Treść opublikowana przez lexpar
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Dzięki
-
[B5 AFN] Za duży prąd ładowania
Raczej na bank to wina regulatora. Miałem identyczny przypadek w innym samochodzie. Dawał taki prąd aż spalił kontrolkę ładowania. Co do akumulatora ta zajrzyj tam: hthttp://www.varta-automotive.pl/index2.php?p=3&s=1&content=wyszukiwanie/searchApplication.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No cóż. Przyznam się szczerze, że każdy brak obecności na spocie i każdy dzień nieobecności na forum yo jest niepowetowana strata. Chciałbym pogadać z Malikiem, Motorem itp. , ale po dwóch dniach nieobecności uważam, że nie ma sensu. Jednakże Malik Oniak Żarówki ma :oklaski:, więc nie czekaj i zakładaj. Niestety mam tylko soczewki i się nie łapię. [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 02:01 [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 02:03
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uff Koledzy, ale nie wolno zapominać o naszych koleżankach. Uważam, że w pierwszej kolejności należy prawić komplementy naszym koleżankom, pięknym kobietom, a następnie rozmawiać o zderzakach czy ksenonach. Jeżeli ktoś chce rady w tych sprawach to zapraszam :polew: :polew: na PW
-
Chromy w koło szyb?
Myślę, że można, ale czy warto? Nad tym to bym sie zastanowił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisałem o dzieciaku. Ale na poważnie, każdemu właścicielowi :a4fan:trzeba odpuścić. On jest nasz.[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:14 _________________________________________________Flyer, chyba coś mi sie p.....ło. Sorrki [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 00:17 _________________________________________________Ja zawsze, zawsze szanuje swoich nawet i młodszych kolegów. Moją poukładane w głowie. Dziadkom należy wybaczać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorki, ale nie kumam o co biega. Możesz mnie oświecić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uff Flyer??? Czego duszyczka potrzebuje??? Jesteś dla mnie zawsze :th:[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 23:59 _________________________________________________Będziesz na spocie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uściskać i browara wypić . Jest posiadaczem , i jest :th:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer, nic Ci nie powiem, ale wiedz jedno furka godna pozazdroszczenia. Duże gratki
-
Spotkania na drodze
Kurcze, jeżdżę w każdy piątek Warszawa - Nidzica a potem prawie Kaletka, w niedzielę w odwrotnej kolejności i nie mam szczęścia spotkać klubowicza
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja myślę, że to bardzo rozsądna cena. :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka!!! :>
-
[B5 AHU] Kontrolka tylko nie wiem od czego?
Motor potwierdza moj opinie. Sprawdzic klocki w pierwszej kolejnosci.
-
[B6 AVB] Jaki i ile płynu chłodzącego?
Dzięki! Szkoda, że nie zapytałem Cię na spocie. Pogadamy w najbliższy wtorek. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia. Zamykamy.
-
[B6 AVB] Jaki i ile płynu chłodzącego?
Sorrki za może głupie pytanie, ale nie mogłem znaleźć nic na ten temat. Chcę wymienić przed zimą płyn w chłodnicy. Widzę, że jest koloru czerwonego (ale nie wiem jaki) i proszę o poradę czym zalać i jak jest potrzebna ilość.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest zawsze piękna :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak udzielisz mi korepetycji, to nie widzę problemu. Może wreszcie dostałby kwiaty. [br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:55 _________________________________________________Ale przyznam szczerze, szkoda, że żadnej klubowiczki nie było na spociku.
-
Navi Plus - mapa PL
Uśmiechnij się do Ono, może Ci pomoże. Ale faktycznie, żałuj, że Cię nie było na spociku. Krzyniek ma rację.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tyz prawda i całkiem dobrze Ci to idzie [br]Dopisany: 02 Październik 2007, 23:49 _________________________________________________Muszę się od Ciebie tego nauczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda, że Cię nie było. Nauczyłabyś się wymieniać filtr paliwa :polew:
-
[B6 BDG] Moje nowe Audi
Bardzo ładna. Ile dałeś ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I o stoliku nie można zapomnieć
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
A ile te pielęgniarki mają wiosenek. Za te pieniądze to sobie chyba dorabiają na emeryturze
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Wyrazy głębokiego współczucia