Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnych kosmetyków używasz. Czemu czegoś sensownego nie kupisz?
  2. Ty myślałeś że na serio nie dostane:facepalm::facepalm:
  3. Ty nawet nie wiesz kim jesteś
  4. Puma jeździ bez OC i przeglądu to ja się nie będę zderzakiem stresował Moja mafia mnie ubezpiecza więc wypraszam sobie że nie mam. A co do przeglądu to i tak bym nie dostał to co za różnica.
  5. Ej why me zacznij szukać troche na forum jest cały wątek o tym dokładnie opisane wszystko a nie zakładaj nowego wątku:facepalm:
  6. P-U-M-A odpowiedział(a) na kubos83 temat w Układ Jezdny
    A ja polecam gwint i nic innego. Kolego wampir Jak sobie samemu stroiłeś zawieszenie bo nie bardzo rozumiem.
  7. Ja AVF zrobiłem najmniej 5.7 ale prędkości do 100km/h
  8. Na tych fotach wygląda bardzo dobrze. Fajny kolor:decayed:
  9. Wrzucam foty jak to u mnie wygląda te połączenie w kostkach. Rzeczywiście coś się to nie pokrywają te Piny. Jak dokładnie mam je połączyć. ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Wszystko ogarnięte dzięki Domin. Da się jakoś ustawić aby głos w czasie dzwonienia był cichszy oraz powiadamianie o połączeniu z telefonem.
  10. Doświetlenie zakrętow to taki pic na wodę ale bayyyer jest Bajer ale chyba wyrezam u siebie tylko ciekawe jak HIDY długo wytrzymią.
  11. Ok. Sprawdzę to. Jeszcze jedna sprawa. Wyświetla mi cały czas komunikat o karcie Sim w RNS-e.
  12. Panowie mam ori moduł BT. W międzyczasie dołożyłem nagłośnienie BOSE i zauważyłem że nie działa przycisk do wmawiana poleceń głosowych. Po za tym jak ktoś do mnie dzwoni nie słyszę co ktoś do mnie mówi. Dołożyłem teraz RNS i mam pytanie co muszę zrobić aby wszystko zaczęło działać tak jak przedtem. ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Sprawdziłem dokładniej i przycisk na uchwycie tel działa bo muzyka się wyłącza ale potem nic nie słychać.
  13. Jak się raz rozpali to już potem chyba nie ma problemu.
  14. 230 AVF po sofcie w moim wypadku na pewno jedzie. Koła 225/40 R18
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No normalnie na impus w przedliftowych lampach w B5 tak samo było.
  16. Jeżeli chodzi o czytnik to jest odpięty leży sobie w garażu. Chyba że coś jeszcze trzeba odłączyć
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam samopoziom ale ręcznie też możesz ustawiać. ---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ---------- Był bym wdzięczny.
  18. Miałem. Antena przedłużona i podłączona do RNSA.
  19. Panowie co wy na to żeby jakiegoś większego spota zrobić tam gdzie ostatnio przy lesie + jakiś gril. Poznałem ostatnio pare chłopaków z ekipy golfów legitymują się mocą 180 i 220PS może warto sprawdzić czy na prawdę.
  20. Wyłapał 5 jak wtedy sprawdzałem. Na RNS ładnie wszystko wyświetla jak jade inną drogą to wyłapuje zaraz nową trase nawet na przybocznych drogach. A na Fisie np cały czas jest strzałka prosto a na Navi pokazuje drogę alternatywną w lewo np. Znów jak się wjedzie na jakąś główną ulicę to pokazuje dobrze.
  21. Podłączyłem dzisiaj antene do RNSa pośmigałem trochę po wsi i mam wrażenie że FIS sie czasami gubi jak źle skręce a RNS bez problemu działa.
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dostane w Aso części do regulacji lampy a dokladnie bixa. Wyrobił mi sie imbus i nie umiem regulować wysokości światła w jednej lampie.
  23. Masz stabilizatory z RS4y? Z tego co wiem to nie ma. Hamer czym oni się podniecają:grin:
  24. W B6 to dopiero będzie qpa Rewelacja będzie:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.