Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. AP i Supersport to podobna liga. MTS TA oraz FK to najniższa liga jeżeli chodzi o gwinty.
  2. Napisz na PW do mnie spróbuję ci pomóc.
  3. Ty zacząłeś ci tylko tłumacze.
  4. No to wniosłeś wiele do tematu:facepalm:
  5. No tylko że ja do Częstochowy mam wybacz ale 60km dlatego odpuszczamy temat załatwiania tego. Jak bym mieszkał pare km to by nie było problemów. Więc pretensji do mnie nie miej tylko do innych osób które przyjechać by chciały ale pomóc to nie ma szans.
  6. Jak bym to ja mieszkał w częstochowie to bym to załatwił a tak to niestety nie moja wina że ktoś się zorganizować umie.
  7. michała ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' magic puknij sie w łeb dobra? To nie my nie umiemy się zorganizować tak jak wy i zająć miejsca więc nie pisz takich bzdur bo sie kompromitujesz tylko:facepalm: Majster ja zalatwiałem wjazd? ja byłem ogranizatorem? WIEC O CO KAMAN? Jak nie zalatwiasz to siedz cicho pod miotłą
  8. michała ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' ---------- Post dopisany at 06:53 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ---------- Ech te Lublinieckie łobuzy...jak tak to cos zalatwiaja, pozniej kicha:decayed: Juz wiem dlaczego to akurat u was jest ,, szpital'' magic puknij sie w łeb dobra? To nie my nie umiemy się zorganizować tak jak wy i zająć miejsca więc nie pisz takich bzdur bo sie kompromitujesz tylko:facepalm:
  9. Najtańsze zestawy z allegro od 15mm bez problemów wchodzą.
  10. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem zdania większe koło większa gleba ale ty nie możesz bo złe drogi to zostań przy 17"
  11. założysz moje 12mm, sprawdzisz i zamówisz takie same lub większe:wink: Tak zrobimy chyba najlepsza opcja.
  12. Właśnie 15 będą pasować ale 13 się boję że nie będą pasować.
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wywaliłem całkiem gdzieś mam fote ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- http://imageshack.us/photo/my-images/850/20120412119.jpg/ ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- http://imageshack.us/photo/my-images/850/20120412119.jpg/
  14. Panowie sprawa z wjazdem na teren imprezy odwołana. Ze względu na to że nie może nikt przyjechać rano w sobot
  15. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ej młody wysłałem ci coś na GG
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie masakrycznie mocno się już lało.
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja oddaje wytoczyć na wymiar bo na allegro to nie wiadomo czy pasują czy nie.
  18. Takich rzeczy się nie robi na zamiennikach.
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ostatnio ktoś podawał nr tych osłon Bose do drzwi. Jak by mi mógł ktoś podać nr każdej osłony był bym wdzięczny.
  20. Arek jak myślisz podejdą te dystanse na tył do B6 miałeś z takim czymś do czynienia? http://allegro.pl/dystanse-13mm-audi-vw-57-1mm-5x112-5x100-sruby-i2334518297.html
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam ogromną prośbę do kogoś umiał by ktoś z was się skoczyć do garażu i sprawdzić ile mm wystaje z tylniej tarczy ten kołnierz centrujący. Ile mm dokładnie. Sprawdził bym sam ale nie mam teraz samochodu a muszę zamówić dystanse.
  22. Pierwsze słyszę żeby TA był betonem. Miękkie to jest nawet za bardzo.
  23. Bardzo podobne jakościowo i mts też jeszcze.
  24. Musisz przerobić te górne mocowanie i będzie pasować.
  25. A ty w tym wieku już nie pamiętasz gdzie masz...... :polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.