Treść opublikowana przez tom2009
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
możesz jaśniej bo mnie też parzy .....
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
O jakim kolego sterowniku/przełączniku piszesz ?? Ja mam problem ponieważ mi się nagrzewa tak siedzenie w jednym miejscu na siedzisku że nawet na 1 nie da się wysiedzieć bo strasznie parzy w okolicach lewego pośladka koło boczku na tym takim przeszyciu i muszę wyłanczać. Obwodu raczej nie mam przerwanego a może mam bo nawet nie napisałeś z jakiego powodu naprawiałeś ten fotel u siebie ?? Ale myślę że u ciebie wogóle nie grzało ? Myślę że coś może być z napięciem bo wcześniej jak było wszystko ok to fotel się wolniej grzał a teraz zaraz po włączeniu jest od razu gorąco w tym felernym miejscu. Co o tym myślicie ?
-
[B5 AFN] Głośna praca silnika przy przyspieszaniu
Własnie niesprawne poduszki nie tłumią tak jak powinny pracy silnika i drgania i głos przechodzi na nadwozie ... Niesprawne poduszki mogą przyśpieszyć chyba zużycie złącza elastycznego i odwrotnie.
-
[B5 AFN] Głośna praca silnika przy przyspieszaniu
Mam podobny problem jak kolega. Czy wywalone poduszki silnika mogą powodować głośniejszą pracę silnika ?? Na jeden poduszcze u mnie są takie sznity chyba z oleju i ciężko je sczyścić. Czy to może być wylany olej z poduszki ?? Pęknięcia nie widać.
-
[ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro
TYu gość: http://allegro.pl/show_user.php?uid=4519579 a tu aukcja: http://allegro.pl/item659934947_nowa_oryginalna_vw_passat_b5_b6_poduszka_silnika.html Konto zawieszone ...
-
[ALL B6] Jakość wałka rozrządu ?
zgadza sie 155 to było ale w 2003roku BTW. Olej najlepiej lać sprawdzony i dobrej jakości Jesteście jasnowidzami ????
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To chyba odpuszczę jednak ten licznik http://www.allegro.pl/item937550110_licznik_audi_a4_pelen_fis_99_01_1_8_20v.html . Wgranie wsadu to raczej odpada bo pewnie troszkę kosztuje. A jak mam patrzeć na angielskie tarcze to rezygnuję. Kurde ciężko jest dorwać taki licznik z zegarkiem cyfrowym do polifta.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A gdzie takie tarcze można kupić ? Patrzę na allegro ale nie ma. A co z obrotami. Będzie właściwie pokazywać ? No znalazłem takie tarcze na allegro http://www.moto.allegro.pl/item936359620_tarcze_zegary_zamiennik_anglik_audi_a3_a4_a6_a8.html . Czy reasumując moje pytanko. Kupuję licznik i tarcze do disla odpowiednik anglika, zakładam licznik, robię porządek z immo, przekodowuję na disla z benzynę oraz mile na km i ma działać i poprawnie wskazywać. Czy dobrze rozumiem ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A jak zmienię tarczę na EU to będzie źle pokazywało ??? To co w każdym liczniku UK tarcze stare się zostawia a tylko przekodowuje z Pb na ON ???? Bo teraz to już nic nie rozumiem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ponawiam moje pytanko odnośnie licznika czy będzie pasował do polifta 99 i czy wszystko po przekodowaniu będzie własciwie pokazywało ??. A czy tarcze do tego mogę przełozyć z mojego 1/2 fis ?? Według mnie nie będzie wszystko działało jak powinno tzn. licznik jest z benzyny inaczej wyskalowane obroty i kodowaniem raczej nie załatwiło by sprawy pewnie trzeba by wgrywać właściwy wsad do licznika... ale niech się wypowiedzą jeszcze fachowcy w tej sprawie Tak masz rację po przełożeniu tarczy obroty i prędkość będzie przekłamana, po przekodowaniu licznka będzie dobrze pokazywał ale bez przekładki tarcz co mija się z celem, trzeba zmienić wsad licznika i przełożyć tarcze wtedy bedzie wszytko ok. Czyli nie wystarczy samo przekodowanie licznika z UK na EU i zmiana tarcz na standardowe ?? Bo już sam nie wiem. Piszecie że jeszcze WSAD LICZNIKA trzeba zmieniać. Czy ktoś może jednoznacznie napisać i roziwać wątpliwości kto jest w temacie. Co to znaczy wgrać wsad ?? Sory że tak wałkuję temat ale chciałbym mieć 100% pewności co mam do roboty kupując ten licznik.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy ktoś mógłby to opisać bo temat został bez odzewu. Jak zdiagnozować licznik bez podłączania go pod auto.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ponawiam moje pytanko odnośnie licznika czy będzie pasował do polifta 99 i czy wszystko po przekodowaniu będzie własciwie pokazywało ??. A czy tarcze do tego mogę przełozyć z mojego 1/2 fis ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy takie coś by spasowało do polifta 99r disel: http://www.allegro.pl/item937550110_licznik_audi_a4_pelen_fis_99_01_1_8_20v.html wersja od benzyny. Dzie kupić tarcze do disla ?
-
[ALL B5] Skrzypienie kierownicy
Kurde chyba się pochwaliłem bo dzisiaj od nowa przy skręcie w lewo skrzypienie ....
-
[ALL B5] Skrzypienie kierownicy
Wiesz co mi skrzypiało jak w lewo skręcałem a w prawo cisza. Napsikałem pod te gume w ścianie grodziowej smaru silikonowego i po wszystkich tych kolankach ale od razu nie pomogło. Dzisiaj śmignąłem trasę 700 km i przeszło bo pewnie smar doszedł. Jest jeszcze inna opcja. W golfie zawsze mi w zimie skrzypiało w kierownicy a na wiosnę robiło się cicho. Może i teraz moje audi tak ma ...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kurde licznik do polifta z cyfrowym zegarem znaleźć w dobrej cenie to chyba jakiś cud ..... Chyba odpuszczę wymianę na pełny fis ..
-
[ALL B5] Skrzypienie kierownicy
I jak rozwiązałeś swój problem ??
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
Żadnego .....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Już wiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ile za ten licznik będziesz chciał ? Tylko jeszcze ta zabawa z pływakiem .... Mam jeszcze jedno pytanko chłopaki bo tak się zainteresowałem tym licznikiem. Ja obecnie mam 1/2 fis czyli taki podzielony na pół. W dolnym kwadraciku pokazuje OK a potem temperaturę, rezerwę itp. ale ten górny kwadracik nad jest cały czas pusty i nic tam nie wyświetla. Czy tak ma być czy coś jest nie tak. Auto jest z po lifcie, rocznik 99 licznik z cyfrowym zegarkiem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ciężko o taki licznik z zegarem cyfrowym do polifta. Jak sa to drogie strasznie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kurde zastanawiam się bo ja mam 1/2 fis teraz z zegarem cyfrowym. Ciężko znaleśc taki licznik na allegro a jak są to drogie. Ciekawe czy można by założyć z zegarem analogowym zamiast cyfrowego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z zegarkiem cyfrowym ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a za ile dostałeś licznik ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie czy to spasuje do polifta 99r.: http://www.allegro.pl/item923876354_manetka_przelacznik_zespolony_fis_audi_a4_99_01r.html