Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. A ja chyba powoli FMIC'a będę zakładać.
  2. Będziesz musiał do żarówek po prostu założyć jakieś oporniki. Wtedy się nie będą palić.
  3. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na et30 nie będzie tarło.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Et 25 będzie ciężko ja mam 28 i jest równo z błotnikiem.
  5. a nie granatowa? Przecież napisał że fajną
  6. Suczko wejdz no na GG bo mam sprawe
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227211-B6-B7-Monta%BF-Ledowego-Pod%B6wietlenia-Tablicy-rejestracyjnej-z-A5-B8
  8. Witam z okazji że udało mi się wyrezać te lampki wrzucam Diy może komuś się przydać. Nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia przedstawiającego efekt ale wygląda to tak jak na tym zdjęciu. LED Kennzeichenbeleuchtung - A4-Freunde.COMmunity - Dein Forum zum Thema Audi A4 1. Co będziemy potrzebować: - Lampka LED 4G0 943 021 2 szt. 50, 59 PLN szt. - Wtyka 2 PIN 4B0 971 832 2 szt. 10,70 PLN szt. (ja użyłem pinów z płyty głównej komputera) - lutownica ,cyna , tasma izolacyjna , śrubokręt - Jakiś klej (ja użyłem kleju na gorąco z pistoletu) 2. Rozmontowanie poszczególnych części. - Trzeba zdemontować tapicerkę tylnej klapy. Pierw trzeba odkręcić 4 widoczne śruby na tapicerce. Następnie zdejmujemy ją już. Trzyma się ona na 6 zatrzaskach trzeba z wyczuciem pociągnąć i powoli tapicerka zejdzie. Odpinamy kostkę podświetlenia powierzchni bagażnika oraz tablicy rejestracyjnej - Po demontażu odkręcamy 4 widoczne nakrętki które trzymają listwę z lampkami tablicy rejestracyjnej i wyjmujemy tą listwę. 3. Spasowanie Nowych lampek do listwy z B6/B7 - Należy zeszlifować komory w której mieściły się przedtem stare lampki na taką wielkość żeby zatrzaski z tych lampek można było wykorzystać do montażu. - Po zeszlifowaniu trzeba jeszcze dopasować lekko lampki bo są one trochę za długie (szerokością pasują idealnie). Szlifujemy lekko pilnikiem każdą lampkę po bokach i dopasowujemy do listwy. - Po dopasowaniu zaklejamy wybranym klejem lampki dla pewności. 4.Podłączenie Nowych lampek - Drugą część listwy w której lecą 2 druty należy przeciąć w odpowiednich miejscach ( najlepiej bliżej środka wtedy nie ma problemu z późniejszym zamontowaniem). W odciętych miejscach lutownicą rozgrzewamy plastik i usuwamy go aby mieć swobodny dostęp do przewodników. - Następnie zależnie od tego jakie kostki wybraliśmy (czy oryginalne kostki z ASO czy też dorabiane piny) należy podłączyć do lampek i w przypadku nie oryginalnych kostek zalać klejem dla pewności. Robimy tak dla 2 lampek oczywiście. - Drugą stronę przewodu przylutowujemy tylko do jednej wybranej lampki i wszystko dobrze izolujemy. Ja użyłem dodatkowo kleju na gorąco a na końcu taśmy parcianej(dla pewności należy sprawdzić najpierw gdzie jest + i -) - Teraz obydwie części tej listwy montujemy do klapy bagażnika. Przeciągamy część z przewodami w klapie do środka następnie lutujemy drugą stronę (gdy by ktoś zlutował obydwie na gotowo nie dało by rady zamontować ze względu na konstrukcję. - Po zlutowaniu wszystkiego na gotowo wszystko dobrze izulujemy. 5. Teraz wszystko tylko złożyć w odwrotnej kolejności i cieszyć się że FIS nie świeci błędami a lampki nie będą się palić. W przypadku A4 B7 należy jeszcze zastosować Rezystor 25W 22R(Ohm).
  9. Pamiętam że mówiłeś że mam z A6.
  10. Ja odniosłem wrażenie że światło jest o wiele bardziej skupione z tych z A6 niż w b6
  11. Tak jak pisałem że z porównaniem do światła jakie dają ori soczewki z B6 po regeneracji to świeca o wiele lepiej bo mam porównanie u znajomego.
  12. Nie ma sensu regenerować tych starych odbłyśników. One nawet jako nowe nie świeciły jakoś za specjalnie dobrze jak na xenon. Kolega ma po regeneracji a ja mam soczewki z A6 C6 i jest ogromna różnica.
  13. Chester pisalem ci pw jak bys na nowym forum nie widzial.
  14. Tak 225
  15. Adamooo wyrezałeś te lampki z B8/A5 w podświetleniu tablicy?
  16. Panowie czy jak założę dystans 15mm do felg 18" 8,0j et 43 w B6 przy mocnej glebie czy będzie obcierać?
  17. Lipa totalna. Jak Tymek teraz będzie swoje posty pisał jak nie ma emotów ;D
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze bardzo lipa te nowe forum
  19. 2 kłamstwa w jednym zdaniu. Piotrek nie pije Piw. Piotrek nie ma Kolegów :gwizdanie: A no tak :polew:
  20. 2 kłamstwa w jednym zdaniu. Piotrek nie pije Piw. Piotrek nie ma Kolegów :gwizdanie: A no tak :polew:
  21. 2 kłamstwa w jednym zdaniu. Piotrek nie pije Piw. Piotrek nie ma Kolegów :gwizdanie: A no tak :polew:
  22. Piotrek ja nie wiem co ty po jednym piwie z kumplami robisz
  23. Piotrek ja nie wiem co ty po jednym piwie z kumplami robisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.