Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. Raczej na bank to wina regulatora. Miałem identyczny przypadek w innym samochodzie. Dawał taki prąd aż spalił kontrolkę ładowania. Co do akumulatora ta zajrzyj tam: hthttp://www.varta-automotive.pl/index2.php?p=3&s=1&content=wyszukiwanie/searchApplication.html
  2. No cóż. Przyznam się szczerze, że każdy brak obecności na spocie i każdy dzień nieobecności na forum yo jest niepowetowana strata. Chciałbym pogadać z Malikiem, Motorem itp. , ale po dwóch dniach nieobecności uważam, że nie ma sensu. Jednakże Malik Oniak Żarówki ma :oklaski:, więc nie czekaj i zakładaj. Niestety mam tylko soczewki i się nie łapię. [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 02:01 [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 02:03
  3. Uff Koledzy, ale nie wolno zapominać o naszych koleżankach. Uważam, że w pierwszej kolejności należy prawić komplementy naszym koleżankom, pięknym kobietom, a następnie rozmawiać o zderzakach czy ksenonach. Jeżeli ktoś chce rady w tych sprawach to zapraszam :polew: :polew: na PW
  4. lexpar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Myślę, że można, ale czy warto? Nad tym to bym sie zastanowił
  5. Pisałem o dzieciaku. Ale na poważnie, każdemu właścicielowi :a4fan:trzeba odpuścić. On jest nasz.[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:14 _________________________________________________Flyer, chyba coś mi sie p.....ło. Sorrki [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:17 _________________________________________________Ja zawsze, zawsze szanuje swoich nawet i młodszych kolegów. Moją poukładane w głowie. Dziadkom należy wybaczać
  6. Sorki, ale nie kumam o co biega. Możesz mnie oświecić?
  7. Uff Flyer??? Czego duszyczka potrzebuje??? Jesteś dla mnie zawsze :th:[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 23:59 _________________________________________________Będziesz na spocie?
  8. Uściskać i browara wypić . Jest posiadaczem , i jest :th:
  9. Flyer, nic Ci nie powiem, ale wiedz jedno furka godna pozazdroszczenia. Duże gratki
  10. Kurcze, jeżdżę w każdy piątek Warszawa - Nidzica a potem prawie Kaletka, w niedzielę w odwrotnej kolejności i nie mam szczęścia spotkać klubowicza
  11. Ja myślę, że to bardzo rozsądna cena. :oklaski:
  12. Motor potwierdza moj opinie. Sprawdzic klocki w pierwszej kolejnosci.
  13. Dzięki! Szkoda, że nie zapytałem Cię na spocie. Pogadamy w najbliższy wtorek. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia. Zamykamy.
  14. Sorrki za może głupie pytanie, ale nie mogłem znaleźć nic na ten temat. Chcę wymienić przed zimą płyn w chłodnicy. Widzę, że jest koloru czerwonego (ale nie wiem jaki) i proszę o poradę czym zalać i jak jest potrzebna ilość.
  15. jest zawsze piękna :>
  16. Jak udzielisz mi korepetycji, to nie widzę problemu. Może wreszcie dostałby kwiaty. [br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:55 _________________________________________________Ale przyznam szczerze, szkoda, że żadnej klubowiczki nie było na spociku.
  17. Uśmiechnij się do Ono, może Ci pomoże. Ale faktycznie, żałuj, że Cię nie było na spociku. Krzyniek ma rację.
  18. Tyz prawda i całkiem dobrze Ci to idzie [br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:49 _________________________________________________Muszę się od Ciebie tego nauczyć
  19. Szkoda, że Cię nie było. Nauczyłabyś się wymieniać filtr paliwa :polew:
  20. Bardzo ładna. Ile dałeś ?
  21. I o stoliku nie można zapomnieć
  22. A ile te pielęgniarki mają wiosenek. Za te pieniądze to sobie chyba dorabiają na emeryturze
  23. Wyrazy głębokiego współczucia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.