Treść opublikowana przez edekxp
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
2005 rok vin 8E-1-000001 do 8E-5-400000 8E0411105BK 1BA 0JM - niebieski,zielony,różowy,różowy Podaj vin oraz klasę wagową
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
A4B6 Demontaz Intercoolera
Ty masz zdjąć zderzak z belką
-
1Bv z benzyny do diesla da rade?
Podaj kolory i swoją klasę wagową
-
A4B6 Demontaz Intercoolera
Jest otwór na klucz imbus - nie pamiętam nr ale chyba coś około 8 Otwór jest jakby przed kratką, zobacz dobrze Zderzak zdejmuję się razem z belką Zobacz od 53 sekundy Niepotrzebnie odkręcał halogeny http://www.youtube.com/watch?v=U4MyU4Way4k
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja po przeanalizowaniu różnych obcji, wysokość bardziej zależy od amortyzatora niż od sprężyny. Tak jak pisałem wcześniej mam amory z zawieszenia 1BR. Mierzyłem długość i się zgadza z amorem 1BA, ale nie do końca.Mianowicie cała długość rozciągniętego i schowanego jest identyczna. Różnica jest w osadzeniu tego talerza co opiera się sprężyna.W 1BR jest o 1 cm dłużej pomiędzy widełkami o talerzem. Kupiłem sprężyny z 1BE(1BV) owszem są krótsze od 1BA ale jakby bardziej twarde. 1BA =1BE,1BV - ilość zwojów 1BA - 14mm grubości drut 1BE - 16mm grubości drut Wymieniłem swoje sprężyny 1BA na 1BE (taka sama klasa wagowa) i co, lipa jak auto stało wysoko tak dalej jest. 69cm po obu stronach, czyli bez zmian. Pojeździłem trochę może się ułoży - nic z tego Po zmianie długości amora widełki - talerz auto siadło na 65cm po obu stronach. Nie będę pisał jak to zrobiłem bo spodziewam się wiadomych komentarzy. Auto teraz równo stoi lepiej trzyma się drogi Taki wychodzi z etki: 8E0411105BL - 1BA 0JM - niebieski,biały różowy vin >>8E_6_233000, >>8E_6_803800 8E0411105DL - 1BA 0JM - różowy,biały,biały vin 8E_6_233001 >>, 8E_6_803801 >>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A nie masz takiego samego? Osobiście wolę interfejsy na rs232 np taki: http://viaken.pl/pl/vag-kkl-line-kable-obd2-obd1-piny.html Można zrobić np przedłużacz rs232 i działa u mnie nawet na 20 metrów - komp stacjonarny w garażu W laptopie potrzebne wejscie rs232 ale nowsze już nie mają. Zainstalować kartę PCIMCA lub przelotkę usb-rs232
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
Kolego zajmij się tymi czasami wtrysków, bo tu jest coś nie halo. Skasuj błędy vagiem i pojeździj na pb, albo jeszcze lepiej zrób logi. Masz za duże czasy wtrysków na obu paliwach i dlatego się pier... Może być że przez lpg mapa pb się rozjechała Może być nieszczelność lub przepływka przekłamuje i sterownik wydłuża czasu ale za bardzo. Dysze w fastregach można by zwiększyć troszkę Trzeba sprawdzić listwę.Można zamienić wtryskiwacze miejscami i zobaczysz czy nadal bedzie wypadanie na 1 cylindrze. Ogólnie listwa trochę słaba to tego motoru. Polecam hany lub barakudy najlepiej pojedyńcze najbliżej kolektora ssącego. Fast Reg jest zespolona i trzeba dłuższe wężyki - co najmniej 15cm, a ten silnik nie lubi opóźnień Daj jakieś zdjęcie z pod maski jak to wszystko poskładane
-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
Nadal nie wiadomo czy dobrze zestrojona, podaj chociaż wartość bloku 32. Skoro tak zachwalasz tą instalkę trzeba zrobić logi pb i lpg, aby coś ciekawego powiedzieć. No nie, tylko nie pod zderzakiem
-
A4B6 Demontaz Intercoolera
Jak nie ma podejścia? Wyciągasz kratki i odkręcasz śruby (nr 6) - tylko nie do końca Może to Ci trochę pomoże:
-
A4B6 Demontaz Intercoolera
Sprysków nie trzeba odkręcać, jest taka złączka na przewodzie gumowym.Odpinasz i zderzak wychodzi ze spryskami. Chodzi ci o gumy te co na nich wisi IC czy te przewody gumowe z opaskami
-
Lakierowanie Ly7W
Myślałem że chodzi wam o nowe błotniki, są tematy co zakładali takie nowe błotniki http://allegro.pl/blotnik-audi-a4-b6-00-04-twoj-kolor-ocynk-b7-b8-i4491554526.html
-
Wakacje w Chorwacji
Dowodu nie sprawdzają, ale w razie stłuczki czy coś podobnego to lipa. Ogólnie na takim dowodzie nie można jeździć po za granicami tak mi się wydaje W Chorwacji ogólnie nie ma policji
-
Pytanie Odnośnie Głowicy W Moim Bfb
Rzeczywiście głowica jest z A3.Mam takie auto i raczej do bfb nie powinno się takich zakładać.Pasują z AVJ,BEX,AMB
-
Lakierowanie Ly7W
Te błotniki za 300zł są z cienkiej blachy i często źle spasowane.Ocynku pewnie też nie widziały.Ja wolałem swoje pomalować.Odkręciłem sam a lakiernik wypiaskował i pomalował
-
Wakacje w Chorwacji
Jest wystarczająco sporo, mówię o Chorwacji i Słowacji. Na Węgrzech jest sporo mniej ale i cena gazu około 4zł Na takie wyjazdy właśnie sprawdza się duża butla lpg. Na pełnej butli u mnie to około 550km
-
Katalizator? Dziwny Dzwięk Odgłos Stukania W Okolicy Katalizatora A4B6
Ja odkręciłem obejmę łączacą pierwszą rurę z tłumikiem, potem mocowanie jeszcze tej rury na kolanku, następnie trzy śruby kat-turbo i wyciągasz wszystko do góry obracając. Wcześniej oczywiście obudowe filtra trzeba zdemontować oraz 1 sondę.Druga sonda wyjdzie z rurą trzeba tylko wtyczkę odłączyć
-
Jak Sprawdzić Jakie Mam Ksenony...
Żarniki pewnie do wymiany
-
Jak Sprawdzić Jakie Mam Ksenony...
Albo żarnik albo przetwornica pada. Zamień miejscami żarniki bedziesz wiedział czy to jest uszkodzone. Żarniki wymienia się dwa, aby barwa była identyczna
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
Może jakieś lipne graty wsadził i się tłumaczy. U mnie ponad 180KM i na gazie ciągnie do odcinki bez problemu.Nawet lepiej niż na pb, bo wtryski pb trochę za małe i delikatnie cofa zapłony Założył pewnie lipny parownik,wtryski. Mógłbyś napisać co masz pod maską
-
Wakacje w Chorwacji
Taki sam
-
Ściąga Lekko W Lewo
Skoro ściąga auto i kiera nie jest równo, to na 90% zbieżność zła Opony masz w dobrym stanie? Może felgi nie wyważone, przełóż koła stronami (jeżeli nie są kierunkowe) zobacz czy się zmieni Aby nie płacić, można podjechać na stację diagnostyczną tam są takie najazdowe płyty i sprawdzić. W mojej okolicy jest gratis Nie jest to samo co laserowe sprawdzanie, ale coś pokaże
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
kolego rafzuczek po co zakładasz nowy temat z tym samym pytaniem? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/284681-kontrolka-elektroniki-silnika-po-zalozeniu-lpg-moze-ktos-wie-o-co-chodzi/ Dostałeś odpowiedź że trzeba vagiem sprawdzić, myślisz że ktoś inny da ci odpowiedź co trzeba wymienić bez diagnostyki Nawet nie napisałeś jakie masz założone podzespoły od lpg Uzupełnij profil
-
Pęknięta Rurka Bagnetu Oleju
Wyciągasz normalnie do góry
-
Ściąga Lekko W Lewo
Pierwsza sprawa to proponuję najpierw sprawdzić zawieszenie np, na szarpakach czy nie ma luzów. Jak wszystko ok to potem na stację i ustawić zbieżność