Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Na umowie kupna jestem ja i mama a tutaj na tym wniosku za bardzo nie ma gdzie wpisać. Powiedziano mi że musi być głownym właścicielem. Że gdzieś już były problemy z tym. Ja chce ich uniknąć i po prostu wole aby ona była 1 właścicielem. Kwestia tylko kogo mam tam wpisać? ja mam tak swoją zarejestrowaną i ubezpieczoną ja jestem głównym włąścicielem a ojciec drugim, i mam 60% zniżki, gdzieś czytałem zę jest tak ze jakby mama była główna właścicelką i ty bedziesz miał wypadek to jej tną zniżki, a jak jest tak jak mam ja to tną tylko twoje Nie ma to dla mnie różnicy bo mama samochodem nie jeździ od paru lat więc nie ma problemu z tym.
  2. Powiedziano mi że musi być głownym właścicielem. Że gdzieś już były problemy z tym. Ja chce ich uniknąć i po prostu wole aby ona była 1 właścicielem. Kwestia tylko kogo mam tam wpisać?
  3. Panowie rejestrował ktoś z was samochód tak aby było 2 właścicieli. Mianowicie sytuacja wygląda tak mam umowę kupna sprzedaży napisaną na mnie i mamę. I chce aby mama była głównym właścicielem aby korzystać z jej 60%zniżek i teraz nie bardzo wiem kogo wpisać na tym wniosku. Jutro jadę do urzędu załatwiać wszystko a chciał już sobie wypisać w domu ten wniosek.
  4. P-U-M-A odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    kosmetykaaut.pl tam ci doradzą co masz kupić. Dużo wiedzy i doświadczenia mają.
  5. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło? Nie wygląda to za ciekawie. PUMA - skrzynkę PW wyczyść. U Danelczyka 921zł aktualnie. Wyczyściłem skrzynkę bart. Musze się do Adamo zgłosić.
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wygląda to za ciekawie.
  7. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś jakieś ciekawe pomysły jak przerobić dokładkę s-line aby miała 2 otwory na wydechy a nie wyglądała lipnie?
  8. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od tej całej dyskusji mnie się już na DIVISION nie pali. Arturo masz jednego klienta mniej
  9. O to zdjęcia z Niedzielnego Spota Zapraszamy Ponownie :naughty:
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała... No to zakladamy Komisje Moge w niej zasiaść :naughty:
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :good: :good: Osobiście jeżeli nie udało by mi sie kupić auta z pełnym s-linem zewnątrz za mniejszą kase to pewnie bym rezał s-line bo bardzo mi na tym zależało. Mody u mnie będą na pewno bo jak się bawiłem B5 tak teraz chce sobie jeszcze wyrezać trochę B6. :naughty: Osobiście myślę że DIVISION powinien być dla osób które się interesują samochodem oraz udzielają sie w DIVISIONIE
  12. Panowie przerabiał ktoś może dokładkę zderzaka s-line aby miała otwory na 2 strony. Może czymś dobrze wyciąć i po prostu pomalować całość.
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A więc otwieram listę xDBiorę 1 sztuke czarną
  14. :notworthy:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 19:21_________________________________________________To jak panowie mam nadzieje że wszyscy co się ogłaszali będą jutro. Do jutra o 14 na macu
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cwaniak z mnie :naughty:Napisz mnie na listę na naklejkę ewentualnie nakleję gdy się dostane...
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja biorę jak dostane przepustkę do divisionu
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie nadaje się moja koza do divisionu? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226288.msg2687852#msg2687852
  18. Wiedziałem, że wszystko będzie ok :good:
  19. Będzie ciekawie panowie.PS. Adam umyj auto okej??
  20. No no sie porobiło teraz.
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Opinie jeżeli chodzi o samą jakość wykonania ma bardzo dobrą. No ale widać trochę się spoźnia z wysyłka a lampy jednak są ważne nie można bez nich jeździć więc musi nad tym popracować. Dzisiaj dopiero wysłane...
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego. soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp. sam musze chyba zregenerowac bo koszt smieszny tylko tydzien jezdzij bez lamp Ja już prawie 2 tygodnie jestem bez lamp ale trudno
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    xenon na bi Ci reza? Miałem Bi-Xenon ale zmienia soczewke bo tamta była już do niczego. Ale na razie nie wiem co z moimi lampami jest. Niby wysłane w poniedziałek nie ma ich w systemie UPS do dnia dzisiejszego. soczewke? a co z nią moze byc nie tak?? i jak to rozpoznac? No bo odblysnik to norma No źle napisałem odbłyśnik był już czarny. Ale ogólnie nie chwalą soczewek w b6 to zmieniłem na soczewke z a6 c6 i od razu miał ogarnąć te parowanie lamp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.