Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja się wybieram oczywiście jak mnie nie zasypie
-
[ALL B6] 1.8 T Różnice w przyspieszeniu
Znalezienie BEX-a z Q to jak szukanie igły w stogu siana , mi się udało to zrobić tylko połowicznie
-
[ALL B6] Jak wyjąć akumulator?
rysunek z B5 ,B6 inaczej jest mocowany
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jacyś wielce wyrozumiali byli i Bardzo dobrze a nie z miejsca 500 chcą lepić
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:polew: :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To może to masz drugi komplet letnich oponek a nie zimówki :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dynamitem było :kox:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak spot ???? gadać mi tu całą relacje :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi to kopare z firmy na zimę bierze i ma odśnieżone :polew: a ja nie odsypuje u siebie bo i tak do jutra zasypie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeszcze żółte koguty by się przydały na tym spychaczu :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i prezesie się dostało opierdziel za nie zmienienie oponek :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja nie dotrę dziś już mi dojazd zapierdzieliło ale na dzień dobry zima pokazuje swoje uroki no masakra jakaś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i jest BIAŁO to kiedy będzie szaleństwo bo prezesie czekam na przewiezienie się :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co tu taka cisza zapadła ??? internet wszystkim chyba odcięli :polew:
-
[ALL B6] Wyszły mi takie błędy po założeniu gazu i przejechaniu 200km
Podjedz do gazownika i niech Ci on sprawdzi co się dzieje bo może coś zrąbali przy zakładaniu instalacji
-
[ALL B6] Jak sprawdzić czy cewka zapłonowa jest ok?
Benzyna jest miej wrażliwa na wypadanie zapłonu a gaz bardzo wrażliwy, co do sprawdzenia cewki to się robi tak: jedziesz najlepiej pod jakieś niewielkie wzniesienie i wrzucasz np 5 bieg i pedał gazu do oporu jak będzie szarpać to cewka do wymiany , a jak nic się nie będzie działo no to jest ok
-
[ALL B6] Jakie lampy kupić do a4 b6 ?
Audi to nie bmw.Tu żadne ringi nie pasowały i nie będą pasować do tej marki, kup Bi-xenon a będziesz zadowolony i auto świetnie będzie wyglądało
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek kupuj te 18" bo cena dobra i ładny wzór ,malunek na ciemny kolor i będzie elegancko
-
[B6 AMB] Filtr paliwa intercars
Tobie jest potrzebny filtr z dwoma wejściami i dwoma wyjściami , nie ma takiego filtra , ja kupowałem w aso oryginalny za coś koło 150zł ,tak filtr jest pod spodem auta koło tylnego prawego koła ,wymiana jest bardzo prosta
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Ty się określ kiedy na spocie się pojawisz bo kare za nieobecności trzeba wykonać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Było ich obsmarować a co oni życia nie umilają kierowcą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Frekwencja wysoka dziś , ja nawet dwa razy byłem Prezesie nagana będzie miałeś być!!Tylko jedna opcja zostaje :bicz3: :bicz3:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja się stawie jak wrócę od lekarza, jak coś to jestem pod tel
-
[B6 ALT] Szarpie na gazie
Miałem coś podobnego z takim szarpaniem przy przełączaniu się z Pb na lpg, są dwie obcje : mapa do ustawienia lub już się wtryski przybrudziły ,u mnie wystąpiły oba te objawy jak się okazało że po ustawieniu mapy się już szarpanie uspokoiło niby na krótko to dopiero czyszczenie wtrysków pomogło a miałem przejechane 16tyś zaledwie od mątarzu instalki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No proszę, tak to mówi że koparką śmiga a tu inny biznes kręci :polew: