Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Fajnych kosmetyków używasz. Czemu czegoś sensownego nie kupisz?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ty myślałeś że na serio nie dostane:facepalm::facepalm:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ty nawet nie wiesz kim jesteś
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Puma jeździ bez OC i przeglądu to ja się nie będę zderzakiem stresował Moja mafia mnie ubezpiecza więc wypraszam sobie że nie mam. A co do przeglądu to i tak bym nie dostał to co za różnica.
-
Zmiana licznika na poliftowy
Ej why me zacznij szukać troche na forum jest cały wątek o tym dokładnie opisane wszystko a nie zakładaj nowego wątku:facepalm:
-
Obniżenie
A ja polecam gwint i nic innego. Kolego wampir Jak sobie samemu stroiłeś zawieszenie bo nie bardzo rozumiem.
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Ja AVF zrobiłem najmniej 5.7 ale prędkości do 100km/h
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Z czego ta gałka?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Na tych fotach wygląda bardzo dobrze. Fajny kolor:decayed:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wrzucam foty jak to u mnie wygląda te połączenie w kostkach. Rzeczywiście coś się to nie pokrywają te Piny. Jak dokładnie mam je połączyć. ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Wszystko ogarnięte dzięki Domin. Da się jakoś ustawić aby głos w czasie dzwonienia był cichszy oraz powiadamianie o połączeniu z telefonem.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Doświetlenie zakrętow to taki pic na wodę ale bayyyer jest Bajer ale chyba wyrezam u siebie tylko ciekawe jak HIDY długo wytrzymią.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok. Sprawdzę to. Jeszcze jedna sprawa. Wyświetla mi cały czas komunikat o karcie Sim w RNS-e.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie mam ori moduł BT. W międzyczasie dołożyłem nagłośnienie BOSE i zauważyłem że nie działa przycisk do wmawiana poleceń głosowych. Po za tym jak ktoś do mnie dzwoni nie słyszę co ktoś do mnie mówi. Dołożyłem teraz RNS i mam pytanie co muszę zrobić aby wszystko zaczęło działać tak jak przedtem. ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Sprawdziłem dokładniej i przycisk na uchwycie tel działa bo muzyka się wyłącza ale potem nic nie słychać.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak się raz rozpali to już potem chyba nie ma problemu.
-
Jaki V-max waszej 130??
230 AVF po sofcie w moim wypadku na pewno jedzie. Koła 225/40 R18
-
B6 DIVISION
No normalnie na impus w przedliftowych lampach w B5 tak samo było.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeżeli chodzi o czytnik to jest odpięty leży sobie w garażu. Chyba że coś jeszcze trzeba odłączyć
-
B6 DIVISION
Mam samopoziom ale ręcznie też możesz ustawiać. ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- Był bym wdzięczny.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Miałem. Antena przedłużona i podłączona do RNSA.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie co wy na to żeby jakiegoś większego spota zrobić tam gdzie ostatnio przy lesie + jakiś gril. Poznałem ostatnio pare chłopaków z ekipy golfów legitymują się mocą 180 i 220PS może warto sprawdzić czy na prawdę.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wyłapał 5 jak wtedy sprawdzałem. Na RNS ładnie wszystko wyświetla jak jade inną drogą to wyłapuje zaraz nową trase nawet na przybocznych drogach. A na Fisie np cały czas jest strzałka prosto a na Navi pokazuje drogę alternatywną w lewo np. Znów jak się wjedzie na jakąś główną ulicę to pokazuje dobrze.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podłączyłem dzisiaj antene do RNSa pośmigałem trochę po wsi i mam wrażenie że FIS sie czasami gubi jak źle skręce a RNS bez problemu działa.
-
B6 DIVISION
Panowie dostane w Aso części do regulacji lampy a dokladnie bixa. Wyrobił mi sie imbus i nie umiem regulować wysokości światła w jednej lampie.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Masz stabilizatory z RS4y? Z tego co wiem to nie ma. Hamer czym oni się podniecają:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W B6 to dopiero będzie qpa Rewelacja będzie:decayed: