Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. Breck? Co to jest dlaczego nie kupiłeś przynajmniej czegoś firmowego typu brembo,ferodo czy trw
  2. Dev tam najlepiej wie co wybrać jego pytaj.
  3. Ni dy rydy, na nowych oponach zaczęło trochę trzeć Chyba, że trochę nadkola się powyciąga. Kup gwint będzie trochę bardziej twardo nie będzie nic tarło a auto równo usiądzie bo sobie ustawisz.
  4. Czester tylko niżej troszkę te auto daj:decayed:
  5. Zastanów sie nad tym co ci na PW napisałem.
  6. Z quattro mogę załatwić Supersporta nowego z gwarancją za 1500zł
  7. Jeździłem na Koni w B6 to miękki to on nie jest. A o Bilsteinie ci nic nie powiem bo nie miałem możliwości się przejechać.
  8. Jaki budżet na kupienie zawieszenia?
  9. Oooo zaraz lepiej dzięki. PS. Jak byś widział gdzieś zderzak z S do sprzedania to PW
  10. Panowie co polecacie do czyszczenia alcantary?
  11. Sprawdz czy od quattro pasuje do ośki supersport to ci załatwie nowego w dobrej kasie. A co do KW no ciężko powiedzieć może warto zadzwonić się zapytać.
  12. Kup sobie najlepiej komplet Eibacha jeździ się lepiej niż na ori 1be ---------- Post dopisany 07-05-2012 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 18:24 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?234379-Spr%EA%BFyny-ty%B3-1BE-1BV-20mm ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?234379-Spr%EA%BFyny-ty%B3-1BE-1BV-20mm
  13. masz na myśli siebie czy auto:polew: :polew:
  14. Ehe ja już widze ten malutki garaż na rezanie i 2 furki.
  15. Twój nie ale ty kopcisz
  16. No na pewno to zauważy każdy kierowca na drodze:decayed:
  17. I wygląda jak seria:decayed:
  18. Też leje Motula myślę że dobra opcja:wink:
  19. Ładnie ładnie to teraz masz rura przez całe auto a na końcu ten przelotowy?
  20. Może wrzuć fote jak wyglądają te zakończenia
  21. Powiem ci coś ciekawego z mojego doświadczenia z gwintami. Miałem okazje jeździć na TA- Technix i moje doświadczenie z tym zawiasem są nie zbyt dobre. Kumpel błotniki przednie pokrzywił bo jest po prostu za miękki. Jak wjechałeś w nierówności to był mega nie wygodny wszystkie nierówności było słychać. A co do trwałości kolega z forum ostatnio kupił za grosze firmowy gwint i nie wyglądał wcale za ciekawie. Okazało się że sprawność na poziomie 68% co jest dobrym wynikiem. Sprawdz jak umiesz ten gwint kolego jak nie będzie wyglądał na mega zajechanego to będzie służył.
  22. Dev dajmy sobie lepiej spokój chłopak widocznie więcej czasu potrzebuje niż inni żeby cokolwiek zrozumieć
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Julo Avatar:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.