Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edekxp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edekxp

  1. Nie po wyglądzie tylko podaj klasę wagową oraz kolory na sprężynach. B6 na gwarancji?
  2. To nic nie da bo jak sie zwieksza felgę to wysokość opony się zmiejsza Ogólnie średnica koła powinna być taka sama lub niewielki procent różnicy Co ty chcesz założyć 16"czy 17" i oponę o profilu 80? Jakie sprężyny założyłeś oryginalne? jakie kolory pasków (kropek)
  3. Oponami się szczeliny nie zmniejsza tylko zawieszeniem.Pewnie sprężyny masz do większej klasy wagowej Jaką masz wielkość felg bo jak 16" to 205/55
  4. Tu sobie poszukaj i zarezerwuj http://www.adriatic.hr/pl?gclid=CNGS_6_VqsQCFUEGcwodiAMAkw
  5. Trzeba zmienić kodowanie w module komfortu.Poszukaj na forum.U siebie mam jeszcze takie piknięcie z tyłu włączone
  6. Widać że zadbana.Zrób softa bo seria słabo się odpycha
  7. Ja pomalowałem zwykłym sprayem czarnym i na to bezbarwny. Listwy miałem szare i one są właśnie malowane.Wystarczyło zmatowić i pomalować. Odkręcałem przednią dokładkę oraz progowe, tył malowałem bez odkręcania. Listwy pomalowane ponad 2 lata i nic nie schodzi. Koledze też malowałem bez odkręcania niczego, tylko dobrze oklejone i też się trzyma Lakiernik powiedział 1000zł[emoji79]
  8. edekxp odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Może masz takie jak przy pompie paliwa Tam trzeba włożyć taki drucik w oba otwory Daj może zdjęcie twoich złączek
  9. No oczywiście kolega pytał o silnik
  10. 190 też da radę jak nie bedziesz butował strasznie w lato
  11. Możliwe i nie jeżdzę jak emeryt Na trasie około 10l autostrada prędkość 140 czasami 180 Zrób logi na lpg bo wiem po sobie że korekta w bloku 32 to jest średnia, czyli może na wolnych obrotach zalewać a na wysokich brakować gazu.
  12. Silniki 1.8T wytrzymują spore moce, było że nawet 600KM Prędzej nie wytrzymuje osprzęt, sprzęgło turbina itp Bez wielkich kosztów na 190KM podniesiesz softem, no może wtryski i fmic do tego
  13. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    podawałem do 1.8t, w 2.0 pewnie podobnie http://www.audiworld.com/tech/eng106.shtml
  14. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Pomyliłem kolegę z tym co założył wątek
  15. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Ok http://allegro.pl/behr-termostat-06b121111-audi-a4-b6-a6-c5-2-0-alt-i4950228737.html Po co szukasz termostatu jak twój pewnie dobry
  16. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Otwórz korek i zagrzej auto i zobacz czy się nie zagotuje W aucie nie masz czystego glikolu tylko mieszankę z wodą 40-60%
  17. Wejdź na sklep jacuś lub megapol i sobie policz. http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl http://www.drypa.pl/menu1_STRONA_GLOWNA.html Zresztą zamawiałem swego czasu wszystko tylko tańsze wtryski i reduktor i kosztowało 1200zł. Butla, wielozawór,sterownik z wiązką,wtryski,parownik,węże wodne,gazowe i opaski. Dosłownie wszystko, nawet taśma parciana. Zakładaliśmy z kolegą do renówki Było to rok temu, teraz jeszcze taniej Na samym gazie nie bardzo zrobisz bo jak wtryski pb za słabe to będą zapetlać, a gazowe biorą czas z benzynowych
  18. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Nie ma znaczenia ważne ciśnienie.Glikol różni się tylko temperaturą zamarzania
  19. Co chcesz polerować.pisz na pw
  20. Koszt pisałem ze wszystkim wężami i opaskami itp. Co do Zus itp to gazownik nie robi jednej instalacji na miesiąc tylko naście albo dziesiąt.Bez przesady
  21. edekxp odpowiedział(a) na cypek80 temat w 2.0
    Nie bedzie to jest układ ciśnieniowy kolego nie poprawiaj fabryki taki ma być i jest dobrze
  22. hana - barakudy podobna cena W A4 też hana zielona AC-r01 czarny,Stag 300 ISA2 i 190 KM obrabia Swoją drogą gazownik sporo zarabia bo części wszystkie to koszt około 1500zł w detalu dla zwykłego użytkownika
  23. zestaw ok trochę cena wysoka, 3 miesiące temu zakładałem to samo w A3 180KM (wtryski hana) i cena 2400zł Reduktor to AC-r01 do 250KM (czerwony)
  24. mam na starych jeszcze felgach i zawieszenie 1BA (koza straszna, ale opanowane) Teraz te felgi poszły na zime Zawieszenie obniżone, felgi takie Jak zrobię zdjęcie to wrzucę 16"
  25. Pewnie zależy też od zawieszenia 1BA czy 1BE,1BV Ja mam zima i lato 16" i jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.