Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. lexpar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Miałem ten sam problem. Absolutnie nie znam się na rowerach. Dlatego podjechałem do salonu "Geanta". Tam powiedziałem jaki mnie rower interesuje. Dopasowali mi rowerek do moich potrzeb i rozmiarów. Teraz śmigam nim i po lesie i po mieście i jestem bardzo zadowolony.
  2. Jeździłem większymi i mniejszymi samochodami od A4. Jazda wcale mnie nie męczy. Wręcz przeciwnie, sprawia mi ogromną radość. Jedyny mankament, ale do strawienia, to,że jest twardsza od innych i czuć każdą nierówność na drodze. Ale można to przeżyć. Coś kosztem czegoś.
  3. Jeżeli osoba od której kupiłeś auto zgłosi fakt sprzedaży samochodu do wydziału komunikacji ( a zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infraktustury z 2002 r.) taki obowiązek spoczywa na każdym sprzedającym to wtedy płaczesz i płacisz. Sprzedający sie wytłumaczy, że zgłosił sprzedaż auta w którym poinformował, kto jest nowym nabywcą. Ponadto w kartotece policyjnej są naniesione wszystkie zmiany, więc mandaty będą adresowane na nowego właściciela. Osobiście odradzam z odkładaniem przerejestrowania samochodu.
  4. Znam temat od drugiej strony. Było to ładnych parę lat temu. Panowie policjanci to też ludzie. Nie wszyscy biorą. Po pierwsze zawsze być grzecznym i nie prowokować. Po drugie walić się w klatę i co najważniejsze rżnąć głąba. Ale zawsze z uśmiechem. Ja tak robię i nigdy jeszcze nie zapłaciłem mandatu. Zawsze kończyło się na pouczeniu. Ale najważniejsze to nie przesadzać z jazdą. Tam gdzie jest dozwolone 50 km/h to maksymalnie jechać 60 km/h. Wtedy nie będzie żadnego problemu. Oni takich w zasadzie nie łapią. Chociaż zdarzają się wyjątki na które niestety nie ma lekarstwa.
  5. Mam A4 B6 Sedan 19.TDI. Na wyświetlaczach klimatronica mogę ustawić minimalna temperaturę 18.0 stopni "C". Przy próbie zejścia nawet na 17 stopni wyświetla mi się LO i nie wiem co to oznacza. Czy tak ma być, czy tez jest coś nie tak. temat poprawiony
  6. Trzeba otworzyć drzwi (na moment) i wtedy sie nie zablokują.
  7. Kto mi podpowie gdzie są czujniki płynu hamulcowego i płynu spryskiwacza. Nie wiem czy mam, czy też, to co mam, to uboga wersja. temat zmieniony
  8. Dzięki!!! Można zakończyć, już wszystko wiem. :>
  9. lexpar odpowiedział(a) na serfer temat w 1.9TDI
    Potwierdzam! Między dwoma chłodnicami klimy i silnika zbiera się dużo badziewia. Aczkolwiek nie powinno to mieć wpływu na temperaturę przy takiej prędkości. Jeżeli w czasie jazdy po mieście temperatura będzie ok.- to sie nie przejmuj, ale cały czas kontroluj.
  10. Jest to Concert II Audi.
  11. Wszyscy piszą, że wzmacniacz jest w lewym tylnym słupku. To mam pytanie co to jest za kostka (metalowa) na kablu anteny ale przy radiu.
  12. Głośniki tyle mam tylko w drzwiach i nic więcej[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 08:07 _________________________________________________Może ktoś zna fachowca w Wawie co byłby w stanie podłączyć radio[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2007, 08:09 _________________________________________________A tak apropo to z radia mam tylko 4 wyjścia na głośniki. Prawy i lewy. Nic poza tym.
  13. Mam pytanie. Kupiłem radio Concert z CD i przy montażu magik powiedział mi, że to jakaś uboga wersja bo posiada tylko dwa wyjścia na głośniki. Mam A4 z 2001 r. VIN 2002.
  14. Mam na imię Zdzisław i mieszkam w Wawie. Od kilkunastu dni jestem właścicielem Audi A4 B6 AVB 1.9 TDI. Samochód sprowadzony z Belgii. Na Klub A4 trafiłem przez przypadek. Szukałem w googlach czegoś na temat A4 a właściwie jakiejś podstawowej instrukcji. Instrukcji nie znalazłem, ale natomiast znalazłem wiele ciekawych tematów. Pozdrawiam Klubowiczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.