Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
Słabe hamulce w porównaniu do tego co było wcześniej 1.9 TDI
Breck? Co to jest dlaczego nie kupiłeś przynajmniej czegoś firmowego typu brembo,ferodo czy trw
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dev tam najlepiej wie co wybrać jego pytaj.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Ni dy rydy, na nowych oponach zaczęło trochę trzeć Chyba, że trochę nadkola się powyciąga. Kup gwint będzie trochę bardziej twardo nie będzie nic tarło a auto równo usiądzie bo sobie ustawisz.
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Czester tylko niżej troszkę te auto daj:decayed:
-
Co wybrać gwint KONI czy Bilstein B12 Sportline?
Zastanów sie nad tym co ci na PW napisałem.
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
Z quattro mogę załatwić Supersporta nowego z gwarancją za 1500zł
-
Co wybrać gwint KONI czy Bilstein B12 Sportline?
Jeździłem na Koni w B6 to miękki to on nie jest. A o Bilsteinie ci nic nie powiem bo nie miałem możliwości się przejechać.
-
Co wybrać gwint KONI czy Bilstein B12 Sportline?
Jaki budżet na kupienie zawieszenia?
-
[ALL B6] Tylny zderzak S4 AVANT - dodatkowe części
Oooo zaraz lepiej dzięki. PS. Jak byś widział gdzieś zderzak z S do sprzedania to PW
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie co polecacie do czyszczenia alcantary?
-
Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
Sprawdz czy od quattro pasuje do ośki supersport to ci załatwie nowego w dobrej kasie. A co do KW no ciężko powiedzieć może warto zadzwonić się zapytać.
-
S-line PĘKNIĘTA SPRĘŻYNA ZAWIESZENIA
Kup sobie najlepiej komplet Eibacha jeździ się lepiej niż na ori 1be ---------- Post dopisany 07-05-2012 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 18:24 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?234379-Spr%EA%BFyny-ty%B3-1BE-1BV-20mm ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?234379-Spr%EA%BFyny-ty%B3-1BE-1BV-20mm
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
masz na myśli siebie czy auto:polew: :polew:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ehe ja już widze ten malutki garaż na rezanie i 2 furki.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Twój nie ale ty kopcisz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No na pewno to zauważy każdy kierowca na drodze:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I wygląda jak seria:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak tam budowa garażu?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Też leje Motula myślę że dobra opcja:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ładnie ładnie to teraz masz rura przez całe auto a na końcu ten przelotowy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [ALL B6] Tylny zderzak S4 AVANT - dodatkowe części
Może wrzuć fote jak wyglądają te zakończenia- Zawieszenie gwintowane mts-technik /ta technics jeździ ktoś na tym??
Powiem ci coś ciekawego z mojego doświadczenia z gwintami. Miałem okazje jeździć na TA- Technix i moje doświadczenie z tym zawiasem są nie zbyt dobre. Kumpel błotniki przednie pokrzywił bo jest po prostu za miękki. Jak wjechałeś w nierówności to był mega nie wygodny wszystkie nierówności było słychać. A co do trwałości kolega z forum ostatnio kupił za grosze firmowy gwint i nie wyglądał wcale za ciekawie. Okazało się że sprawność na poziomie 68% co jest dobrym wynikiem. Sprawdz jak umiesz ten gwint kolego jak nie będzie wyglądał na mega zajechanego to będzie służył.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dev dajmy sobie lepiej spokój chłopak widocznie więcej czasu potrzebuje niż inni żeby cokolwiek zrozumieć- B6 DIVISION
Julo Avatar:naughty: - [ALL B6] Tylny zderzak S4 AVANT - dodatkowe części