Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::KoNik::..

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::KoNik::..

  1. Sprawdź pierwsze termostat... jago go wykluczysz to można szukać dalej
  2. A jaka szeroka felga..? im węższa opona tym lepszy efekt... za to łatwiej uszkodzić felge... ale 245 to straszny balon i zdecydowanie bym zamienił na 225 albo 215 Ja np lubie dobry naciąg...
  3. Srebrne to są po lifcie... ten kolor taki nijaki Nie sugerować sie tablicami bo jeszcze nawet nie przerejestrowana...
  4. Stan na dzisiaj Witam... Jako, że forum użytkuje wypada przedstawić dupowozik... Audi A4 B5 1.9 TDI AFN 110KM rok.pr. 1998 kolor taki sobie :/ ABS poduchy 4x el. szyby centralny zamek klimatronic wspom. kier podlokietnik 5x alu itp. itd. Autko mam kilkanaście dni... ale trase na bałtyk i zpowrotem obleciał wzorowo... jak na diesla z jazdy tez jestem zadowolony... Narazie wleciało Radio Alpine, okablowanie, wzmak i bass JBL... tak dla mojego lepszego samopoczucia... Plany na mody są... i myśle że niedługo pierwsze kroki zobaczycie Po zakupie... pierwsze zakupy... Ori Valeo + xenon 4300k Jamex -40mm Alu Dezent 18x8 et 35 Scyzoryki Po przymiarce Dezenty poszły jednak do nowego własciciela... jednak chce czegoś innego Rezanie Valeo z xenonem i efekty... Nowe buciki na sezon letni 18x8 rs6 + opony danlop SP... przod 215/40 tył 225/40 [/color]No i dalsze zbieranie fantów... Powoli już mi się robi mała graciarnia... Poliftowy grill z czarna ramką... Komplet dolnych listw drzwi... raz, że moje po kolejnej zimie już są słabe, a dwa że chodzi mi po głowie malowanie ich i dokładek w kolor budy Białe boczne kierunki... wiadomo dlaczego... W moich rs6 dekielki byłu już słabe, więc kupiłem i to nowe... Plany na montowanie tego wszystkiego to next weekend.... bo już mnie skręca a na bank to gleba i koło... bo to priorytety... Opony 225/40 Audi trafiło do zaprzyjaźnionego serwisu.... temat: ma być lala.. i zrobili... ale skazowali 1/3 wartości w skrócie: - naprawa turbiny - uszczelnienie silnika - Termostat Wahler - 2x tuleje belki tylnej - uszcz. pokrywy simer. przod - simering 32x47x10 - pasek rozrz. Conti - uszcz. pokr. zaworów Elring - uszcz. misy olejowej Elring - amortyzatory bilstein - odma - olej Castrol - osłony amortyzatora - koło alternatora - filtr paliwa Bosh - filtr oleju - filtr powietrza bosh - pompa wody - rolki - płyna chłodniczy - tarcze ate - klocki ferodo - płyn hamulcowy - wahacz gorny itp. poza tym zamontowałem... - nowe listwy dolne drzwi - gril polift czarny mat - białe kierunki w błotniki - lekka gleba czekam na wiosne by montować dystanse i 18'.... a tu mam nadzieje ostatnie zimowe foto Dzisiaj kozystając z pogody pierwszy raz przymierzyłem RS6... Z efektu jestem mega zadowolony... szkoda tylko, że zaraz musiałem je zdejmować... autko stoi na nierównym terenie więc tym sie nie sugrtowac Narazie takie zdj. z niemytym wozem... będzie pogoda i wreszcie wiosna to jakieś ładną sesje się ogarnie Witam... W miejscu nie stoję... Miałem niemiłą niespodziankę... pewien dziadzia przejechał mi zdeś i troche rantu na feldze... zwiał... na szczęście pewna miła pani spisała nr. i na mnie przy samochodzie czekała... Tak, że bedzie malowanie... załapie się też klapa... Co do milszych spraw... na auto wleciał gwint ... kilka foto zaraz po rezaniu... słabe bo telefonem ale pogladowo narazie są... Pomaluje sie to skręci sie niżej i jakiś aparat się dorwie Ostatnio kozystając z pobytu u teściów i ładnej pogody ogarnąłem sobie trochę tylną klape przed: po: Troche odkurzę temat... wiele sie nie zmieniło... ale letnie foto dodam... Żadna super sesja... takie bardziej ogłoszeniowe... ale auto chyba trafi na giełdę... maluch w drodze i może coś większego się kupi... Pozdrawiam...
  5. Da sie... trzeba wymienić soczewki na EU
  6. Nie masz możliwości zrobienia tego na miejscu..? Bo jazda na takim pasku to loteria... zresztą sam będziesz całą droge w stresie...
  7. Kolor w sam raz do modzenia reszty
  8. ..::KoNik::.. odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    Najładniejsza reria... ew. potraktowana czerwoną folią
  9. Widziałem na ASTW... dobra esa
  10. Mam mase kolegów co śmigaja na powietrzu... na zlotach to powoli staje się normą... samochody śmigają 12 miesięcy w roku i jest ok... ale oczywiście zawsze poducha może strzelić itp. Zresztą za cene Air masz kilka gwintów...
  11. tomiiq1 przerabiałem podobny temat w moim byłym w202... objawy dokładnie takie same... winowajca - szklanki
  12. Super furka... nie myślałeś o dystansie na tył ?
  13. Bardzo skowyrna pozazdrościć
  14. i o to właśnie chodziło... tak jak pisałem
  15. Lampy ploiftowe + gwint Ja bym tak to zrobił
  16. Przerabiałem temat milion razy... i powiem ci tylko folia... bedzie świetnie rownomierne przyciemnienie... a tam gdzie chcesz goły element to poprostu nozykiem ją wycinasz i rowno gładzisz...
  17. Niedawno kupiłem A4... i zalany jest olejem Castrol Edge 5w40...
  18. Po zainteresowaniu sie A4... google
  19. świetny jest... idealnie posadzony rodzinnowooz
  20. A4 mam od niedawna... ale jak tylko znajde czas to chętnie wpadne
  21. Poświęciłem troche czasu na czytanie... ale warto było Szacun... Z słabego avanta zrobiłeś cudo
  22. Witam... Mam na imię Bartek bardziej z for znany jako ..::KoNik::.. mieszkam w okolicy Trzebini.. Na forum goszczę już sporo czasu jednak dziś postanowiłem się dopiero przywitać... Obecnie posiadam Mercedesa C i kobitka 323f... ale prawdopodobnie jeszcze w tym tyg. dołączy do nas A4 B5 1,9TDI... Dla odstresowania w garage mam jeszcze Yamaha R1 ale to juz inna sprawa... Pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.