolejnej maszyny za to:grin: ale wole poczekac kilka miechów i odłozyc- 2.0TDI wydech Wwa
po zrobieniu wydechu jest całkiem inny dzwiek. kolega wyzej chyba nie jezdził na przelocie:grin: 1.9 ale to to samo co 2.0 na przejazdy do 20-30 km na raz jest ok, na dłuzsze wypady powyzej 200-300 km męczy- [TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
to u mnie kazdy jeden ma po 30 i bałem sie ze kompresja słaba - B6 DIVISION