Treść opublikowana przez hidden22
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
chodzi mi ze kupie tam plyn tylko u nich a wymieni mi moj mechanik
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
no to kupie w ASO po 45zl jest lit ale mam od reki w przyszlym tyg bede tam to zaraz kupie i wymienie dzieki !
-
[ALL B6] Podświetlanie pod drzwiami
Witam. czy ktos z was dokladal podswietlanie pod drzwiami? ostatnio spojrzalem i sa tam takie wneki na lampki wyglada to jak by mozna bylo wyciac i wstawic. moze ma ktos jakas instruckje jak sie zabrac za to itd? czy trzeba kupic boczki z ori wycietymi dziurami na lapmki pod drzwiami. Posiadam ori lampki boczne <czerwone>
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-audi-vw-skoda-seat-oryginal-i2052128428.html kupie takie 2l z czego litr na przeplukanie
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
czyli zalac ori g004? nic sie nie stanie? nie rozstrzelni?
-
[ALL B5] Jaki płyn do wspomagania mineralny czy syntetyczny
Witam panowie dzsiaij sprawdzilem jaki kolor mam plynu wspomagania. mzoe mi ktos powie jaki to moze byc kolor czy zurzyty zieony czy moze czerwony...nam pojemniku pisze ze g002 musi byc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e03059fa5584e47.html czy wymienic na ten g004 ? nie wiem jakim plynem byl zalany bo autko 2 lata temu z niemiec sprowadzone...
-
Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?
Witam panowie chce wymieic plyn w wspomaganiu tez mam zielony koreczek czy ten plyn bedzie dobry ? to jest syntetyk czy jaki? http://allegro.pl/oryginal-g004-vw-audi-plyn-do-wspomagania-zielony-i2060940929.html
-
[ALL] Rozładowanie akumulatora i dziwne objawy po naładowaniu.
Witam chce podladowac ako moge ladowac go pod podpietym do auta czy musze odcsepic klemy i wtedy ladowac? i przy podlaczaniu najpierw plus pozniej minus? nie chce zeby icos sie posypalo pozdrawiam
-
[B6 AWX] Tylna kanapa
no juz ogarnalem sprawe ;d ale musialem 1 plastik dokupic bo mi pekl dzieki i pzodrawiam !
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
bede wymienial cala miseczkie to bym chcial wymienic tez to cale bo mam juz troszkie zajechane i w dodatku przelacznik od szyby pasazera mi cosnie dziala, w dol szyby nie moge zrobic ale do gory to juz moge podneisc ja od strony keirowcy...mysle ze jest juz w srodku gdzies uszkodzony
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
Poszukalem takie cos od 2001r sa czy te beda pasowaly? http://moto.allegro.pl/panel-przyciskow-szyb-audi-a4-2001-przelacznik-i2049545819.html
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
http://postimage.org/image/1ocbjhp38/ to jest na standart zawiezszeniu 225/45/17:)
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
Siemka ja mialem 15 na lato we wrzesniu zalozylem 17 tez sie balem o komfort itd ale ci powiem ze ejst zajeb..iscie lepiej sie jezdzi niz na tych 17 auto bardziej sie trzyma i jest bardziej sztywniejszy jakby nie zastanaiwaj sie i zakldaj 17
-
[ALL B6] Przyciski do otwierania szyb
WItam mam pytanko posiadam audi z 2003r. mam 4 szybki elektryczne i moje pytanko orientuje sie ktos jaki nr jest katalogowy wlacznika? chodzi mi o 4 przysciki do opuszczania szyb i blokade tylnich szyb z gory dziekuje pzodrawiam
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
WItam mam pytanko posiadam audi z 2003r. mam 4 szybki elektryczne i moje pytanko orientuje sie ktos jaki nr jest katalogowy wlacznika? chodzi mi o 4 przysciki do opuszczania szyb i blokade tylnich szyb z gory dziekuje pzodrawiam
-
[B6 AWX] Wymiana plastikowych miseczek w rączkach
Witam dzisiaj bylem w ASO zamowic miseczke w raczce cena 76,67zl na 4 szybki czas oczekiwania az 2 tyg ,, bo az z niemiec musza to sciagnac no ale o polowe taniej niz z allegro na aleegro chodza po 150zl z wysylka... jesli komus sie przyda to podam nr katalogowy 8E1867171B27X
-
[ALL B6] Przycisk do zamykania i otwierania auta
dziekuje za linki i informacje tez szukalem i nie moglem poszukac !!! dzieki [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:25_________________________________________________sam ten przycisk mozna wymienic?? bo kolor obbudowy od klameczki mam inny
-
[B6 AWX] Tylna kanapa
Witam. jak ta tylnia kanape podnosi sie do gory? trzyma na jakis zatrzaskach czy jak? z ktorej strony ciagnac do gory?
-
[B6 AWX] Wymiana plastikowych miseczek w rączkach
tak wyglada ta moja zajechana raczka http://imageshack.us/photo/my-images/718/20120111099.jpg/ ;(
-
[B6 AWX] Work in progress...
Czesc Artur gdzie kupiles te spryski mgielkowe??'duzo jest roboty przy tym?
-
[ALL B6] Przycisk do zamykania i otwierania auta
Witam. poszukuje przyscisku do otwierania i zamykania auta bo moj jest troszkie juz dojechany zna moze ktos nr tego przycisku albo gdzie mozna kupic ? i jaka cena takiego przycisku moze byc załączam foto
-
[B6 AWX] Wymiana plastikowych miseczek w rączkach
Witam. http://allegro.pl/plastik-raczka-audi-a4-b6-2001-8e0-lewy-przod-i2020769163.html mam taki kolor siwy chce jechac do ASO zamowic moze ktos zna oznaczenie albo nr tej raczki chodzi mi na 4 szyby. z tego co widze to tylko 2 kolory wystepuja tych raczek?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
w nocy czy za jasnego chcesz marcin120383 ? jutro zrobie bo musze aparat podladowac no przedtem mialem Osram Night Breaker Plus i mi sie zdaje ze te UNITEC lepiej swieca [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________http://allegro.pl/unitec-zarowki-h7-h1-h4-xenon-mega-white-30-oryg-i2028262713.html
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Witam. dzisiaj zalozylem te zaroweczki UNITEC ŻARÓWKI H7 H1 H4 XENON MEGA WHITE +30% ORYG swiatlo bardzo ladne koloru bialego... szczeze polecam
-
[ALL B6] Śruby zapezpieczajce i normalne
aha dziekuje wszystkim za wypowiedzi mysle ze kupie srubki jedynie jak cos to bedziemy rozwiercac