Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Nom ale myśle jak długo wytrzymie druga strona jeszcze
  2. Nom jestem ciekawy ile potem druga strona wytrzymie bo sprawdzałem nie ma tak zle ale będzie go cos brało moim zdaniem
  3. Dolny przedni miał taki luz że masakra jutro wymienię to sie zobaczy górne wymieniane były z jednej strony właśnie z tej co trzaska.
  4. Ja mam jeszcze jeden dolny do wymiany ciekawe czy potem dalej będzie trzaskać
  5. Na czym polega te laminowanie?
  6. Jeszcze jedne moge napisać o moich trzaskach że czuć je jak się położy nogę na podstopnicy w samochodzie.
  7. U mnie to na pewno nie klocki bo w czasnie hamowania tak samo. Te trzaskanie jest tak głośne na dworze że się wszyscy patrzą a w środku wcale nie lepiej idzie samemu sprawdzić jakoś stan wahaczy górnych i dolnych?
  8. Ok. Dzisiaj to sprawdze a na prostej drodze czasami też ci trzaskało?
  9. Ja dopiero zakładałem klocki nowe więc wątpię ze beda luzne. A to normalnie idzie ruszać tym klockiem czy jak to sie objawialo u ciebie.
  10. Płyty te boczne mają po 15mm a ta na dole ma 5mm nie jest wcale ciężkie. Na pewno lżejsze niż stary basik co tam grał.
  11. No takie mody tez wazne teraz zrobie te car audio do konca i zbieram na lampy przod i tyl.[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:28_________________________________________________Wrzucam pierwsze zdjęcia pracy nad bagażnikiem. Na razie zrobiłem 2 boczki i nową podłogę. Czekam jeszcze na materiał i wygłuszenie,pianki itd.
  12. Do wygluszenia kup sobie mate dekarska tutaj jeden uzytkownik co bierze udzial w konkursach car audio poleca wlasnie te maty.
  13. Spoko spoko. Jak znajdziesz chwile to wyslij mi linka na gg a suba juz masz?[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 10:16_________________________________________________Gwint!!!
  14. No no radio jest KOX. Kupil byś sobie klubowe ramki Jaki rozmiar tych koncowek?
  15. Sry ten znak zapytania przez przypadek kwestia tylko czy do miasta dojade bez tej śruby bo to najwarzniejsze jest xD Aha spoko dzięki za info.
  16. Ok. A dojadę bez tej śruby 20km tyle mam do aso a w garazu nie mam takiej śruby?
  17. Tak też zrobie chyba jeszcze raz dzięki wielkie.
  18. Dzieki za pomoc co najlepiej MOTUL?
  19. Nie chodzi o pieniądze chce jak najlepszy olej przy dobrej cenie więc myśle że pełny z motula będzie ok. Tylko pozostaje kwestia mycia silnika czy nie.
  20. Okazało się że brakuje jednej śruby ale nie umiem znaleśc takiego gwintu żeby tam wkręcić będą takie śruby w ASO?
  21. Witam Zauważyłem że ciekło mi paliwo z pod maski otwarłem okazało się że z jednego wtrysku wylatywało paliwo. W końcu udało mi sie ten wtrysk znowu wsadzić do tej listwy wtryskowej i teraz jest ok. Ale czy tak może być czy mogłem coś uszkodzić silnik raczej chodzi tak samo jak przedtem.
  22. Silnik ma na 100% taki przebieg bo od nowości jest w rodzinie a z tymi olejami było różnie bo te auto było takie niczyje i żaden się tam sensownie nim nie zajmował wiem że 2 lata temu zalany połówka ale od tego czasu może 7-8tys zrobił.
  23. Jak mam 130tys przejechane olej pol syntetyczny chce zalać teraz pełnym motula powinieniem przeczyśćić silnik tymi dodatkami czy od razu lać pełny.
  24. A stary potencjometr ile ma pinów?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.