Treść opublikowana przez jozek726
-
Fotele z B6 do B7 wersja USA - airbag pytanie
no właśnie też tak myślę jak Ty ale może ma ktoś pewne info i chce się nim podzielić
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Panowie taka sprawa, jak wiadomo airbag off działa tu zupełnie inaczej. Gdy się usiądzie na fotelu pasażera jest aktywny , gdy nikogo na nim nie ma jest nie aktywny, I teraz pytanie , czy ktoś mi powie co się stanie gdy wywalę fotele i wrzucę te z B6 ? Jak się będzie miało to do czujnika airbagu ? Będzie wszystko to samo czy jednak airbag nie będzie działał, pokazywał że ktoś siedzi tam albo nie siedzi ? Ktoś przerabiał ten temat ? Z góry dzięki za jakiekolwiek info
-
Fotele z B6 do B7 wersja USA - airbag pytanie
Panowie taka sprawa, mam auto z usa A4 B7 , jak wiadomo airbag off działa tam zupełnie inaczej. Gdy się usiądzie na fotelu pasażera jest aktywny , gdy nikogo na nim nie ma jest nie aktywny, I teraz pytanie , czy ktoś mi powie co się stanie gdy wywalę fotele i wrzucę te z B6 ? Jak się będzie miało to do czujnika airbagu ? Będzie wszystko to samo czy jednak airbag nie będzie działał, pokazywał że ktoś siedzi tam albo nie siedzi ? Ktoś przerabiał ten temat ? Z góry dzięki za jakiekolwiek info
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Słyszałem go dziś
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Tak będą w kolor
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
listwy boczne pójdą w kolor a dokładkę będzie z s4 w oryginalnym kolorze , taki jest plan
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Kurde chodzi jak traktor Wymieniaj łańcuch na prędkości.
-
Alkomat - co macie, co polecacie?
- Alkomat - co macie, co polecacie?
ja też zaczynam szukać czegoś , mój budżet to okolice 400-500 zł , jak by ktoś wiedział o czymś DOBRYM i PEWNYM to proszę dać znać- Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
to git, gorzej jak kupujący by nie wiedział- Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
wiesz o tym że to przełożony angol nie ?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
siatkę masz wsadzoną odwrotnie bardzo ładne auto i fajny wypas- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Kup sobie w intercars zestaw do exeo, 30-50zl komplet i tego na pewno nie zgubisz. Wbijam do IC i mówię że chce taki zestaw ? Czy ma jakieś numery to ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiśnia dziś juz sypnelo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde gdzie wy macie śnieg, u mnie ani grama śniegu- B6 DIVISION
2 takie siatki mam na zbyciu jak by ktoś chciał zapraszam na PW- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Mam wrażenie że moje poprzednie recaro ziębiło w tyłek dużo mniej niż te naleśniki Dokładnie taki zderzaczek to rarytas a ceny są MEGA duże jak Karol mówi- zamarznięty płyn w chłodnicy!
nic innego tylko pędem do ciepłego garażu i czekaj na weredyk jak się rozmrozi- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ja mogłem go kupić nawet po to żeby wywalić, Cię to w zupełności nie powinno interesować. Z koro piszesz mi Pw że masz wzmacniacz którego szukam , zacytuje może ogłoszenie bo widzę że z czytaniem jesteś na bakier: " Witam, szukam wzmacniacza , takiego jak w temacie. Coś ktoś to proszę o PW. Nie popękany, nie połamany. Z góry dzięki. " Do Twojej wiadomości odesłałem paczkę , teraz zobaczymy czy ją w ogóle odbierzesz krętaczu. Zastanawiam się czy dla paru złotych warto sobie tak oponie szargać na forum Prezes, po za tym dostałem info na PW że nie jestem pierwszym człowiekiem któremu alex181266 oferuje towar który w rzeczywistości jest daleki od stanu opisywanego przez niego. Może trzeba by było coś z tym zrobić, żeby nie było kolejnych osób takich jak ja...- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol jak kiedyś będziesz się pozbywał foteli biorę w ciemno- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zero argumentów z Twojej strony. Trafiłeś do najlepszego działu co do takich ludzi jak Ty. jesteś arogancki, widzisz sprawe tylko z jednej strony. Można by rzec, jesteś pierwszy w tym wątku i można by się domyśleć po czyjej stronie jest problem. jeszcze raz spróbuje: -pokarz wszystkie zdjęcia wzmacniacza jakie Ci wysłałem, to po ich obejrzeniu podjąłeś decyzje o kupnie -zjedź z tonu -odsyłaj niechciany, aczkolwiek sprawny wzmacniacz -zapominamy o sprawie, forum to nie Twój prywatny folwark Wszystkie zdjęcia , proszę bardzo : Dlaczego nie napisałeś od razu że jest pęknięty ? Nie było by problemu i szumu ani zwrotów bo po prostu bym go nie kupił. W ogłoszeniu było wyraźnie napisane co chce kupić, odezwałeś się sam do mnie. Więc to chyba logiczne że masz taki towar którego szukam. Po za tym dostałem PW że nie jestem pierwszą osobą z którą tak postępujesz , cwaniarstwo i nieuczciwość biją od Ciebie. Nie chcę się wtrącać, ale to bardzo dobre pytanie. Poza tym, widać, że na zdjęciach jest ten sam wzmacniacz. Jak byś uważnie czytał to udzieliłem odpowiedzi na to pytanie. Ale specjalnie dla Ciebie odpowiem: TAK. Ma to duży wpływ na łapanie stacji radiowych itd. Że wzmacniacz jest sprawny to ok ale nie działa prawidłowo jak powinien. Nie działa na 100 % swoich możliwości. I co wnosisz swoją wypowiedzią ? Nie masz pojęcia o tym to się nie udzielaj nie pytany.- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zero argumentów z Twojej strony. Trafiłeś do najlepszego działu co do takich ludzi jak Ty.- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Na razie nie jest parę rzeczy jeszcze do zrobienia a ledy to ewentualnie późniejsza kwestia dzięki Panowie za miłe słowa- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Oczekuje zwrotu należności za uszkodzony towar jaki do mnie wysłałeś. Proszę odpowiedzieć żeby wszyscy widzieli , zwrocisz pieniądze które Ci zapłaciłem 120 zl ? Odjąć koszt wysyłki , niech stracę te 12 zł czyli 108 zł na konto a ja odsyłam towar , proste i uczciwe zasady zwrotu towaru. - Alkomat - co macie, co polecacie?