Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
AP i Supersport to podobna liga. MTS TA oraz FK to najniższa liga jeżeli chodzi o gwinty.
-
zakupy na ebay
Napisz na PW do mnie spróbuję ci pomóc.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty zacząłeś ci tylko tłumacze.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to wniosłeś wiele do tematu:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No tylko że ja do Częstochowy mam wybacz ale 60km dlatego odpuszczamy temat załatwiania tego. Jak bym mieszkał pare km to by nie było problemów. Więc pretensji do mnie nie miej tylko do innych osób które przyjechać by chciały ale pomóc to nie ma szans.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak bym to ja mieszkał w częstochowie to bym to załatwił a tak to niestety nie moja wina że ktoś się zorganizować umie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michała ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' magic puknij sie w łeb dobra? To nie my nie umiemy się zorganizować tak jak wy i zająć miejsca więc nie pisz takich bzdur bo sie kompromitujesz tylko:facepalm: Majster ja zalatwiałem wjazd? ja byłem ogranizatorem? WIEC O CO KAMAN? Jak nie zalatwiasz to siedz cicho pod miotłą
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michała ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' magic puknij sie w łeb dobra? To nie my nie umiemy się zorganizować tak jak wy i zająć miejsca więc nie pisz takich bzdur bo sie kompromitujesz tylko:facepalm:
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Najtańsze zestawy z allegro od 15mm bez problemów wchodzą.
-
B6 DIVISION
Ja jestem zdania większe koło większa gleba ale ty nie możesz bo złe drogi to zostań przy 17"
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
założysz moje 12mm, sprawdzisz i zamówisz takie same lub większe:wink: Tak zrobimy chyba najlepsza opcja.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Właśnie 15 będą pasować ale 13 się boję że nie będą pasować.
-
B6 DIVISION
Wywaliłem całkiem gdzieś mam fote ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- http://imageshack.us/photo/my-images/850/20120412119.jpg/ ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- http://imageshack.us/photo/my-images/850/20120412119.jpg/
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie sprawa z wjazdem na teren imprezy odwołana. Ze względu na to że nie może nikt przyjechać rano w sobot
-
B6 DIVISION
Ej młody wysłałem ci coś na GG
-
B6 DIVISION
U mnie masakrycznie mocno się już lało.
-
B6 DIVISION
Ja oddaje wytoczyć na wymiar bo na allegro to nie wiadomo czy pasują czy nie.
-
Napinacz + łańcuch
Takich rzeczy się nie robi na zamiennikach.
-
B6 DIVISION
Panowie ostatnio ktoś podawał nr tych osłon Bose do drzwi. Jak by mi mógł ktoś podać nr każdej osłony był bym wdzięczny.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Arek jak myślisz podejdą te dystanse na tył do B6 miałeś z takim czymś do czynienia? http://allegro.pl/dystanse-13mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334518297.html
-
B6 DIVISION
Panowie mam ogromną prośbę do kogoś umiał by ktoś z was się skoczyć do garażu i sprawdzić ile mm wystaje z tylniej tarczy ten kołnierz centrujący. Ile mm dokładnie. Sprawdził bym sam ale nie mam teraz samochodu a muszę zamówić dystanse.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Pierwsze słyszę żeby TA był betonem. Miękkie to jest nawet za bardzo.
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
Bardzo podobne jakościowo i mts też jeszcze.
-
Montaż zawieszenia gwintowanego
Musisz przerobić te górne mocowanie i będzie pasować.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
A ty w tym wieku już nie pamiętasz gdzie masz...... :polew::polew: