Treść opublikowana przez edekxp
-
Przycisk podnoszenia szyby kierowcy warjuje
Jak go wyciągniesz z tapicerki to się domyślisz jak rozebrać. Tam są takie zatrzaski
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zainstaluj sobie 7 32bit na drugiej partycji i nie bedzie problemu. Dysk masz pewnie i tak spory to 10G nie zrobi problemu. Z etką też są problemy na 64bit
-
Duże spalanie LPG
Ciekawe czym sprawdzili sondę, chyba że mają vaga, bo na pewno ten ich sterownik nie odczyta sondy szerokopasmowej. Jeżeli na pb jest dobrze to ewidentnie wina lpg. Źle zestrojone lub wina montażu
-
Wakacje w Chorwacji
a jak z wiatrem na PAGu ? Wiatraki czasem się nie kręcą Ogólnie brak wiatru, przeciągu nawet nie da się zrobić w apartamencie. Plaże są duże w porównaniu z rejonem Trogir. Długa płycizna i często piasek na dnie. Brak jeżowców Dużo cieplejsza woda
-
Wakacje w Chorwacji
My jesteśmy na Pagu.Prawie przez całą drogę lał deszcz 1280 km.Dojechaliśmy na miejsce pogoda się wyklarowała, czasem są chmurki ale ogólnie upał. Dziś Novalja woda bardzo ciepła.
-
Duże spalanie LPG
Sonda pewnie nie podłączona do lpg a odczyty nieważne
-
Duże spalanie LPG
Gdzie ty to odczytałeś w vagu? Sondę masz szerokopasmową. Ile masz w bloku 32 silnika? Prawdopodobnie zapętlanie wtrysków lpg i dlatego masz wypadanie zapłonów
-
Wakacje w Chorwacji
Nawigacja i bez problemu dasz radę.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja chciałbym zapytać o amortyzatory przód A4 B6 Jaka firma i cena
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Myślałem że chcesz kupić Mogę zabrać na spota, lapka też?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji plus Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja nie włączałem dmuchawy. Włączając ją płyn będzie się rozprowadzał po wszystkich kratkach itp.Może zalać radio lub klimatronik, ale niekoniecznie
-
Gałka zmiany biegów - Wasze ciekawe propozycje
Napewno mieszek da się oddzielić
-
Zbyt wolno schodzi z obrotów
Jak sprzęgło bierze u góry to się powoli kończy, czyli rozprzęgla ale może się ślizgać
-
stuki w zawieszeniu-brak luzów
Czasem zawieszenie sprawne bez luzów a stuka. Miałem tak u siebie i kilka rzeczy wymieniłem (wahacz dolny, drążek, końcówkę) i nadal stukało. Okazało się że to amortyzator.Założyłem na próbę używany i nastała cisza. Po prawie trzech latach znowu czasem coś stuknie chyba właśnie ten amortyzator
-
Silnik 1.8 T
Może silnik 1.6, a co jak dwie sondy to już nie kupisz?
-
wysokie obroty
Na zdjęciu masz widoczne gumowe uszczelki - czerwone. Powietrze ma przechodzić dmuchając z prawej strony Z lewej jak dmuchniesz to (jak dobrze pamiętam) ma wychodzić tym skośnym, ale jak go zatkasz to ma być wszystko szczelne
-
Polerowanie rantu felgi .
Jak wyczyścisz na równo to i tak trzeba pomalować felgi. Aluminium musi być zabezpieczone
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Jak dobrze pamiętam bez zdjęcia zderzaka się nie obędzie.Reszta to prosto.
-
Gałka zmiany biegów - Wasze ciekawe propozycje
Ja kupiłem od A3 NOWA ORYGINALNA GAŁKA AUDI A3 S-LINE S3 CHROM HIT! (4315200737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wyglada tak:
-
Polerowanie rantu felgi .
Mówisz o felgach aluminiowych?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Stanowczo za duża temperatura powietrza.Może trzeba zajrzeć do IC. Ja u siebie dodatkowo wyciąłem kawałek nadkola i wstawiłem kratkę, dla lepszego przepływu powietrza. Sprawdź czy masz kierownicę powietrza z przodu
-
awaria wycieraczki tylnej w b7 avant
Zobacz to:
-
Ile pali Wam gazu?
No właśnie
-
Ile pali Wam gazu?
A słyszeliście aby butla z gazem sama wybuchła? Ona jest na duże wyższe ciśnienie niż pompowane. Co ciekawe sam kiedyś myślałem że jak zawór odbija to już jest pełno i nic wiecej nie wejdzie. Na zagranicznych niektórych stacjach tankowałem, to gość nie wyłączał pompy gazu po odbiciu zaworu. Trzymał ile się dało, aż pompa już nie dała rady pchać i nic się nie stało tym bardziej że byłem w cieplejszym kraju gdzie 30stopni to normalka w cieniu