Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Rozumiem że sygnał świateł drogowych idą tylko do przesłony w takim razie będzie wywalać błąd. Napisz najlepiej jak to rozwiązałeś u siebie
-
B6 DIVISION
Jak to zrobiłeś że nie wywala błędu spalonej żarówki?
-
B6 DIVISION
Długie nadal są na H7. Poprostu słabiej świecą na ledzie ale mnie to obojętne bo mam Bixy
-
B6 DIVISION
Jakiego impulsu drogowymi?
-
B6 DIVISION
a przesłony ci nie szkoda:wink: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze Toż to fiolet Akjam ma w halogenach i jest miodzio a z modułem powinno być gicior Led lepiej świeci zrobiłem dzisiaj test mały. Zrobie jutro zdjęcia jak by ktoś chciał
-
Piłka nożna
Wyjątkowo zgodzę się z tym co piszesz Tomek:hi:
-
B6 DIVISION
Na module z Proeltec i Ledowych H7
-
B6 DIVISION
Już zamówione i moduł wysłany do przerobienia:wink:
-
B6 DIVISION
No i cacy. Na zewnątrz rozumiem, że oporność jest sprawdzana i na tej zasadzie oceniana przepalona czy nie, tak? Jeśli poszedłbym w LEDy, to trza obliczać i dobierać opornik, si? Dokladnie. Bawie się z DRL od dni aby błędów nie było:decayed:
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
Ładny wykresik:wink: Wrzucił byś jej Bixa
-
Piłka nożna
Nie wiem co ty za mecz oglądałeś :grin:
-
B6 DIVISION
Ale odwaliłem B7:slina::slina::slina:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie chce czarnej właśnie:wink: Ten kolor mi pasi no zobaczymy jutro zadzwonie i podjadę ewentualnie
-
B6 DIVISION
Audi A5 3.0TDI*S-LINE*RS6*LED*NAVI*FUL (3115892044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie co o niej sądzicie zastanawiam się czy nie jechać zobaczyć
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Tam gdzie ty:decayed: ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego gdzie się bawisz dzisiaj? Coś o tym wiem:grin::grin:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i jak tam letni Setup się sprawdza?:grin::grin::grin:
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Fajnie jak by się w temacie wypowiadały tylko osoby które mówią o 2.0 TDi Cr 143PS bo sie bałagan robi potem:wink:
-
B6 DIVISION
Takie coś tuner musi ustawić
-
B6 DIVISION
Może odpalić a nie musi. Będziesz musiał bipy ustawić bo to nie pompowtrysk z 1.9 Tdi
- B6 DIVISION
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Trzeba było na forum napisać:grin::grin::grin:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Spoko dostałem 3 maile czy sprzedam po za allegro za więcej więc :whistling:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja bym relingi zostawił świetnie wyglądają
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:polew::polew::polew::polew: